Forscope.cz slevové kódy, kupóny a slevy platné dne 22.07.2024

Pro eshop Forscope.cz máme v nabídce 1x ověřené slevy a akce, 0x slevový kód. Forscope.cz nenabízí dopravu zdarma. Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshope Forscope.cz už 64x.
Kuponovnik.cz garance pravosti kódů a slev
Garance pravosti: Ruční ověřování kódů a slev
Kódy a slevy získáváme přímo od eshopů, z newsletterů a od affiliate sítí se kterými spolupracujeme. Kódy a slevy pro vás denně ručně kontroluje a aktualizuje naše spolupracovnice Lucia Jurigová. V případě, že naleznete neplatný kód nebo slevu, dejte nám vědět přes kontaktní formulář. Děkujeme.
Prokliknete-li se z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte zboží nebo službu, obdržíme za zprostředkování provizi (více informací).
Nabídky od Forscope.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu Forscope.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Informace o eshopu Forscope.cz

 • Hodnocení:  4.5 (6x)
  Kontakt: RA Software s.r.o.
  Nové Sady 2
  602 00 Brno
  Platební
  metody:
  Platební kartou Převodem na účet

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Hry a software

O obchodu Forscope.cz

 • Společnost Forscope se zaměřuje na poskytování cenově výhodných softwarových řešení, která přináší zákazníkům to, co opravdu potřebují na základě jejich hardwarového vybavení a požadavků na funkce programu. Forscope sbírá své zkušenosti na českém trhu již od roku 2008. Od roku 2016 působí Forscope i na evropských trzích. Misí společnosti je poskytovat produkty a služby a přednákupní i ponákupní péči na vysoké úrovni vedoucí k maximální spokojenosti svých zákazníků a k naplnění všech jejich technologických potřeb. Benefity společnosti Forscope jsou: Flexibilita, spolehlivost a osobní přístup.

  Flexibilita

  U Forscope můžete vybírat z široké nabídky softwarových produktů, především v kategorii trvalých licencí od Microsoftu. Společnost poskytuje komplexní licenční poradenství, které vede k cenově výhodným softwarovým řešením. Zákazníci společnosti Forscope mohou ušetřit dvakrát – upgradem softwarových licencí za výhodnou cenu a zároveň získáním peněz za produkty, které již nepotřebují. Nákupní proces je snadný a rychlý.

  Spolehlivost

  Forscope se může pochlubit důvěrou vice než 100 000 zákazníků z 11 evropských zemí s průměrnou mírou spokojenosti 97%. Forscope poskytuje 100% vrácení peněz (do 30 dnů po nákupu) a doživotní licenční záruku, takže každý váš nákup může proběhnout zcela bez obav.

  Osobní přístup

  Na všech trzích vám pomohou licenční konzultanti ve vašem rodném jazyce. Pokud nakupujete ve větším množství nebo častěji, Forscope vám přidělí osobního licenčního konzultanta, který vám bude vždy k dispozici. Komunikace se zákazníky je pro Forscope jednou z hlavních priorit, takže si můžete být jistí, že budete vždy informováni o důležitých krocích předem.

  Nabídka Forscope

  Široká nabídka firmy Forscope je rozdělená do kategorií: MS Windows, MS Office, Antiviry, VPN, Serverový software, Vývojářské nástroje, Grafický software, CAD software, Software na opravu videí, Produkty pro práci z domu. Dále pak zde najdete Výhodné balíčky, Produkty na vyžádání a Služby vzdálené pomoci.

  MS Windows

  Microsoft Windows je nejpoužívanějším operačním ystémem pro notebooky a stolní počítače na světě. Na Forscope najdete jeho hlavní benefity, rozdíly mezi jednotlivými verzemi a všechny další informace, které potřebujete k rozhodnutí, který produkt vybrat. Forscope nabízí Windows 7, 8.1 a 10.

  MS Office

  Sady Microssoft Office jsou navrženy tak, aby byla vaše práce v kanceláři nebo doma mnohem rychlejší a jednodušší. Forscope nabízí Office sady (například Microsoft 365, Office 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 a Office 2011, 2016 a 2019 pro MAC) a jednotlivé Office aplikace (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Visio a Project).

  Důležité antiviry

  Nejlépe hodnocené antivirové programy: Avast, AVG, Bitdefender, ESET, Kaspersky a McAfee budou chránit váš počítač před nejmodernějšími hrozbami a zajistí, že vaše osobní informace a data budou vždy chráněny.

  VPN (Virtuální privátní síť)

  VPN pomáhá vytvořením šifrovaného spojení mezi zařízením uživatele a soukromou sítí udržovat vaše data a webové aktivity neveřejné a v bezpečí. Přenos dat mezi zařízením uživatele a serverem VPN nemohou zachytit ani dekódovat jiné subjekty, jako např. vláda či hackeři. Forscope nabízí Avast VPN, AVG VPN a NordVPN.

  Serverový software

  Pro vynikající podporu pro různé IT oblasti v podnikatelském prostředí firma Forscope nabízí Microsoft Windows Server, Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft SharePoint Server, Microsoft Project Server, Microsoft Skype for Business Server, Microsoft System Center Server, Microsoft Core Infrastructure Server Suites a Server CALs.

  Vývojářské nástroje

  Pro vývojáře Forscope nabízí Microsoft Visual Studio. Jde o nástroje umožňující vytvářet, ladit, udržovat nebo jinak podporovat programy a aplikace.

  Grafický software

  Do sortimentu Forscope se řadí různé Adobe aplikace (např. Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere Pro, Dreamweaver, Flash nebo Creative Suites), CorelDRAW a 3ds Max.

  CAD (Computer-Aided Design)

  Počítačem podporované projektování (CAD) software je věnován tvorbě, úpravám a optimalizaci vysoce podrobných a přesných technických výkresů a analýz pro konstrukční a výrobní projekty z různých oblastí designu. Na Forscope si můžete vybrat z AutoCAD LT, AutoCAD, Autodesk Inventor, Autodesk Building Design Suites, Autodesk Plant Design Suites, Autodesk Revit a 3dsMax.

  Produkty pro práci z domu

  Tyto produkty jsou vhodné pro bezpečnou a efektivní práci z domova pomocí služeb vzdáleného přístupu a chatu. Výběr produktů Forscope tvoří: Remote Desktop Services (RDS) a Skype for Business.

  Výhodné balíčky

  Nejlepší kombinací pracovního sofwaru, který si můžete přát je Microsoft Windows + Microsoft Office. Na Forscope najdete cenově výhodné kombinace.

  Nenašli jste požadovaný produkt? Pak jsou tu produkty na vyžádání.

  Společnost Forscope pro vás snadno může získat mnoho produktů, které v současné době nejsou k dispozici, prostřednictvím partnerského eshopu. Patří sem například Windows XP, Windows 7, Windows 10 a Office 2010, 2013, 2016 a 2019.

  Služby vzdálené pomoci

  Další důvod, proč zvolit Forscope. Nechte jejich vysoce kvalifikovaný tým podpory instalovat a nastavovat programy jako jsou Windows, Office nebo antivirové programy. A vy se můžete posadit a sledovat, jak se celý proces odehrává přímo před vašima očima, aniž byste to museli dělat sami!

  Slevy a další výhody

  Kromě spousty zlevněných produktů můžete na Forscope využívat množstevní slevy a výhody plynoucí z programů B2B a Reseller. Mezi benefity patří například ještě lepší ceník, doživotní záruka legálnosti, přidělený osobní licenční konzultant, pomoc a návody ve vašem rodném jazyce a možnost pokrytí nákladů na software z vládního či EU fondu a další.

  Platba a doprava

  Vaši objednávku můžete zaplatit dvěma způsoby: debetní/kreditní kartou či bankovním převodem. Doručení je vždy zdarma. Vaše objednávka bude odeslána ihned po obdržení vaší platby.

Nejčastější dotazy Forscope.cz

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu Forscope.cz?

  1. Vyhledejte slevový kód Forscope.cz na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu Forscope.cz.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu Forscope.cz?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Forscope.cz na výhodný nákup v kategorii: Hry a software.

  🛍️ Nabízí obchod Forscope.cz dopravu zdarma?

  Forscope.cz nenabízí dopravu zdarma.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod Forscope.cz?

  Obchod Forscope.cz nabízí zboží v kategoriích: Hry a software.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Forscope.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Převodem na účet

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě Forscope.cz?

  Můžete využít dopravu: -

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu Forscope.cz i v zahraničí?

  Ano, můžete nakoupit na Slovensku: Forscope.sk

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod Forscope.cz?

  Na červenec, 2024 pro obchod Forscope.cz máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Forscope.cz?

  Na červenec, 2024 pro obchod Forscope.cz máme v nabídce 1x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Forscope.cz?

  Slevy : Software. Cenově výhodná softwarová řešení se slevami.

  🛍️ Jaké má eshop Forscope.cz slevové kódy?

  Forscope.cz nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop Forscope.cz?

  Obchod Forscope.cz můžete kontaktovat telefonicky na: +420 538 880 036 .

  🛍️ Black Friday 2024 v obchodě Forscope.cz?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu Forscope.cz

  ✅ Akce a slevy 1
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ne
  📅 Aktualizováno červenec, 2024

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu Forscope.cz už 64x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy Forscope.cz

 • Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.