Forscope.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 1x | Slevové kupóny: 0x | Ušetřené: 13x | Doprava zdarma: Ne
 • O obchodě Forscope.cz:

  Společnost Forscope se zaměřuje na poskytování cenově výhodných softwarových řešení, která přináší zákazníkům to, co opravdu potřebují na základě jejich hardwarového vybavení a požadavků na funkce programu. Forscope sbírá své zkušenosti na českém trhu již od roku 2008. Od roku 2016 působí Forscope i na evropských trzích. Misí společnosti je poskytovat produkty a služby a přednákupní i ponákupní péči na vysoké úrovni vedoucí k maximální spokojenosti svých zákazníků a k naplnění všech jejich technologických potřeb. Benefity společnosti Forscope jsou: Flexibilita, spolehlivost a osobní přístup. Proč nakupovat v obchodě Forscope.cz ?

Forscope.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Leden 2021)

Forscope.cz
 • Sleva 60%
  Software. Cenově výhodná softwarová řešení až o 60 % levněji Software. Cenově výhodná softwarová řešení až o 60 % levněji Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Forscope.cz Kategorie : Elektronika Použito : 9x
Ponuky od Forscope.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Forscope.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Elektronika

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Elektronika

Philips.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Philips.cz Kategorie : Elektronika Použito : 3287x
Conrad.cz
 • Sleva 10%
  Slevu 10% na celý nákup získáte po zadání slevového kódu na conrad.cz Slevu 10% na celý nákup získáte po zadání slevového kódu na conrad.cz Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Conrad.cz Kategorie : Elektronika Použito : 3094x
Smarty.cz
 • Sleva 50%
  Sleva 50% na více než 500 produktů. Sleva 50% na více než 500 produktů. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Smarty.cz Kategorie : Elektronika Použito : 107x
Nazuby.cz
 • Sleva 20%
  Sleva 20% platí na elektrické kartáčky Philips Sonicare DiamondClean v... Více o slevě Sleva 20% platí na elektrické kartáčky Philips Sonicare DiamondClean v eshopu Nazuby.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Využijte slevový kupón Nazuby a elektrický zubní kartáček nakoupíte levněji. Skrýt text
Platnost do : 31/01/2021
Obchod :Nazuby.cz Kategorie : Elektronika Použito : 61x
Roboticky-vysavac.cz
Platnost do : Neomezená
Obchod :Roboticky-vysavac.cz Kategorie : Elektronika Použito : 60x

O obchodě Forscope.cz

 • Společnost Forscope se zaměřuje na poskytování cenově výhodných softwarových řešení, která přináší zákazníkům to, co opravdu potřebují na základě jejich hardwarového vybavení a požadavků na funkce programu. Forscope sbírá své zkušenosti na českém trhu již od roku 2008. Od roku 2016 působí Forscope i na evropských trzích. Misí společnosti je poskytovat produkty a služby a přednákupní i ponákupní péči na vysoké úrovni vedoucí k maximální spokojenosti svých zákazníků a k naplnění všech jejich technologických potřeb. Benefity společnosti Forscope jsou: Flexibilita, spolehlivost a osobní přístup.

  Flexibilita

  U Forscope můžete vybírat z široké nabídky softwarových produktů, především v kategorii trvalých licencí od Microsoftu. Společnost poskytuje komplexní licenční poradenství, které vede k cenově výhodným softwarovým řešením. Zákazníci společnosti Forscope mohou ušetřit dvakrát – upgradem softwarových licencí za výhodnou cenu a zároveň získáním peněz za produkty, které již nepotřebují. Nákupní proces je snadný a rychlý.

  Spolehlivost

  Forscope se může pochlubit důvěrou vice než 100 000 zákazníků z 11 evropských zemí s průměrnou mírou spokojenosti 97%. Forscope poskytuje 100% vrácení peněz (do 30 dnů po nákupu) a doživotní licenční záruku, takže každý váš nákup může proběhnout zcela bez obav.

  Osobní přístup

  Na všech trzích vám pomohou licenční konzultanti ve vašem rodném jazyce. Pokud nakupujete ve větším množství nebo častěji, Forscope vám přidělí osobního licenčního konzultanta, který vám bude vždy k dispozici. Komunikace se zákazníky je pro Forscope jednou z hlavních priorit, takže si můžete být jistí, že budete vždy informováni o důležitých krocích předem.

  Nabídka Forscope

  Široká nabídka firmy Forscope je rozdělená do kategorií: MS Windows, MS Office, Antiviry, VPN, Serverový software, Vývojářské nástroje, Grafický software, CAD software, Software na opravu videí, Produkty pro práci z domu. Dále pak zde najdete Výhodné balíčky, Produkty na vyžádání a Služby vzdálené pomoci.

  MS Windows

  Microsoft Windows je nejpoužívanějším operačním ystémem pro notebooky a stolní počítače na světě. Na Forscope najdete jeho hlavní benefity, rozdíly mezi jednotlivými verzemi a všechny další informace, které potřebujete k rozhodnutí, který produkt vybrat. Forscope nabízí Windows 7, 8.1 a 10.

  MS Office

  Sady Microssoft Office jsou navrženy tak, aby byla vaše práce v kanceláři nebo doma mnohem rychlejší a jednodušší. Forscope nabízí Office sady (například Microsoft 365, Office 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 a Office 2011, 2016 a 2019 pro MAC) a jednotlivé Office aplikace (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Visio a Project).

  Důležité antiviry

  Nejlépe hodnocené antivirové programy: Avast, AVG, Bitdefender, ESET, Kaspersky a McAfee budou chránit váš počítač před nejmodernějšími hrozbami a zajistí, že vaše osobní informace a data budou vždy chráněny.

  VPN (Virtuální privátní síť)

  VPN pomáhá vytvořením šifrovaného spojení mezi zařízením uživatele a soukromou sítí udržovat vaše data a webové aktivity neveřejné a v bezpečí. Přenos dat mezi zařízením uživatele a serverem VPN nemohou zachytit ani dekódovat jiné subjekty, jako např. vláda či hackeři. Forscope nabízí Avast VPN, AVG VPN a NordVPN.

  Serverový software

  Pro vynikající podporu pro různé IT oblasti v podnikatelském prostředí firma Forscope nabízí Microsoft Windows Server, Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange Server, Microsoft SharePoint Server, Microsoft Project Server, Microsoft Skype for Business Server, Microsoft System Center Server, Microsoft Core Infrastructure Server Suites a Server CALs.

  Vývojářské nástroje

  Pro vývojáře Forscope nabízí Microsoft Visual Studio. Jde o nástroje umožňující vytvářet, ladit, udržovat nebo jinak podporovat programy a aplikace.

  Grafický software

  Do sortimentu Forscope se řadí různé Adobe aplikace (např. Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere Pro, Dreamweaver, Flash nebo Creative Suites), CorelDRAW a 3ds Max.

  CAD (Computer-Aided Design)

  Počítačem podporované projektování (CAD) software je věnován tvorbě, úpravám a optimalizaci vysoce podrobných a přesných technických výkresů a analýz pro konstrukční a výrobní projekty z různých oblastí designu. Na Forscope si můžete vybrat z AutoCAD LT, AutoCAD, Autodesk Inventor, Autodesk Building Design Suites, Autodesk Plant Design Suites, Autodesk Revit a 3dsMax.

  Produkty pro práci z domu

  Tyto produkty jsou vhodné pro bezpečnou a efektivní práci z domova pomocí služeb vzdáleného přístupu a chatu. Výběr produktů Forscope tvoří: Remote Desktop Services (RDS) a Skype for Business.

  Výhodné balíčky

  Nejlepší kombinací pracovního sofwaru, který si můžete přát je Microsoft Windows + Microsoft Office. Na Forscope najdete cenově výhodné kombinace.

  Nenašli jste požadovaný produkt? Pak jsou tu produkty na vyžádání.

  Společnost Forscope pro vás snadno může získat mnoho produktů, které v současné době nejsou k dispozici, prostřednictvím partnerského eshopu. Patří sem například Windows XP, Windows 7, Windows 10 a Office 2010, 2013, 2016 a 2019.

  Služby vzdálené pomoci

  Další důvod, proč zvolit Forscope. Nechte jejich vysoce kvalifikovaný tým podpory instalovat a nastavovat programy jako jsou Windows, Office nebo antivirové programy. A vy se můžete posadit a sledovat, jak se celý proces odehrává přímo před vašima očima, aniž byste to museli dělat sami!

  Slevy a další výhody
  Kromě spousty zlevněných produktů můžete na Forscope využívat množstevní slevy a výhody plynoucí z programů B2B a Reseller. Mezi benefity patří například ještě lepší ceník, doživotní záruka legálnosti, přidělený osobní licenční konzultant, pomoc a návody ve vašem rodném jazyce a možnost pokrytí nákladů na software z vládního či EU fondu a další.

  Platba a doprava

  Vaši objednávku můžete zaplatit dvěma způsoby: debetní/kreditní kartou či bankovním převodem. Doručení je vždy zdarma. Vaše objednávka bude odeslána ihned po obdržení vaší platby.

  Přejít do obchodu Forscope.cz

Forscope.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Akční ceny : Prosincové slevy. Vybrané produkty nyní za akční ceny! Prosincové slevy. Vybrané produkty nyní za akční ceny! Skrýt text
 • Sleva 15 % : Sleva 15 % na antiviry. Využijte slevu 15 % na produkty z kategorie antiviry. Sleva 15 % na antiviry. Využijte slevu 15 % na produkty z kategorie antiviry. Skrýt text

Hodnocení obchodu Forscope.cz


  (0 z 5)


Počet hodnocení: 0


Přejít do obchodu Forscope.cz
Kontakt: RA Software s.r.o.
Nové Sady 2
602 00 Brno
Platební metody: Platební kartou Převodem na účet

Vyhledejte slevový kupón Forscope.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Forscope.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Forscope.cz na výhodný nákup v kategorii: Elektronika.

Na Leden 2021 pro obchod Forscope.cz máme v nabídce 1x slevový kupón a 0x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Forscope.cz již 13x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.