Wedos.cz slevové kódy, kupóny a slevy platné dne 16.06.2024

Pro eshop Wedos.cz máme v nabídce 0x ověřené slevy a akce, 13x slevový kód. Wedos.cz nenabízí dopravu zdarma. Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshope Wedos.cz už 2383x.
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN) domény na Wedos. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky. Sleva platí na nové objednávky domény, na první rok.
Platí do 31.12.2024
Použito 597x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 60% na Wedos.cz
  Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7. Slevový kód zadávejte v prvním kroku své objednávky.
Platí do 31.12.2024
Použito 276x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 33% na Wedos.cz
  33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře OpenNebula). Pro uplatnění akce použijte při objednávce tento slevový kód
Platí do 31.12.2024
Použito 111x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 50% na Wedos.cz
  50% sleva na službu WEDOS WebSite - nástroj na tvorbu webových stránek bez potřeby znalosti programování.
Platí do 31.12.2024
Použito 66x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 25% na Wedos.cz
  25% sleva na virtulní server – WEDOS VPS SSD
Platí do 31.12.2024
Použito 45x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 25% na Wedos.cz
  WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem soukromého ukládání souborů. Použijte tento slevový kód a ušetříte 25%. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky služby WEDOS Disk
Platí do 31.12.2024
Použito 33x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 25% na Wedos.cz
  Sleva 25% na cloudové úložiště WEDOS CD (Cloud Disk).
Platí do 31.12.2024
Použito 4x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 50% na Wedos.cz
  WEDOS Mailhosting sleva 50 %.
Platí do 31.12.2024
Použito 0x
Wedos.cz
 • KÓD
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Zakupte si webhosting od společnosti Wedos se slevou 50% na první fakturační období.
Platí neomezeně
Použito 91x
Wedos.cz
 • KÓD
  Sleva 50% na Wedos.cz
  S tímto kupónem budete mít od firmy Wedos.cz VPS levnější hned o 50%!
Platí neomezeně
Použito 66x
Wedos.cz
 • KÓD
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Zakupte si webhosting od společnosti Wedos se slevou 50% na první fakturační období.
Platí neomezeně
Použito 47x
Wedos.cz
 • KÓD
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Zakupte si webhosting od společnosti Wedos se slevou 50% na první fakturační období.
Platí neomezeně
Použito 38x
Wedos.cz
 • KÓD
  Sleva 25% na Wedos.cz
  Zakupte si webhosting od společnosti Wedos se slevou 25% na první fakturační období.
Platí neomezeně
Použito 36x
Kuponovnik.cz garance pravosti kódů a slev
Garance pravosti: Ruční ověřování kódů a slev
Kódy a slevy získáváme přímo od eshopů, z newsletterů a od affiliate sítí se kterými spolupracujeme. Kódy a slevy pro vás denně ručně kontroluje a aktualizuje naše spolupracovnice Lucia Jurigová. V případě, že naleznete neplatný kód nebo slevu, dejte nám vědět přes kontaktní formulář. Děkujeme.
Prokliknete-li se z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte zboží nebo službu, obdržíme za zprostředkování provizi (více informací).
Nabídky od Wedos.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu Wedos.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Informace o eshopu Wedos.cz

 • Hodnocení:  4.5 (102x)
  Kontakt: WEDOS Internet, a.s.
  Masarykova 1230
  373 41 Hluboká nad Vltavou

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Ostatní

O obchodu Wedos.cz

 • Společnost wedos.cz působí na českém trhu již přes 15 let. Během této doby vybudovali největší webhostingovou firmu v oboru. Jak uvádějí na svých stránkách, jsou „Nejoblíbenější, nejprodávanější a největší hosting v ČR“. Nabízejí svým zákazníkům webhostingové služby, serverhosting, registraci domén, dedikované servery, správu dat a mnoho dalších služeb z IT odvětví. Díky Wedos.cz si můžete dopřát výkon, stabilitu a kvalitu! Za minimální měsíční poplatek, často s výhodnými akčními podmínkami.

  Proč si vybrat právě společnost wedos.cz?

  Wedos.cz jsou prostě tou největší firmou působící na trhu v oblasti internetových služeb. A mají tisíce spokojených uživatelů. Mají vlastní datacentrum, které je jedno z nejmodernějších v České republice. Díky tomu mohou své služby nabízet za opravdu nízké ceny. Často potkáte slevový kupon, který zajistí cenu dokonce ještě nižší. Při splnění podmínek můžete získat dokonce i bonus až 2 roky hostingu ZDARMA.

  Jak mohou tvrdit, že jsou největší? Snadno! V roce 2022 u Wedos.cz hostuje přes 20 % všech webů s koncovkou „.cz“. Ti, kdo mají hosting u Wedos.cz, si dopřávají luxusní hostingové služby za bezkonkurenční ceny. Stát se jimi můžete i vy - se svou webovkou se můžete kdykoliv přestěhovat k největšímu hostingu v ČR!

  Vedle těchto skutečností hrají pro Wedos.cz ještě další okolnosti. Velkou výhodou jsou například kvalitní a profesionální technické zázemí, ekologický a ekonomický provoz, vynikající servis, zákaznická podpora 24/7, revoluční parametry služeb a samozřejmě ty nejlepší a nejnovější technologie.

  Protiatomový kryt? Lepší fyzickou ochranu datacenter snad ani nejde realizovat!

  Datacentrum Wedos.cz je vybudováno v protiatomovém krytu, takže o vaše data opravdu nemusíte mít starost. Jsou zde v bezpečí, na to dohledné profesionální personál. Důležité síťové prvky jsou zálohované - což je tady naprostá samozřejmost. Wedos.cz má 2 vlastní profesionální privátní datacentra.

  Společnost využívá pouze ty nejnovější a nejmodernější technologie, které jsou právě dostupné. Nabízí bezkonkurenční ceny. Každý zákazník má nárok na kvalitní, ale přitom cenově dostupné služby. Pro více informací o cenové nabídce a možnostech přesunu již provozované webovky navštivte wedos.cz.

  Nabídkou webhostingu to však zdaleka nekončí!

  Vedle samotného webhostingu můžete na stránkách obchodu Wedos.cz pořídit i Wedos WMS nebo se zaměřit na virtuální servery. Také se tu můžete registrovat a prodlužovat domény u akreditovaného registrátora, který je prodává za nákupní ceny. Obchod Wedos.cz totiž je dlouhodobě nejrychleji rostoucí registrátor .cz domén v ČR.

  Vedle .cz domén jsou k mání i ostatní komerční koncovky, jako .art, .eu, .store, .online, .tech, .site, .fun a další. Registrovat si tu můžete nechat i více domén najednou. To i v případě, kdy už je provozujete, a jen byste je chtěli převést k Wedos.cz

  Garance nejnižší ceny na trhu

  Garantují nejnižší cenu na trhu. V případě, že naleznete kdekoliv na českém internetu nižší cenu služeb, než je ta jejich, napište společnosti. Ti situaci prověří, a pokud to bude skutečně cena od konkurence nižší, tak vám wedos.cz nabídne ještě levnější službu. Pro více informací o službách a garancích navštivte wedos.cz. Zafixovat cenu si můžete dokonce až na 10 let. Není proto divu, že web hostingu od Wedos.cz věří i významné veřejné instotuce. Které to jsou? I to naleznete právě na stránkách Wedos.cz.

  Zákaznická administrace, nápověda nebo dostupná znalostní báze

  Velmi příjemnými jsou další prvky hostinu u Wedos.cz. Jde zejména o snadnou zákaznickou administraci, kdy v zákaznickém centru WEDOS mohou zákazníci snadno spravovat všechny služby. Využít mohou sepsané otázky a odpovědi a získat návody na většinu obdobných situací, které se již někdy staly. K mání je tu i rozsáhlá znalostní báze s detailním řešením nejčastěji se vyskytujících problémů. Mnoho se dozvíte také na blogu WEDOS.cz.

  Jak to bude s dopravou a platbou?

  Doprava samozřejmě nepřipadá v úvahu, jde o nákup online poskytované služby. Platit ale můžete mnoha způsoby. Samozřejmostí je platba online kartou Visa i Mastercard, dále službou PaysafeCard, Google Pay nebo Apple Pay, ale nechybí ani možnost platit Bitcoiny. Využít můžete i online bankovní převod, celkem se dá u Wedos.cz platit 15 způsoby!

Nejčastější dotazy Wedos.cz

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu Wedos.cz?

  1. Vyhledejte slevový kód Wedos.cz na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu Wedos.cz.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu Wedos.cz?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Wedos.cz na výhodný nákup v kategorii: Ostatní.

  🛍️ Nabízí obchod Wedos.cz dopravu zdarma?

  Wedos.cz nenabízí dopravu zdarma.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod Wedos.cz?

  Obchod Wedos.cz nabízí zboží v kategoriích: Ostatní.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Wedos.cz?

  Můžete využít platební metody: -

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě Wedos.cz?

  Můžete využít dopravu: -

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu Wedos.cz i v zahraničí?

  Ano, můžete nakoupit na Slovensku: Wedos.sk

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod Wedos.cz?

  Na červen, 2024 pro obchod Wedos.cz máme v nabídce 13x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Wedos.cz?

  Na červen, 2024 pro obchod Wedos.cz máme v nabídce 0x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Wedos.cz?

  Sleva 50% : Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN) domény na Wedos. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky. Sleva platí na nové objednávky domény, na první rok.
  Sleva 60% : Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7. Slevový kód zadávejte v prvním kroku své objednávky.
  Sleva 33% : 33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře OpenNebula). Pro uplatnění akce použijte při objednávce tento slevový kód

  🛍️ Jaké má eshop Wedos.cz slevové kódy?

  Wedos.cz má tyto slevové kódy: D********F, W********F, V********R, W********O, V********Q, W********I, C********B, M********C, W*******B, W*****0, W**A, W**F, W**A.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop Wedos.cz?

  Bohužel nemáme kontakt na obchod Wedos.cz.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchodě Wedos.cz?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu Wedos.cz

  ✅ Akce a slevy 0
  🛒 Slevové kódy 13
  🚚 Doprava zdarma Ne
  📅 Aktualizováno červen, 2024

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu Wedos.cz už 2383x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Galerie slevových kódů Wedos.cz

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy Wedos.cz

 • Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.