RedEd.cz - Slevové Kódy, Kupóny a Slevy

Akce a slevy: 1x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 24x | Doprava zdarma: Ano
RedEd.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 1x
Nabídky od RedEd.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu RedEd.cz na Váš email

O obchodě RedEd.cz

 • Potřebujete si rychle a hlavně online pořídit kvalitní čerpadlo? Pak jste správně v obchodě RedEd.cz. Ten se zabývá právě prodejem čerpadel a čerpací techniky. Poradí vám s výběrem, zajistí expresní dodání a garantují i servis. Samozřejmostí je prodej na splátky, protože čerpadla přece jen nestojí pár korun. Využít můžete také čerpací pohotovost, která vám pomůže při potížích s čerpací technikou.

  Obchod RedEd.cz nabízí spoustu zboží spojeného s čerpáním, dokonce i tím ručním

  V obchodě RedEd.cz najdete širokou nabídku všeho, co se jakkoliv dotýká čerpání, a to nejen strojového, ale i ručního. Jednotlivé kategorie, ze kterých můžete vybírat, jsou: Ponorná čerpadla, Domácí vodárny, Kalová čerpadla, Oběhová čerpadla, Povrchová čerpadla, Speciální čerpadla, Průmyslová čerpadla, Ruční pumpy, Tlakové nádoby, Využití dešťové vody, Čerpací jímky, Zavlažování & mytí, Příslušenství, Elektronika, Vodoinstalační materiál, Náhradní díly a servis, Repasovaná čerpadla. Nechybí samožejmě ani akční nabídka různé druhy čerpadel a jejich příslušenství.

  Potřebujete pomoct s výběrem čerpadla?

  Jestliže si sami nevíte rady s výběrem čerpadla, není nic snazšího, než se obrátit pro radu na odborníky. Neztrácejte zbytečně svůj čas. Rádi vám v obchodě RedEd.cz s výběrem čerpadla pomohou. Navrhnou vám vhodné řešení, ale umějí i zpracovat konkurenční nabídku. U všech poptávek je možné vypracovat i řešení na míru.

  V obchodě RedEd.cz, který je specializovaným internetovým obchodem na prodej čerpadel a čerpací techniky mají přes 20 let zkušeností s prodejem, ale též s instalací čerpadel. Vedle čerpadel pro domácnost dodávají také čerpadla průmyslová, dále armatury, náhradní díly a příslušenství k čerpadlům.

  Pokud se přece jen chcete přijít podívat

  Pokud byste chtěli využít osobní návštěvu obchodu a osobní konzultaci, i to je možné, a to v České lípě a v Olomouci, kde obchod RedEd.cz provozuje dvě kamenné prodejny. Čerpací pohotovost se týká však jen olomouckého kraje. Ale nesmutněte, většina zásilek doje po celé republice do 48 hodin od objednání.

  Využití dešťové vody nebo třeba ponorná čerpadla

  Pokud chcete pořídit ponorné čerpadlo, jsou v obchodě RedEd.cz k mání například čerpadla do studní, čerpadla do vrtů, čerpadla zahradní, čerpadla jezírková, či například automatické vodárny. Dokoupit si můžete i motory k čerpadlům.

  Co se týká využití dešťové vody, můžete v obchodě RedEd.cz pořídit vše, co potřebujete k tomu, aby se dešťová voda dostala třeba na vaši zahradu nebo i do vaší domácnosti. Jsou to tedy zejména podzemní nádrže, nádrže s čerpadlem, čerpací systémy anebo nadzemní nádrže.

  Domácí vodárny či třeba čerpadla kalová a povrchová

  Pokud uvažujete o domácí vodárně, můžete si z obchodu RedEd.cz nechyt vypracovat doporučení, jakou zvolit. K mání jsou vodárny s nádobou, domácí vodní automaty, dále ponorné vodárny, vodárny s frekvenčním měničem, sety s čerpadlem nebo například vodárenské sety.

  Kalová čerpadla z obchodu RedEd.cz můžete použít k různým účelům čerpání zakalené a znečištěné vody. V nabídce jsou tu například čerpadla na znečištěnou a odpadní vodu, drenážní čerpadla, čerpadla na abrazivní vody, čerpadla přímo na kaly a splašky, čerpadla do septiku, čerpadla určená přímo pro tlakové kanalizace, čerpadla i s řezacím zařízením nebo třeba čerpadla kalová, ale povrchová.

  Samotná povrchová čerpadla pak obsahují podrobnější kategorie, kterými jsou kalová povrchová čerpadla, samonasácvací čerpadla, posilovací systémy, bazénová čerpadla, horizontální čerpadla, monobloková čerpadla, zahradní čerpadla, benzínová čerpadla a další.

  Rady a tipy

  Na stránkách obchodu RedEd.cz najdete mimo jiné i rady a tipy, které obsahují zejména slovník pojmů z oblasti čerpadel, návody a instalace jednotlivých typů čerpadel, novinky z oblasti čerpací techniky nebo též informace od čerpacího servisu – čerpací pohotovost.

  Přejít do obchodu RedEd.cz

RedEd.cz - Jak Použít Slevový Kód?

 • Vyhledejte slevový kupón RedEd.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

  Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

  Vyberte si zboží v obchodě RedEd.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

  Hotovo vaše sleva je uplatněna.

RedEd.cz - Jak Využít Slevu pro Obchod?

 • Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte RedEd.cz na výhodný nákup v kategorii: Dům a Nábytek, Ostatní.

RedEd.cz - Často Kladené Otázky

 • Nabízí obchod RedEd.cz dopravu zdarma?

  RedEd.cz nabízí dopravu zdarma.

  Jaké zboží nabízí obchod RedEd.cz?

  Obchod RedEd.cz nabízí zboží v kategoriích: Dům a Nábytek, Ostatní.

  Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě RedEd.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Na dobírku, Převodem na účet, Platba online.

  Jakou dopravu mohu využít v obchodě RedEd.cz?

  Můžete využít dopravu: Kurýrem, Zásilkovna.

  Kolik je aktuálních slevových kupónů pro obchod RedEd.cz?

  Na Září, 2022 pro obchod RedEd.cz máme v nabídce 0x slevový kupón.

  Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod RedEd.cz?

  Na Září, 2022 pro obchod RedEd.cz máme v nabídce 1x akci a slevu.

  Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod RedEd.cz?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma již od 1 500 Kč

  Statistiky obchodu RedEd.cz
  ✅ Akce a slevy 1x
  🛒 Slevové kódy 0x
  💵 Ušetřené 24x
  🚚 Doprava zdarma Ano

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě RedEd.cz už 24x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Top obchody v kategorii: Ostatní

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Ostatní

Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, ... Více o slevě Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN) domény na Wedos. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky. Sleva platí na nové objednávky domény, na první rok. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 198x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7.... Více o slevě Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7. Slevový kód zadávejte v prvním kroku své objednávky. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 92x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 33% na Wedos.cz
  33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře... Více o slevě 33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře OpenNebula). Pro uplatnění akce použijte při objednávce tento slevový kód Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 56x
Wedos.cz
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 19x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  50% sleva na službu WEDOS WebSite - nástroj na tvorbu webových stránek... Více o slevě 50% sleva na službu WEDOS WebSite - nástroj na tvorbu webových stránek bez potřeby znalosti programování. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 13x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 25% na Wedos.cz
  WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem... Více o slevě WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem soukromého ukládání souborů. Použijte tento slevový kód a ušetříte 25%. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky služby WEDOS Disk Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 8x
Wedos.cz
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 1x
Darcik.cz
 • Sleva 5% na Darcik.cz
  Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky internetového obchodu... Více o slevě Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky internetového obchodu Darcik.cz, kde naleznete velkou nabídku dárkového zboží. Sleva platí i na akční produkty a i při nízké ceně nákupu. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 90x

RedEd.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Sleva 150 Kč : Sleva 150 Kč při nákupu nad 1 000 Kč na produkty IBO.
 • Sleva 250 Kč : Sleva 250 Kč při nákupu nad 2 000 Kč na produkty IBO.
 • Sleva 500 Kč : Sleva 500 Kč při nákupu nad 5 000 Kč na produkty IBO.
 • Sleva 250 Kč : Sleva 250 Kč na vybrané produkty se zárukou 5 let.

Hodnocení obchodu RedEd.cz


  (5 z 5)


Počet hodnocení: 9


Přejít do obchodu RedEd.cz
Kontakt: FLOW SYSTEM GROUP s.r.o.
Rybná 716/24
Praha 110 00
Telefon: 797 850 919
Platební metody: Platební kartou Na dobírku Převodem na účet Platba online
Doprava: Kurýrem Zásilkovna