Kaspersky.cz - Slevové Kódy, Kupóny a Slevy

Akce a slevy: 1x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 246x | Doprava zdarma: Ne
Kaspersky.cz
 • Akce na Kaspersky.cz
  Při zakoupení našich prémiových produktů si můžete užívat procházení s... Více o slevě Při zakoupení našich prémiových produktů si můžete užívat procházení s bezplatnou neomezenou sítí VPN! Skrýt text
Platnost do : 06/10/2022
Použito : 0x
Nabídky od Kaspersky.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Kaspersky.cz na Váš email

O obchodě Kaspersky.cz

 • Společnost Kaspersky Lab je největší světovou soukromou společností na poli zabezpečení informačních technologií, která ve své oblasti působí již 20 let, zabezpečení poskytuje ve 200 zemích světa. Jejím posláním je chránit svět před kybernetickými útoky. Svěřit se pod její křídla můžete i vy. Společnost Kaspersky nabízí produkty pro domácnost, malé firmy, střední firmy i řešení pro velké korporace.

  Čím je Kaspersky.cz tak výjimečný? Je natolik dobře propracovaný, že sbírá umístění na prvních příčkách ve většině odborných srovnávacích testů. Přidává další vrstvu zabezpečení, která se uplatní při přístupu k internetovému bankovnictví a také k internetovým obchodům. Chrání děti během jejich pobytu na internetu, je velmi jednoduše obsluhovatelný.

  Díky programům Kaspersky budete vy i vaše rodina v digitálním světě v bezpečí

  Vedle snadné správy zabezpečení nabídne i ochranu osobních údajů. Pořídit jej můžete pro Windows, Mac, nebo pro jakékoliv mobilní zařízení, jako např. iPhone, iPad či Android. Pokud si program od Kaspersky.cz pořídíte, budete mít také chráněny soubory, hesla, ovšem i průběžně optimalizovánu výkonnost, to vše při velmi snadné obsluze programu.

  V nabídce je Kaspersky Antivirus, Kaspersky Internet Security nebo Kaspersky Total Security. Všechny tři systémy jsou Ready for GDPR. Pokud chcete programy nejprve vyzkoušet, můžete si požádat o zkušební verzi, případně si stáhnout Kaspersky free Antivirus, což je také zkušební verze zdarma. Abyste věděli, který produkt je pro vás nejvhodnější, stránky Kaspersky.cz nabízejí srovnávací test veškerých funkcí a vlastnostní.

  S řešeními od společnosti Kaspersky budete bezpečně nakupovat, streamovat i surfovat na internetu

  Pro ochranu veškerých zařízení společnost Kaspersky nabízí Kaspersky Security Cloud. Díky tomuto snadno spravovatelnému předplatnému můžete použít libovolnou aplikaci na jakémkoli zařízení. Vždy budete mít potřebnou ochranu. Můžete volit mezi dvěma produkty: Security Cloud Personal, tj. nejlepší zabezpečení pod jedním ůčtem, chrání max. 5 zařízení a Security Cloud Family. Jde o nejlepší zabezpečení pro vaší rodinu, kdy chránit můžete až 10 zařízení. Kaspersky Security Cloud je digitální zařízení, které je neustále v pohotovosti. Funguje na bázi cloudu, takže si díky němu vaše zařízení udrží svou rychlost.

  Možnosti platby

  Za produkty Kaspersky můžete zaplatit kreditní kartou, online bankovním převodem nebo prostřednictvím systémů PayPal, Wire Transefer, Skrill Wallet nebo Neteller. Firma Kaspersky.cz poskytuje garanci vrácení peněz – máte zde celých 30 dnů na rozmyšlenou, zda vám nakoupený produkt vyhovuje.

  Při nákupu prouduktů Kaspersky si rovnou můžete zajistit službu automatické obnovy. To znamená, že předplatné bude v následujících obdobích automaticky obnovováno za cenu v dané době aktuální. Vždy budete včas informování o automatickém obnovení. Ze systému automatického obnovení se můžete kdykoliv odhlásit. Pro konkrétní informace o produktech Kaspersky navštivte stránky Kaspersky.cz.

  Přejít do obchodu Kaspersky.cz

Kaspersky.cz - Jak Použít Slevový Kód?

 • Vyhledejte slevový kupón Kaspersky.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

  Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

  Vyberte si zboží v obchodě Kaspersky.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

  Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Kaspersky.cz - Jak Využít Slevu pro Obchod?

 • Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Kaspersky.cz na výhodný nákup v kategorii: Hry a Software, Ostatní, Počítač a Notebook.

Kaspersky.cz - Často Kladené Otázky

 • Nabízí obchod Kaspersky.cz dopravu zdarma?

  Kaspersky.cz nenabízí dopravu zdarma.

  Jaké zboží nabízí obchod Kaspersky.cz?

  Obchod Kaspersky.cz nabízí zboží v kategoriích: Hry a Software, Ostatní, Počítač a Notebook.

  Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Kaspersky.cz?

  Můžete využít platební metody: Převodem na účet, Platba online.

  Jakou dopravu mohu využít v obchodě Kaspersky.cz?

  Můžete využít dopravu: -.

  Kolik je aktuálních slevových kupónů pro obchod Kaspersky.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod Kaspersky.cz máme v nabídce 0x slevový kupón.

  Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Kaspersky.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod Kaspersky.cz máme v nabídce 1x akci a slevu.

  Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Kaspersky.cz?

  Akce : Při zakoupení našich prémiových produktů si můžete užívat procházení s bezplatnou neomezenou sítí VPN!

  Statistiky obchodu Kaspersky.cz
  ✅ Akce a slevy 1x
  🛒 Slevové kódy 0x
  💵 Ušetřené 246x
  🚚 Doprava zdarma Ne

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Kaspersky.cz už 246x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Top obchody v kategorii: Hry a Software

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Hry a Software

Forscope.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 31x
Tlamagames.com
Platnost do : Neomezená
Použito : 17x
JRC.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 6x
AVG.com
 • Sleva 37% na AVG.com
  Sleva 37% na AVG Ultimate. Náš špičkový antivirus, VPN a nástroje pro... Více o slevě Sleva 37% na AVG Ultimate. Náš špičkový antivirus, VPN a nástroje pro ladění a ochranu před sledováním v jednom kompletním balíčku. Skrýt text
Platnost do : 05/10/2022
Použito : 0x
AVG.com
 • Sleva 43% na AVG.com
  Sleva 43% na AVG Internet Security. Pořiďte si komplexní zabezpečení,... Více o slevě Sleva 43% na AVG Internet Security. Pořiďte si komplexní zabezpečení, které vás ochrání na internetu mnohokrát oceněným antivirem, ochranou před ransomwarem, přizpůsobitelným firewallem a mnohem více. Skrýt text
Platnost do : 05/10/2022
Použito : 0x
AVG.com
 • Sleva 46% na AVG.com
  Sleva 46% na AVG TuneUp pro Windows. Zrychlete, vyčistěte a opravte svůj... Více o slevě Sleva 46% na AVG TuneUp pro Windows. Zrychlete, vyčistěte a opravte svůj počítač naším pokročilým nástrojem na optimalizaci systému. Skrýt text
Platnost do : 05/10/2022
Použito : 0x
AVG.com
 • Sleva 33% na AVG.com
  Sleva 33% na AVG Secure VPN. Prohlížejte internet v soukromí a chraňte... Více o slevě Sleva 33% na AVG Secure VPN. Prohlížejte internet v soukromí a chraňte se na každé Wi-Fi – kupte si VPN pro Windows nebo si ji bezplatně vyzkoušejte. Skrýt text
Platnost do : 05/10/2022
Použito : 0x
Znackovakvalita.cz
Platnost do : 07/10/2022
Použito : 0x

Kaspersky.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Sleva 40% : Dopřejte dětem to nejlepší díky slevě 40% na naše nejlepší řešení kybernetické bezpečnosti. Zabezpečte vše, co dělají online, od studia a vyhledávání až po hraní her!
 • Sleva 40% : Dopřejte dětem to nejlepší díky slevě 40 % na naše nejlepší řešení kybernetické bezpečnosti. Zabezpečte vše, co dělají online, od studia a vyhledávání až po hraní her!
 • Akce : Kybernetická bezpečnost, která je vždy o krok napřed. Ciťte se na internetu skutečně bezpečně díky ochraně před hackery a nejnovějšími viry, ransomwarem a spywarem řízené umělou inteligencí.
 • Sleva 30% : Sleva 30% na Kaspersky Anti-Virus, Internet Security a Total Security.

Hodnocení obchodu Kaspersky.cz


  (4.5 z 5)


Počet hodnocení: 11


Přejít do obchodu Kaspersky.cz
Kontakt: Kaspersky Lab Czech Republic s.r.o.
Nádražní 344/23
150 00 Praha 5
Telefon: 111111111
Platební metody: Převodem na účet Platba online