Garlo.cz slevové kódy, kupóny a slevy

Akce a slevy: 4x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 1x | Doprava zdarma: Ano
Garlo.cz
Platí neomezeně
Použito 1x
Garlo.cz
Platí do 15.06.2023
Použito 0x
Garlo.cz
Platí do 15.06.2023
Použito 0x
Garlo.cz
Platí do 15.06.2023
Použito 0x
Nabídky od Garlo.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu Garlo.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Všechny kupony Garlo.cz platné dne 03.06.2023

 • Kupony Typ Platnost
  Doprava zdarma: Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč Sleva Neomezená
  Akce: Zamiokulkas. Sleva 15.06.2023
  Akce: Jahodník stáleplodící. Sleva 15.06.2023
  Akce: Pivoňka čínská \'Karl Rosenfield\'. Sleva 15.06.2023

Informace o eshopu Garlo.cz

 • Hodnocení:  5 (1x)
  Kontakt: Garlo s.r.o.
  Petrohradská 1570/5
  Vršovice, 101 00 Praha 10
  E-mail: zahradnictvi@garlo.cz
  Platební
  metody:
  Platební kartou Na dobírku Převodem na účet Platba online Splátkový prodej
  Doprava: Zásilkovna

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Hobby

Recenze obchodu Garlo.cz

 • Jsme vyhledávač a srovnávač víc jak 16 000 rostlin. Sjednotili jsme online zahradnictví pod jednu střechu. Vyberte si snadno ještě dnes a šetřete čas i peníze ✅

  Patříte mezi nadšené zahradníky, ale unavuje vás po zahradnictvím marně shánět rostliny a sazenice? V tom případě navštivte ryze český portál Garlo.cz, který se zaměřuje na vše potřebné na zahradu. Ačkoliv se nejedná o přímého prodejce, na jednom místě Garlo sdružuje nabídku všech online zahradnictví, díky čemuž vám pomůže šetřit čas strávený nákupy a surfováním po internetu. Kromě toho se můžete těšit na inspirativní články na blogu, mezi kterými jistě najdete tolik potřebnou inspiraci k zahradničení!

  O internetovém obchodě Garlo.cz

  Historie českého zahradnického portálu Garlo se začala psát v roce 2015, kdy se její zakladatelé, studenti České zemědělské univerzity v Praze, rozhodli zkusit něco nového. Netrvalo dlouho a online zahradnictví Garlo.cz bylo na světě. Projekt byl skutečně inovativní v hned několika směrech - nejen, že zákazníkům konečně nabídl možnost najít nabídku všech dostupných zahradnictví na jedné webové stránce, ale také stojí za vývojem speciálních kartonových krabic na přepravu rostlin a sazenic. Tyto krabice jsou nejen bezpečné pro rostliny, ale také se jedná o mnohem ekologičtější a levnější variantu plastových přepravek.

  Proč nakupovat na Garlo.cz?

  Hlavním důvodem je především obsáhlá nabídka, která zahrnuje na 16 000 rostlin. Zatímco převážná část nabídky je dostupná na externích e-shopech, jejichž sortiment můžete díky rozcestníku Garlo snadno porovnat z hlediska ceny, Garlo.cz částečně funguje jako market place, kdy můžete produkty zakoupit přímo na Garlu.

  Druhou nespornou výhodou je zejména možnost vyhledávání sazenic podle obrázku či fotografie dané rostliny. Pokud vám u dané rostliny náhodou nebude vyhovovat cena, či daný produkt nebude u žádného ze zahradnictví skladem, využít můžete praktické funkce “Dejte mi vědět”. V případě poklesu ceny či naskladnění zboží budete upozorněni na uvedenou e-mailovou adresu. A co je nejlepší? Pokud zboží nakoupíte přímo u Garlo, každé jaro k objednávce dostanete sazenice zdarma!

  Jak nakupovat na Garlo.cz?

  Pro snadný nákup můžete využít jak vyhledávání podle klíčových slov či fotografie, tak přehledné kategorie, do kterých je celý sortiment rozdělen. Ty jsou následující: Zahradní potřeby, trvalky, keře, ovoce, živé ploty, jehličnany, stromy, traviny, skalničky, zelenina, bylinky, popínavky, letničky, cibuloviny. Každá z kategorií se dále větví na podrobnější podkategorie. Zboží lze navíc v každé z kategorií a podkategorií filtrovat na základě rozmezí ceny, stanoviště, zahradnictví, barvy květu, doby květu, mrazuvzdornosti, opadavosti, výšky, atraktivity pro hmyz, barvy listu, dlouhověkosti, počtu sazenic na metr čtvereční, vhodného umístění, vhodnosti květů do vázy, ceny za metr čtvereční dané zeleně či značky.

  Aby byl výběr ještě snazší, u každé z rostlin naleznete podrobný popis a důležité informace, jako je kategorie, mrazuvzdornost, výšku a další detaily zásadní pro správné pěstování.

  Co pořídíte v kategorii Zahradní potřeby?

  Pokud rozkliknete první z kategorií, Zahradní potřeby, budete přesměrováni na partnerský e-shop Zafido. Zde pořídíte vše, co potřebujete pro péči o zahradu. Za zmínku stojí například mulčovací kůry, okrasné kameny, střešní zahrady, obrubníky, substráty, truhlíky a květináče, postřikovače a ochrana proti škůdcům, dřevo, obalové materiály, trávníkové koberce, vermikompostéry a mnoho dalšího.

  Nabídka rostlin na Garlo.cz

  Mnohem rozsáhlejší je však nabídka rostlin a sazenic. Jak již bylo řečeno, sortiment je rozdělen do přehledných kategorií. V první z nich, Trvalky, pořídíte dlouze kvetoucí trvalky, trvalky kvetoucí v létě, nenáročné trvalky, trvalky do truhlíku, trvalky do polostínu, stínu i na slunce. Příkladem mohou být čemeřice, hvězdnice, chryzantémy, koniklece či šalvěj. Podobně bohatý výběr na vás čeká v sekci letniček, kde jsou k dostání letničky do stínu, na slunce, letničky kvetoucí celé léto či třeba modré letničky. Hledáte-li okrasné keře, jistě vás potěší nabídka keřů kvetoucích, stálozelených, ovocných, do stínu, do polostínu, suchomilných, kvetoucích celé léto či vícekmenů. Pořídit můžete samozřejmě také stromy, a to medonosné či kvetoucí, případně živé ploty a jehličnany.

  Nabídka pokračuje ovocem (keře i stromy) a zeleninou a cibulovinami. Zapomenout však nesmíme ani na traviny (nízké, vysoké, na slunce i do stínu, do nádob), skalničky (nenáročné, kobercové, do stínu, na slunce, kvetoucí) a popínavky (na plot, neopadavé, do stínu, na slunce). A na závěr nechybí ani pokojové rostliny (pro kočky, čistící vzduch, převislé, kvetoucí i nekvetoucí).

  Péče o zákazníky

  Vzhledem k tomu, že drtivou většinu produktů zakoupíte u třetí strany, pravděpodobně nebudete mít ke kontaktu s Garlo.cz důvod. Pokud přeci jen budete potřebovat poradit s výběrem či nákupem, k dispozici je kontaktní formulář. Pro radu můžete rovněž nahlédnout do přidruženého magazínu. Zde se dočtete například o pěstování bylinek, řezu švestek, řezu tují či pěstování malin. Další informace k případnému vrácení a reklamaci naleznete v zápatí webu pod hlavičkou Zákaznický servis.

  Možnosti dopravy a platby

  Opět platí, že doprava se odvíjí od výběru zahradnictví, u kterého daný produkt nakoupíte - u každého z produktů přehledně uvidíte cenu nejen zboží, ale také poštovného. V případě, že si vyhlédnete zboží přímo od Garlo.cz, se můžete těšit na bezplatnou dopravu na objednávky nad 1 499 Kč.

Nejčastější dotazy Garlo.cz

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu Garlo.cz?

  1. Vyhledejte slevový kód Garlo.cz na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu Garlo.cz.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu Garlo.cz?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Garlo.cz na výhodný nákup v kategorii: Dům a nábytek, Hobby.

  🛍️ Nabízí obchod Garlo.cz dopravu zdarma?

  Garlo.cz nabízí dopravu zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod Garlo.cz?

  Obchod Garlo.cz nabízí zboží v kategoriích: Dům a nábytek, Hobby.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Garlo.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Na dobírku, Převodem na účet, Platba online, Splátkový prodej

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě Garlo.cz?

  Můžete využít dopravu: Zásilkovna

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu Garlo.cz i v zahraničí?

  Ne, momentálně nemáme slevy pro eshop Garlo.cz v zahraničí.

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod Garlo.cz?

  Na červen, 2023 pro obchod Garlo.cz máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Garlo.cz?

  Na červen, 2023 pro obchod Garlo.cz máme v nabídce 4x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Garlo.cz?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma při nákupu nad 1499 Kč
  Akce : Zamiokulkas.
  Akce : Jahodník stáleplodící.

  🛍️ Jaké má eshop Garlo.cz slevové kódy?

  Garlo.cz nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop Garlo.cz?

  Obchod Garlo.cz můžete kontaktovat emailem: zahradnictvi@garlo.cz.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchodě Garlo.cz?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu Garlo.cz

  ✅ Akce a slevy 4
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ano (1499 Kč)
  📅 Aktualizováno červen, 2023

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu Garlo.cz už 1x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy Garlo.cz

 • Kupony
  Sleva 29 %: Dodatečná sleva 29 % na Váš nákup.