Na trhu je nejnovější Xiaomi mi Band 5. Jak se nabíjí?

Na trhu je nejnovější Xiaomi mi Band 5. Jak se nabíjí

Na světovém trhu už je k mání Xiaomi mi Band 5, který, jak doufáme, brzy přijde i do České republiky. Jeho nejzásadnější přínosy, oproti předchozí generaci „čtyřek“ jsou dva: technologie NFC a bezdrátové magnetické nabíjení. Pojďme se podívat, jak se tedy nová nositelnost od Xiaomi nabíjí.

Už žádné vyndávání pecky a žádné roztržené náramky!

Předchozí generace náramků Mi Band byly založeny na tom, že pecku jsme museli vyndat z náramku, abychom mohli samotné tělo této nositelnosti zastrčit do nabíječky a nechat nabít propojením konektorů.

Často se při vyndávání pecky a jejím zpětném navracení stávalo, že náramek praskl, musel se koupit nový. Některé spotřebitele tento fakt natolik odradil, že si pořídili náramek jiných značek, kde takováto manipulace nebyla nutná.

Xiaomi mi Band 5

Xiaomi si toho všimlo, a tak zapracovalo na velkém usnadnění nabíjení – teď už stačí jen přiložit bezdrátovou magnetickou nabíječku přímo na zadní stranu náramku. Bez práce s náramkem, s řemínkem, s ničím, stačí jen nechat náramek ležet na stole a nabíječku k němu zezadu přiblížit – ona se magnetem „přicucne“ přesně tam, kam má.

Amazon Alexa

Aby změn nebylo málo, získá globální verze náramku Mi Band 5 také hlasového asistenta Amazon Alexa. Nechejme se překvapit, s jakou cenovkou nastoupí na český trh.


Lenka Rutteová

Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články:

nejlepší robotický vysavač 2023

Usnadněte si úklid: Nejlepší robotické vysavače 2023

Není pochyb o tom, že chytré technologie pronikají do všech sfér našich životů - a výjimkou nejsou ani domácnosti. Pokud už vás nebaví několikrát...

Nejlepší domácí tiskárny

Přecházíte na home office? Máme pro vás tipy na nejlepší tiskárny

Začali jste pracovat na home office, či jen zkrátka tu a tam potřebujete kvalitní tiskárnu, která vás nezklame ve chvíli, kdy se nejméně hodí? Pak...

Jaký je nejlepší elektrický kartáček?

Nejlepší elektrické zubní kartáčky 2022: Praktický dárek, který potěší

Prosinec je tady a vy stále nemáte vymyšlené všechny vánoční dárky? Pokud chcete letos své potomky, partnera, rodiče či přátele potěšit dárkem,...

Digital frame

Nejlepší digitální rámečky 2022: Potěšte originálním vánočním dárkem

Přemýšlíte, čím potěšit své blízké? Vsaďte na digitální rámeček - přestože se jedná o lehce nákladnější dárek, radost bude dělat ještě za pár let....