RedEd.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 0 | Slevové kupóny: 0 | Ušetřené: 14x
 • O obchodě RedEd.cz:

  Potřebujete si rychle a hlavně online pořídit kvalitní čerpadlo? Pak jste správně v obchodě RedEd.cz. Ten se zabývá právě prodejem čerpadel a čerpací techniky. Poradí vám s výběrem, zajistí expresní dodání a garantují i servis. Samozřejmostí je prodej na splátky, protože čerpadla přece jen nestojí pár korun. Využít můžete také čerpací pohotovost, která vám pomůže při potížích s čerpací technikou. Proč nakupovat v obchodě RedEd.cz ?

RedEd.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Červenec 2020)

Momentálně nejsou pro tento obchod dostupné žádné aktivní kupóny nebo slevové kódy.
Ponuky od RedEd.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu RedEd.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Dům a Nábytek

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Dům a Nábytek

Svetla24.cz
 • POUZE U NÁS!
  Doprava zdarma
  Doprava zdarma na nákup nad 500 Kč na území České republiky Doprava zdarma na nákup nad 500 Kč na území České republiky Skrýt text
Platnost do : 16/07/2020
Obchod :Svetla24.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Dům a Nábytek Použito : 1x
Chefshop.cz
 • Sleva 5%
  Sleva 5% na nezlevněné zboží Sleva 5% na nezlevněné zboží Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Chefshop.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Dům a Nábytek Použito : 313x
Chefshop.cz
 • Sleva 100 Kč
  Sleva 100 Kč při nákupu nezlevněného zboží nad 1000 Kč Sleva 100 Kč při nákupu nezlevněného zboží nad 1000 Kč Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Chefshop.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Dům a Nábytek Použito : 204x
4Home.cz
 • Sleva 5%
  4home Slevový kód 5% na váš nákup. 4home Slevový kód 5% na váš nákup. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2020
Obchod :4Home.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Dům a Nábytek Použito : 138x
4Home.cz
 • Sleva 75 Kč
  4home slevový kód 75 Kč 4home slevový kód 75 Kč Skrýt text
Platnost do : 31/12/2020
Obchod :4Home.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Dům a Nábytek Použito : 79x

O obchodě RedEd.cz

 • Potřebujete si rychle a hlavně online pořídit kvalitní čerpadlo? Pak jste správně v obchodě RedEd.cz. Ten se zabývá právě prodejem čerpadel a čerpací techniky. Poradí vám s výběrem, zajistí expresní dodání a garantují i servis. Samozřejmostí je prodej na splátky, protože čerpadla přece jen nestojí pár korun. Využít můžete také čerpací pohotovost, která vám pomůže při potížích s čerpací technikou.

  Obchod RedEd.cz nabízí spoustu zboží spojeného s čerpáním, dokonce i tím ručním

  V obchodě RedEd.cz najdete širokou nabídku všeho, co se jakkoliv dotýká čerpání, a to nejen strojového, ale i ručního. Jednotlivé kategorie, ze kterých můžete vybírat, jsou: Ponorná čerpadla, Domácí vodárny, Kalová čerpadla, Oběhová čerpadla, Povrchová čerpadla, Speciální čerpadla, Průmyslová čerpadla, Ruční pumpy, Tlakové nádoby, Využití dešťové vody, Čerpací jímky, Zavlažování & mytí, Příslušenství, Elektronika, Vodoinstalační materiál, Náhradní díly a servis, Repasovaná čerpadla. Nechybí samožejmě ani akční nabídka různé druhy čerpadel a jejich příslušenství.

  Potřebujete pomoct s výběrem čerpadla?

  Jestliže si sami nevíte rady s výběrem čerpadla, není nic snazšího, než se obrátit pro radu na odborníky. Neztrácejte zbytečně svůj čas. Rádi vám v obchodě RedEd.cz s výběrem čerpadla pomohou. Navrhnou vám vhodné řešení, ale umějí i zpracovat konkurenční nabídku. U všech poptávek je možné vypracovat i řešení na míru.

  V obchodě RedEd.cz, který je specializovaným internetovým obchodem na prodej čerpadel a čerpací techniky mají přes 20 let zkušeností s prodejem, ale též s instalací čerpadel. Vedle čerpadel pro domácnost dodávají také čerpadla průmyslová, dále armatury, náhradní díly a příslušenství k čerpadlům.

  Pokud se přece jen chcete přijít podívat

  Pokud byste chtěli využít osobní návštěvu obchodu a osobní konzultaci, i to je možné, a to v České lípě a v Olomouci, kde obchod RedEd.cz provozuje dvě kamenné prodejny. Čerpací pohotovost se týká však jen olomouckého kraje. Ale nesmutněte, většina zásilek doje po celé republice do 48 hodin od objednání.

  Využití dešťové vody nebo třeba ponorná čerpadla

  Pokud chcete pořídit ponorné čerpadlo, jsou v obchodě RedEd.cz k mání například čerpadla do studní, čerpadla do vrtů, čerpadla zahradní, čerpadla jezírková, či například automatické vodárny. Dokoupit si můžete i motory k čerpadlům.

  Co se týká využití dešťové vody, můžete v obchodě RedEd.cz pořídit vše, co potřebujete k tomu, aby se dešťová voda dostala třeba na vaši zahradu nebo i do vaší domácnosti. Jsou to tedy zejména podzemní nádrže, nádrže s čerpadlem, čerpací systémy anebo nadzemní nádrže.

  Domácí vodárny či třeba čerpadla kalová a povrchová

  Pokud uvažujete o domácí vodárně, můžete si z obchodu RedEd.cz nechyt vypracovat doporučení, jakou zvolit. K mání jsou vodárny s nádobou, domácí vodní automaty, dále ponorné vodárny, vodárny s frekvenčním měničem, sety s čerpadlem nebo například vodárenské sety.

  Kalová čerpadla z obchodu RedEd.cz můžete použít k různým účelům čerpání zakalené a znečištěné vody. V nabídce jsou tu například čerpadla na znečištěnou a odpadní vodu, drenážní čerpadla, čerpadla na abrazivní vody, čerpadla přímo na kaly a splašky, čerpadla do septiku, čerpadla určená přímo pro tlakové kanalizace, čerpadla i s řezacím zařízením nebo třeba čerpadla kalová, ale povrchová.

  Samotná povrchová čerpadla pak obsahují podrobnější kategorie, kterými jsou kalová povrchová čerpadla, samonasácvací čerpadla, posilovací systémy, bazénová čerpadla, horizontální čerpadla, monobloková čerpadla, zahradní čerpadla, benzínová čerpadla a další.

  Rady a tipy

  Na stránkách obchodu RedEd.cz najdete mimo jiné i rady a tipy, které obsahují zejména slovník pojmů z oblasti čerpadel, návody a instalace jednotlivých typů čerpadel, novinky z oblasti čerpací techniky nebo též informace od čerpacího servisu – čerpací pohotovost.

  Přejít do obchodu RedEd.cz

RedEd.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Sleva 55% : Akční nabídka: slevy až 55 % Akční nabídka: slevy až 55 % Skrýt text
 • Sleva 3% : Sleva 3 % pro registrované zákazníky při nákupu nad 2000 Kč Sleva 3 % pro registrované zákazníky při nákupu nad 2000 Kč Skrýt text
 • Sleva 7 % : Sleva 7 % na čerpadla SIGMA NAUTILA a SVA při nákupu nad 3000 Kč Sleva 7 % na čerpadla SIGMA NAUTILA a SVA při nákupu nad 3000 Kč Skrýt text
 • Akce : Soutěž o batoh AlpinePro SOLO 25L Soutěž o batoh AlpinePro SOLO 25L Skrýt text

Hodnocení obchodu RedEd.cz


  (5 z 5)


Počet hodnocení: 3


Přejít do obchodu RedEd.cz
Kontakt: FLOW SYSTEM GROUP s.r.o.
Rybná 716/24
Praha 110 00
Telefon: 797 850 919
Platební metody: Platební kartou Na dobírku Převodem na účet Platba online
Doprava: Kurýrem Zásilkovna

Vyhledejte slevový kupón RedEd.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě RedEd.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky.

Na Červenec 2020 pro obchod RedEd.cz máme v nabídce 0x slevový kupón a 0x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě RedEd.cz již 14x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Šetřete s větším komfortem. Vyzkoušejte naše rozšíření pro Váš webový prohlížeč.

Instalovat rozšíření