Forscope.cz - Slevové Kódy, Kupóny a Slevy

Akce a slevy: 1x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 35x | Doprava zdarma: Ne
Forscope.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 31x
Nabídky od Forscope.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Forscope.cz na Váš email

O obchodě Forscope.cz

 • Společnost Forscope se zaměřuje na poskytování cenově výhodných softwarových řešení, která přináší zákazníkům to, co opravdu potřebují na základě jejich hardwarového vybavení a požadavků na funkce programu. Forscope sbírá své zkušenosti na českém trhu již od roku 2008. Od roku 2016 působí Forscope i na evropských trzích. Misí společnosti je poskytovat produkty a služby a přednákupní i ponákupní péči na vysoké úrovni vedoucí k maximální spokojenosti svých zákazníků a k naplnění všech jejich technologických potřeb. Benefity společnosti Forscope jsou: Flexibilita, spolehlivost a osobní přístup.

  Flexibilita

  U Forscope můžete vybírat z široké nabídky softwarových produktů, především v kategorii trvalých licencí od Microsoftu. Společnost poskytuje komplexní licenční poradenství, které vede k cenově výhodným softwarovým řešením. Zákazníci společnosti Forscope mohou ušetřit dvakrát – upgradem softwarových licencí za výhodnou cenu a zároveň získáním peněz za produkty, které již nepotřebují. Nákupní proces je snadný a rychlý.

  Spolehlivost

  Forscope se může pochlubit důvěrou vice než 100 000 zákazníků z 11 evropských zemí s průměrnou mírou spokojenosti 97%. Forscope poskytuje 100% vrácení peněz (do 30 dnů po nákupu) a doživotní licenční záruku, takže každý váš nákup může proběhnout zcela bez obav.

  Osobní přístup

  Na všech trzích vám pomohou licenční konzultanti ve vašem rodném jazyce. Pokud nakupujete ve větším množství nebo častěji, Forscope vám přidělí osobního licenčního konzultanta, který vám bude vždy k dispozici. Komunikace se zákazníky je pro Forscope jednou z hlavních priorit, takže si můžete být jistí, že budete vždy informováni o důležitých krocích předem.

  Nabídka Forscope

  Široká nabídka firmy Forscope je rozdělená do kategorií: MS Windows, MS Office, Antiviry, VPN, Serverový software, Vývojářské nástroje, Grafický software, CAD software, Software na opravu videí, Produkty pro práci z domu. Dále pak zde najdete Výhodné balíčky, Produkty na vyžádání a Služby vzdálené pomoci.

  MS Windows

  Microsoft Windows je nejpoužívanějším operačním ystémem pro notebooky a stolní počítače na světě. Na Forscope najdete jeho hlavní benefity, rozdíly mezi jednotlivými verzemi a všechny další informace, které potřebujete k rozhodnutí, který produkt vybrat. Forscope nabízí Windows 7, 8.1 a 10.

  MS Office

  Sady Microssoft Office jsou navrženy tak, aby byla vaše práce v kanceláři nebo doma mnohem rychlejší a jednodušší. Forscope nabízí Office sady (například Microsoft 365, Office 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 a Office 2011, 2016 a 2019 pro MAC) a jednotlivé Office aplikace (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Visio a Project).

  Důležité antiviry

  Nejlépe hodnocené antivirové programy: Avast, AVG, Bitdefender, ESET, Kaspersky a McAfee budou chránit váš počítač před nejmodernějšími hrozbami a zajistí, že vaše osobní informace a data budou vždy chráněny.

  VPN (Virtuální privátní síť)

  VPN pomáhá vytvořením šifrovaného spojení mezi zařízením uživatele a soukromou sítí udržovat vaše data a webové aktivity neveřejné a v bezpečí. Přenos dat mezi zařízením uživatele a serverem VPN nemohou zachytit ani dekódovat jiné subjekty, jako např. vláda či hackeři. Forscope nabízí Avast VPN, AVG VPN a NordVPN.

  Serverový software

  Pro vynikající podporu pro různé IT oblasti v podnikatelském prostředí firma Forscope nabízí Microsoft Windows Server, Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft SharePoint Server, Microsoft Project Server, Microsoft Skype for Business Server, Microsoft System Center Server, Microsoft Core Infrastructure Server Suites a Server CALs.

  Vývojářské nástroje

  Pro vývojáře Forscope nabízí Microsoft Visual Studio. Jde o nástroje umožňující vytvářet, ladit, udržovat nebo jinak podporovat programy a aplikace.

  Grafický software

  Do sortimentu Forscope se řadí různé Adobe aplikace (např. Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere Pro, Dreamweaver, Flash nebo Creative Suites), CorelDRAW a 3ds Max.

  CAD (Computer-Aided Design)

  Počítačem podporované projektování (CAD) software je věnován tvorbě, úpravám a optimalizaci vysoce podrobných a přesných technických výkresů a analýz pro konstrukční a výrobní projekty z různých oblastí designu. Na Forscope si můžete vybrat z AutoCAD LT, AutoCAD, Autodesk Inventor, Autodesk Building Design Suites, Autodesk Plant Design Suites, Autodesk Revit a 3dsMax.

  Produkty pro práci z domu

  Tyto produkty jsou vhodné pro bezpečnou a efektivní práci z domova pomocí služeb vzdáleného přístupu a chatu. Výběr produktů Forscope tvoří: Remote Desktop Services (RDS) a Skype for Business.

  Výhodné balíčky

  Nejlepší kombinací pracovního sofwaru, který si můžete přát je Microsoft Windows + Microsoft Office. Na Forscope najdete cenově výhodné kombinace.

  Nenašli jste požadovaný produkt? Pak jsou tu produkty na vyžádání.

  Společnost Forscope pro vás snadno může získat mnoho produktů, které v současné době nejsou k dispozici, prostřednictvím partnerského eshopu. Patří sem například Windows XP, Windows 7, Windows 10 a Office 2010, 2013, 2016 a 2019.

  Služby vzdálené pomoci

  Další důvod, proč zvolit Forscope. Nechte jejich vysoce kvalifikovaný tým podpory instalovat a nastavovat programy jako jsou Windows, Office nebo antivirové programy. A vy se můžete posadit a sledovat, jak se celý proces odehrává přímo před vašima očima, aniž byste to museli dělat sami!

  Slevy a další výhody
  Kromě spousty zlevněných produktů můžete na Forscope využívat množstevní slevy a výhody plynoucí z programů B2B a Reseller. Mezi benefity patří například ještě lepší ceník, doživotní záruka legálnosti, přidělený osobní licenční konzultant, pomoc a návody ve vašem rodném jazyce a možnost pokrytí nákladů na software z vládního či EU fondu a další.

  Platba a doprava

  Vaši objednávku můžete zaplatit dvěma způsoby: debetní/kreditní kartou či bankovním převodem. Doručení je vždy zdarma. Vaše objednávka bude odeslána ihned po obdržení vaší platby.

  Přejít do obchodu Forscope.cz

Forscope.cz - Jak Použít Slevový Kód?

 • Vyhledejte slevový kupón Forscope.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

  Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

  Vyberte si zboží v obchodě Forscope.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

  Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Forscope.cz - Jak Využít Slevu pro Obchod?

 • Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Forscope.cz na výhodný nákup v kategorii: Hry a Software.

Forscope.cz - Často Kladené Otázky

 • Nabízí obchod Forscope.cz dopravu zdarma?

  Forscope.cz nenabízí dopravu zdarma.

  Jaké zboží nabízí obchod Forscope.cz?

  Obchod Forscope.cz nabízí zboží v kategoriích: Hry a Software.

  Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Forscope.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Převodem na účet.

  Jakou dopravu mohu využít v obchodě Forscope.cz?

  Můžete využít dopravu: -.

  Kolik je aktuálních slevových kupónů pro obchod Forscope.cz?

  Na Září, 2022 pro obchod Forscope.cz máme v nabídce 0x slevový kupón.

  Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Forscope.cz?

  Na Září, 2022 pro obchod Forscope.cz máme v nabídce 1x akci a slevu.

  Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Forscope.cz?

  Slevy : Software. Cenově výhodná softwarová řešení se slevami.

  Statistiky obchodu Forscope.cz
  ✅ Akce a slevy 1x
  🛒 Slevové kódy 0x
  💵 Ušetřené 35x
  🚚 Doprava zdarma Ne

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Forscope.cz už 35x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Top obchody v kategorii: Hry a Software

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Hry a Software

Tlamagames.com
Platnost do : Neomezená
Použito : 16x
JRC.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 6x
AVG.com
 • Sleva 37% na AVG.com
  Sleva 37% na AVG Ultimate. Náš špičkový antivirus, VPN a nástroje pro... Více o slevě Sleva 37% na AVG Ultimate. Náš špičkový antivirus, VPN a nástroje pro ladění a ochranu před sledováním v jednom kompletním balíčku. Skrýt text
Platnost do : 05/10/2022
Použito : 0x
AVG.com
 • Sleva 43% na AVG.com
  Sleva 43% na AVG Internet Security. Pořiďte si komplexní zabezpečení,... Více o slevě Sleva 43% na AVG Internet Security. Pořiďte si komplexní zabezpečení, které vás ochrání na internetu mnohokrát oceněným antivirem, ochranou před ransomwarem, přizpůsobitelným firewallem a mnohem více. Skrýt text
Platnost do : 05/10/2022
Použito : 0x
AVG.com
 • Sleva 46% na AVG.com
  Sleva 46% na AVG TuneUp pro Windows. Zrychlete, vyčistěte a opravte svůj... Více o slevě Sleva 46% na AVG TuneUp pro Windows. Zrychlete, vyčistěte a opravte svůj počítač naším pokročilým nástrojem na optimalizaci systému. Skrýt text
Platnost do : 05/10/2022
Použito : 0x
AVG.com
 • Sleva 33% na AVG.com
  Sleva 33% na AVG Secure VPN. Prohlížejte internet v soukromí a chraňte... Více o slevě Sleva 33% na AVG Secure VPN. Prohlížejte internet v soukromí a chraňte se na každé Wi-Fi – kupte si VPN pro Windows nebo si ji bezplatně vyzkoušejte. Skrýt text
Platnost do : 05/10/2022
Použito : 0x
Kaspersky.cz
 • Akce na Kaspersky.cz
  Při zakoupení našich prémiových produktů si můžete užívat procházení s... Více o slevě Při zakoupení našich prémiových produktů si můžete užívat procházení s bezplatnou neomezenou sítí VPN! Skrýt text
Platnost do : 06/10/2022
Použito : 0x
Znackovakvalita.cz
Platnost do : 07/10/2022
Použito : 0x

Forscope.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.

Hodnocení obchodu Forscope.cz


  (4.5 z 5)


Počet hodnocení: 6


Přejít do obchodu Forscope.cz
Kontakt: RA Software s.r.o.
Nové Sady 2
602 00 Brno
Platební metody: Platební kartou Převodem na účet