Nike.com - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 1x | Slevové kupóny: 0x | Ušetřené: 206x | Doprava zdarma: Ne
 • O obchodě Nike.com:

  Obchod Nike.com je samozřejmě obchodem přímo výrobce sportovní obuvi, oblečení a sportovních doplňků Nike. Nabídka je tu rozdělena jak podle klasických kategorií, tak i podle aktuálních kolekcí nebo podle oblíbenosti jednotlivých modelů. V nabídce jsou boty, oblečení, produkty pro děti nebo batohy, tašky, míče, sportovní rukavice a mnoho dalšího. Podívejte se také do nabídky obchodu Nike.com! Vše je v češtině, anglickými nápisy se rozhodně prohrabávat nemusíte. Proč nakupovat v obchodě Nike.com ?

Nike.com - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Březen 2021)

Nike.com
 • Výprodej
  Výprodej oblečení Výprodej oblečení Skrýt text
Platnost do : 31/03/2021
Obchod :Nike.com Kategorie : Móda a Oblečení Použito : 113x
Nabídky od Nike.com
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Nike.com na Váš email

Top obchody v kategorii: Móda a Oblečení

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Móda a Oblečení

AboutYou.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 15%
  Sleva 15% pro nové zákazníky. Minimální hodnota objednávky 1300 Kč.... Více o slevě Sleva 15% pro nové zákazníky. Minimální hodnota objednávky 1300 Kč. Podmínky použití kupónu: https://www.aboutyou.cz/podminky-pouziti-slevoveho-kuponu Skrýt text
Platnost do : 31/05/2021
Obchod :AboutYou.cz Kategorie : Móda a Oblečení Použito : 11107x
eObuv.cz
 • Sleva 1290 Kč
  Slevu 1290 Kč na nákup nad 13000 Kč získáte po zadání slevového kódu na... Více o slevě Slevu 1290 Kč na nákup nad 13000 Kč získáte po zadání slevového kódu na eobuv.cz Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :eObuv.cz Kategorie : Móda a Oblečení Použito : 934x
Luxusnipradlo.cz
 • Sleva 50 Kč
  Slevový kód 50 Kč na Luxusnipradlo.cz - Slevu 50 Kč na celý nákup... Více o slevě Slevový kód 50 Kč na Luxusnipradlo.cz - Slevu 50 Kč na celý nákup získáte po zadání slevového kódu na Luxusniprádlo.cz Skrýt text
Platnost do : 31/05/2021
Obchod :Luxusnipradlo.cz Kategorie : Móda a Oblečení Použito : 530x
Bagin.cz
 • Sleva 100 Kč
  Sleva 100 Kč na nákup kabelek a tašek v eshopu při objednávce nad 1000 Kč Sleva 100 Kč na nákup kabelek a tašek v eshopu při objednávce nad 1000 Kč Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Bagin.cz Kategorie : Móda a Oblečení Použito : 237x
Lingerio.cz
 • Sleva 50 Kč
  Slevový kód 50 Kč na Lingerio.cz - slevový kód platí při objednávce nad... Více o slevě Slevový kód 50 Kč na Lingerio.cz - slevový kód platí při objednávce nad 1500 Kč Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Lingerio.cz Kategorie : Móda a Oblečení Použito : 44x

O obchodě Nike.com

 • Obchod Nike.com je samozřejmě obchodem přímo výrobce sportovní obuvi, oblečení a sportovních doplňků Nike. Nabídka je tu rozdělena jak podle klasických kategorií, tak i podle aktuálních kolekcí nebo podle oblíbenosti jednotlivých modelů. V nabídce jsou boty, oblečení, produkty pro děti nebo batohy, tašky, míče, sportovní rukavice a mnoho dalšího. Podívejte se také do nabídky obchodu Nike.com! Vše je v češtině, anglickými nápisy se rozhodně prohrabávat nemusíte.

  Jaké kategorie nabídne obchod Nike.com?

  V obchodě Nike.com se soustředí výrobce tohoto zboží na následujícíc kategorie: zboží pro ženy, zboží pro muže, zboží pro děti, dále nabídka „navrhni si“, nabídka služeb anebo sekce, která je exkluzivní pro členy klubu značky Nike.com. Zmeškat byste neměli ani Sneakers – kalendář novinek.

  Co mají v obchodě Nike.com pro ženy?

  Ženy se mohou v obchodě Nike.com těšit například na boty, flísové kolekce, oblečení, doplňky, sportovní potřeby, dárkové karty, výbavu na domácí trénink. Nakupovat mohou třeba podle trendů, podle značky, podle sportu, dále podle sebe, kde si mohou upravit nákup na Nike By You. Nechybí ani výprodej nebo dokonce domovská podstránka přímo pro ženy. Nabídka se zobrazí i podle novinek, podle nejprodávanějších modelů nebo podle exkluzivity.

  Co mají v obchodě Nike.com pro muže?

  Muži jsou na tom v obchodě Nike.com velmi podobně, proto i oni se mohou těšit například na boty, flísové kolekce, oblečení, doplňky, sportovní potřeby, dárkové karty, výbavu na domácí trénink. Nakupovat mohou třeba podle trendů, podle značky, podle sportu, dále podle sebe, kde si mohou upravit nákup na Nike By You. Nechybí ani výprodej nebo dokonce domovská podstránka přímo pro muže. Nabídka se zobrazí i podle novinek, podle nejprodávanějších modelů nebo podle exkluzivity.

  Co mají v obchodě Nike.com pro děti?

  U dětí se nabídka v menu obchodu Nike.com trochu liší, nakupuje se totiž nikoliv podle exkluzivity, ale podle velikosti oblečení, podle velikosti obuvi, podle prodávanosti nebo i třeba podle trendů. K mání jsou také oblečky pro kojence a batolata. Nechybí ani domovská podstránka přímo pro děti. V menu dětské nabídky najdete také Air Force Shop.

  Domovská stránka Nike.com je plná trendů

  Domovská stránka Nike.com, která se vám hned po kliknutí otevře, je plná trendů a zajímavých nabídek. Nečekejte klasické členění na dámské, pánské a dětské, ale členění s velkou dávkou originality na nejprodávanější modely, nejnovější modely, podle účelu kupovaného vybavení, podle kolekcí, podle cenových a množstevních akcí, podle doporučení od Nike.com.

  Jaké boty nabízí značka Nike a obchod Nike.com?

  Značka Nike a obchod Nike.com vám nabídnou spoustu speciálních sportovních bot, jakými jsou například tréninkové a ostatní boty, kopačky, běžecké boty, tenisky na netball, golfové boty, skateboardové boty, basketbalové boty nebo boty na tenis.

  A co oblečení na Nike.com?

  Značka Nike a obchod Nike.com nabídnou několik základních druhů oblečení, jakými jsou například trička a topy, kalhoty a legíny, teplákové soupravy, mikiny s kapucí, bundy, dresy nebo například kalhoty na jógu. Pro děti tu jsou pak mikiny s kapucí, trička či třeba dětské teplákové soupravy.

  Ceny jsou uvedeny v eurech, takže na Nike.com musíte trochu počítat

  Ceny jsou uvedeny v eurech, takže na Nike.com musíte být ochotní trochu počítat. Třeba s tím, že při nákupu nad 99 eur máte dopravu zcela zdarma. Jestliže se ale stanete členy klubu NikePlus, budete mít dopravu zdarma vždycky. V ostatních případech vyjde doprava na 5 euro.

  Přejít do obchodu Nike.com

Nike.com - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.

Hodnocení obchodu Nike.com


  (0 z 5)


Počet hodnocení: 0


Přejít do obchodu Nike.com
Kontakt: Nike, Inc.
Bowerman Drive 1
970 05 Beaverton
Telefon: 225376453
Platební metody: Platební kartou Převodem na účet Platba online
Doprava: Kurýrem Česká pošta

Vyhledejte slevový kupón Nike.com a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Nike.com a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Nike.com na výhodný nákup v kategorii: Móda a Oblečení.

Na Březen 2021 pro obchod Nike.com máme v nabídce 1x slevový kupón a 0x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Nike.com již 206x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.