AVG.com slevové kódy, kupóny a slevy

Akce a slevy: 3x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 334x | Doprava zdarma: Ne
Nabídky od AVG.com
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu AVG.com na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Všechny kupony AVG.com platné dne 02.10.2023

 • Kupony Typ Platnost
  Sleva 43%: Sleva 43% na AVG Internet Security. Pořiďte si komplexní zabezpečení, které vás ochrání na internetu mnohokrát oceněným antivirem, ochranou před ransomwarem, přizpůsobitelným firewallem a mnohem více. Sleva 30.11.2023
  Sleva 46%: Sleva 46% na AVG TuneUp pro Windows. Máte pomalý počítač? Pořiďte si AVG TuneUp. Tento nástroj pro čištění a optimalizaci počítače se postará o to, aby bylo vaše zařízení rychlé a fungovalo stále jako nové. Sleva 30.11.2023
  Sleva 33%: Sleva 33% na AVG Secure VPN pro Windows. VPN služba pro Windows, kterou nabízí AVG, vám umožní bezpečně se připojovat k veřejným Wi-Fi sítím, skrýt aktivity na internetu a dostat se k oblíbenému obsahu. Sleva 30.11.2023

Informace o eshopu AVG.com

 • Hodnocení:  4.5 (102x)
  Kontakt: AVG Technologies CZ s.r.o.
  Holandská 879/4
  639 00 Brno
  Telefon: 549 524 011
  E-mail: obchod@avg.com
  Platební
  metody:
  Platební kartou Platba online

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Hry a software

Recenze obchodu AVG.com

 • AVG.com patří k největším prodejcům zabezpečovacího software na světě. V současnosti je s námi internet všude. Všichni jsme připojeni doma, v práci, ve městě, na horách... Již není jen v našich počítačích, tabletech a telefonech. Dnes ho najdeme např. i v autech, zámcích dveří, ve věcech, které máme na sobě. A proto se potřebujeme chránit víc, než kdy předtím. Cílem AVG je vytvořit bezpečné online prostředí pro rodiny a firmy, chránit soukromí a firemní data.

  Společnost AVG od roku 1991 získala řadu ocenění. Díky špičkovému hodnocení účinnosti ochrany produktů AVG v reálných situacích si můžete být jistí, že s AVG jste v bezpečí.

  Produkty AVG se v podstatě dají rozdělit podle toho, koho chrání – soukromé osoby nebo firmy – a podle toho, co chrání – počítače, Mac nebo mobilní zařízení (Android, iPhone/iPad).

  Ochrana počítače

  Produkt společnosti AVG AntiVirus Free patří mezi nejoblíbenější produkty společnosti v České republice a je poskytován zcela bezplatně. Tento špičkový nástroj poskytuje základní ochranu: blokuje a odstraňuje viry, spyware, ransomware a ostatní malware a blokuje odkazy, stahované soubory a e-mailové přílohy, které nejsou bezpečné. Toto zabezpečení je vynikající i v tom, že se samo aktualizuje. Tento produkt je k dispozici i pro Android, Mac a iPhone.

  AVG AntiVirus Free je výborný produkt, ale společnost nabízí i lepší variantu – AVG Internet Security. Tento produkt vás ochrání při všech vašich online aktivitách. AVG Internet Security kromě blokování virů a malware a zabezpečení e-mailů rovněž chrání vaše soukromé soubory, hesla, webovou kameru před hackery a umožňuje nakupování přes internet a používání online bankovnictví bez obav. A navíc ochrání celou rodinu (najednou můžete ochránit až zařízení ve své rodině).

  AVG.com rovněž nabízí programy zlepšující výkon: program na optimalizaci počítače TuneUp (díky kterému se váš počítač zrychlí a zvýší se jeho výkon), program pro snadnou opravu a aktualizaci ovladačů zařízení AVG Driver Updater (zajištující méně zamrzání a pádů počítače, rychlejší prohlížení internetu, lepší grafiku a zvuk apod.) a program pro prodloužení výdrže baterie notebooku AVG Battery Saver.

  Dalšími produkty AVG jsou programy na ochranu soukromí. Ochrana na každé Wi-Fi AVG Secure VPN, zablokování sledování toho, co si prohlížíte na internetu (AVG AntiTrack), rychlý a bezpečný prohlížeč AVG Secure Browser, AVG AntiTrack – ochrana před úniky dat.

  Nejlepší ochrana v jednom balíčku

  Kombinaci oceněných programů Internet Securitity, TuneUp a Secure VPN zahrnující úplnou ochranu, optimální výkon počítače i prohlížení internetu v soukromí a bezpečí nabízí aplikace AVG Ultimate.

  U většiny zmíněných aplikacích existují verze pro ochranu Mac počítače a mobilních zařízení (Android, iPhone/iPad).

  Online zabezpečení malých firem

  AVG.com nabízí rovněž řadu nástrojů poskytujících kompletní antivirovou ochranu vhodnou pro malé firmy. Každý program obsahuje řadu možností zabezpečení, například nepřetržitou podporu ve všední dny, správu cloudového úložiště, souborový štít, e-mailový štít, webový štít, behaviorální štít, Link Scanner a mnoho dalších. Kompletní srovnání programů a jejich funkcí najdete na webových stránkách AVG.com.

  Kromě vlastních produktů společnost AVG nabízí i podporu a pomoc se svými produkty – pro domácnosti, partnery i firmy. Na stránkách AVG.com naleznete ucelené informace o všech produktech, službách a jejich dostupnosti.

Nejčastější dotazy AVG.com

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu AVG.com?

  1. Vyhledejte slevový kód AVG.com na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu AVG.com.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu AVG.com?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte AVG.com na výhodný nákup v kategorii: Hry a software.

  🛍️ Nabízí obchod AVG.com dopravu zdarma?

  AVG.com nenabízí dopravu zdarma.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod AVG.com?

  Obchod AVG.com nabízí zboží v kategoriích: Hry a software.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě AVG.com?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Platba online

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě AVG.com?

  Můžete využít dopravu: -

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu AVG.com i v zahraničí?

  Ano, můžete nakoupit na Slovensku: AVG.com

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod AVG.com?

  Na říjen, 2023 pro obchod AVG.com máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod AVG.com?

  Na říjen, 2023 pro obchod AVG.com máme v nabídce 3x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod AVG.com?

  Sleva 43% : Sleva 43% na AVG Internet Security. Pořiďte si komplexní zabezpečení, které vás ochrání na internetu mnohokrát oceněným antivirem, ochranou před ransomwarem, přizpůsobitelným firewallem a mnohem více.
  Sleva 46% : Sleva 46% na AVG TuneUp pro Windows. Máte pomalý počítač? Pořiďte si AVG TuneUp. Tento nástroj pro čištění a optimalizaci počítače se postará o to, aby bylo vaše zařízení rychlé a fungovalo stále jako nové.
  Sleva 33% : Sleva 33% na AVG Secure VPN pro Windows. VPN služba pro Windows, kterou nabízí AVG, vám umožní bezpečně se připojovat k veřejným Wi-Fi sítím, skrýt aktivity na internetu a dostat se k oblíbenému obsahu.

  🛍️ Jaké má eshop AVG.com slevové kódy?

  AVG.com nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop AVG.com?

  Obchod AVG.com můžete kontaktovat telefonicky na: 549 524 011 nebo emailem: obchod@avg.com.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchodě AVG.com?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu AVG.com

  ✅ Akce a slevy 3
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ne
  📅 Aktualizováno říjen, 2023

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu AVG.com už 334x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy AVG.com

 • Kupony
  Sleva 37%: Sleva 37% na AVG Ultimate. Náš špičkový antivirus, VPN a nástroje pro ladění a ochranu před sledováním v jednom kompletním balíčku.
  Sleva 43%: Sleva 43% na AVG Internet Security. Pořiďte si komplexní zabezpečení, které vás ochrání na internetu mnohokrát oceněným antivirem, ochranou před ransomwarem, přizpůsobitelným firewallem a mnohem více.
  Sleva 46%: Sleva 46% na AVG TuneUp pro Windows. Máte pomalý počítač? Pořiďte si AVG TuneUp. Tento nástroj pro čištění a optimalizaci počítače se postará o to, aby bylo vaše zařízení rychlé a fungovalo stále jako nové.
  Sleva 33%: Sleva 33% na AVG Secure VPN pro Windows. VPN služba pro Windows, kterou nabízí AVG, vám umožní bezpečně se připojovat k veřejným Wi-Fi sítím, skrýt aktivity na internetu a dostat se k oblíbenému obsahu.
  Sleva 37%: Sleva 37% na AVG Ultimate. Náš špičkový antivirus, VPN a nástroje pro ladění a ochranu před sledováním v jednom kompletním balíčku.
  Sleva 43%: Sleva 43% na AVG Internet Security. Pořiďte si komplexní zabezpečení, které vás ochrání na internetu mnohokrát oceněným antivirem, ochranou před ransomwarem, přizpůsobitelným firewallem a mnohem více.
  Sleva 46%: Sleva 46% na AVG TuneUp pro Windows. Zrychlete, vyčistěte a opravte svůj počítač naším pokročilým nástrojem na optimalizaci systému.
  Sleva 33%: Sleva 33% na AVG Secure VPN. Prohlížejte internet v soukromí a chraňte se na každé Wi-Fi – kupte si VPN pro Windows nebo si ji bezplatně vyzkoušejte.
  Sleva 37%: Sleva 37% na AVG Ultimate. Náš špičkový antivirus, VPN a nástroje pro ladění a ochranu před sledováním v jednom kompletním balíčku.
  Sleva 43%: Sleva 43% na AVG Internet Security. Pořiďte si komplexní zabezpečení, které vás ochrání na internetu mnohokrát oceněným antivirem, ochranou před ransomwarem, přizpůsobitelným firewallem a mnohem více.