Wedos.cz - Slevové Kódy, Kupóny a Slevy

Akce a slevy: 0x | Slevové kódy: 12x | Ušetřené: 1564x | Doprava zdarma: Ne
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, ... Více o slevě Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN) domény na Wedos. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky. Sleva platí na nové objednávky domény, na první rok. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 218x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7.... Více o slevě Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7. Slevový kód zadávejte v prvním kroku své objednávky. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 108x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 33% na Wedos.cz
  33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře... Více o slevě 33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře OpenNebula). Pro uplatnění akce použijte při objednávce tento slevový kód Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 63x
Wedos.cz
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 20x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 50% na Wedos.cz
  50% sleva na službu WEDOS WebSite - nástroj na tvorbu webových stránek... Více o slevě 50% sleva na službu WEDOS WebSite - nástroj na tvorbu webových stránek bez potřeby znalosti programování. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 16x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 25% na Wedos.cz
  WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem... Více o slevě WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem soukromého ukládání souborů. Použijte tento slevový kód a ušetříte 25%. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky služby WEDOS Disk Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 9x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 25% na Wedos.cz
  Sleva 25% na cloudové úložiště WEDOS CD (Cloud Disk). Sleva 25% na cloudové úložiště WEDOS CD (Cloud Disk). Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 1x
Wedos.cz
 • KÓD
  Sleva 50% na Wedos.cz
  S tímto kupónem budete mít od firmy Wedos.cz VPS levnější hned o 50%! S tímto kupónem budete mít od firmy Wedos.cz VPS levnější hned o 50%! Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 50x
Wedos.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 48x
Wedos.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 20x
Wedos.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 20x
Wedos.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 18x
Nabídky od Wedos.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Wedos.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Wedos.cz - Recenze

 • Společnost wedos.cz působí na českém trhu již přes 15 let. Během této doby vybudovali největší webhostingovou firmu v oboru. Jak uvádějí na svých stránkách, jsou „Nejoblíbenější, nejprodávanější a největší hosting v ČR“. Nabízejí svým zákazníkům webhostingové služby, serverhosting, registraci domén, dedikované servery, správu dat a mnoho dalších služeb z IT odvětví. Díky Wedos.cz si můžete dopřát výkon, stabilitu a kvalitu! Za minimální měsíční poplatek, často s výhodnými akčními podmínkami.

  Proč si vybrat právě společnost wedos.cz?

  Wedos.cz jsou prostě tou největší firmou působící na trhu v oblasti internetových služeb. A mají tisíce spokojených uživatelů. Mají vlastní datacentrum, které je jedno z nejmodernějších v České republice. Díky tomu mohou své služby nabízet za opravdu nízké ceny. Často potkáte slevový kupon, který zajistí cenu dokonce ještě nižší. Při splnění podmínek můžete získat dokonce i bonus až 2 roky hostingu ZDARMA.

  Jak mohou tvrdit, že jsou největší? Snadno! V roce 2022 u Wedos.cz hostuje přes 20 % všech webů s koncovkou „.cz“. Ti, kdo mají hosting u Wedos.cz, si dopřávají luxusní hostingové služby za bezkonkurenční ceny. Stát se jimi můžete i vy - se svou webovkou se můžete kdykoliv přestěhovat k největšímu hostingu v ČR!

  Vedle těchto skutečností hrají pro Wedos.cz ještě další okolnosti. Velkou výhodou jsou například kvalitní a profesionální technické zázemí, ekologický a ekonomický provoz, vynikající servis, zákaznická podpora 24/7, revoluční parametry služeb a samozřejmě ty nejlepší a nejnovější technologie.

  Protiatomový kryt? Lepší fyzickou ochranu datacenter snad ani nejde realizovat!

  Datacentrum Wedos.cz je vybudováno v protiatomovém krytu, takže o vaše data opravdu nemusíte mít starost. Jsou zde v bezpečí, na to dohledné profesionální personál. Důležité síťové prvky jsou zálohované - což je tady naprostá samozřejmost. Wedos.cz má 2 vlastní profesionální privátní datacentra.

  Společnost využívá pouze ty nejnovější a nejmodernější technologie, které jsou právě dostupné. Nabízí bezkonkurenční ceny. Každý zákazník má nárok na kvalitní, ale přitom cenově dostupné služby. Pro více informací o cenové nabídce a možnostech přesunu již provozované webovky navštivte wedos.cz.

  Nabídkou webhostingu to však zdaleka nekončí!

  Vedle samotného webhostingu můžete na stránkách obchodu Wedos.cz pořídit i Wedos WMS nebo se zaměřit na virtuální servery. Také se tu můžete registrovat a prodlužovat domény u akreditovaného registrátora, který je prodává za nákupní ceny. Obchod Wedos.cz totiž je dlouhodobě nejrychleji rostoucí registrátor .cz domén v ČR.

  Vedle .cz domén jsou k mání i ostatní komerční koncovky, jako .art, .eu, .store, .online, .tech, .site, .fun a další. Registrovat si tu můžete nechat i více domén najednou. To i v případě, kdy už je provozujete, a jen byste je chtěli převést k Wedos.cz

  Garance nejnižší ceny na trhu

  Garantují nejnižší cenu na trhu. V případě, že naleznete kdekoliv na českém internetu nižší cenu služeb, než je ta jejich, napište společnosti. Ti situaci prověří, a pokud to bude skutečně cena od konkurence nižší, tak vám wedos.cz nabídne ještě levnější službu. Pro více informací o službách a garancích navštivte wedos.cz. Zafixovat cenu si můžete dokonce až na 10 let. Není proto divu, že web hostingu od Wedos.cz věří i významné veřejné instotuce. Které to jsou? I to naleznete právě na stránkách Wedos.cz.

  Zákaznická administrace, nápověda nebo dostupná znalostní báze

  Velmi příjemnými jsou další prvky hostinu u Wedos.cz. Jde zejména o snadnou zákaznickou administraci, kdy v zákaznickém centru WEDOS mohou zákazníci snadno spravovat všechny služby. Využít mohou sepsané otázky a odpovědi a získat návody na většinu obdobných situací, které se již někdy staly. K mání je tu i rozsáhlá znalostní báze s detailním řešením nejčastěji se vyskytujících problémů. Mnoho se dozvíte také na blogu WEDOS.cz.

  Jak to bude s dopravou a platbou?

  Doprava samozřejmě nepřipadá v úvahu, jde o nákup online poskytované služby. Platit ale můžete mnoha způsoby. Samozřejmostí je platba online kartou Visa i Mastercard, dále službou PaysafeCard, Google Pay nebo Apple Pay, ale nechybí ani možnost platit Bitcoiny. Využít můžete i online bankovní převod, celkem se dá u Wedos.cz platit 15 způsoby!

Wedos.cz - Jak Použít Slevový Kód?

 • Vyhledejte slevový kupón Wedos.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

  Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

  Vyberte si zboží v obchodě Wedos.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

  Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Wedos.cz - Jak Využít Slevu pro Obchod?

 • Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Wedos.cz na výhodný nákup v kategorii: Ostatní.

Wedos.cz - Často Kladené Otázky

 • Nabízí obchod Wedos.cz dopravu zdarma?

  Wedos.cz nenabízí dopravu zdarma.

  Jaké zboží nabízí obchod Wedos.cz?

  Obchod Wedos.cz nabízí zboží v kategoriích: Ostatní.

  Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Wedos.cz?

  Můžete využít platební metody: -.

  Jakou dopravu mohu využít v obchodě Wedos.cz?

  Můžete využít dopravu: -.

  Kolik je aktuálních slevových kupónů pro obchod Wedos.cz?

  Na Prosinec, 2022 pro obchod Wedos.cz máme v nabídce 12x slevový kupón.

  Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Wedos.cz?

  Na Prosinec, 2022 pro obchod Wedos.cz máme v nabídce 0x akci a slevu.

  Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Wedos.cz?

  Sleva 50% : Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN) domény na Wedos. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky. Sleva platí na nové objednávky domény, na první rok.
  Sleva 50% : Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7. Slevový kód zadávejte v prvním kroku své objednávky.
  Sleva 33% : 33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře OpenNebula). Pro uplatnění akce použijte při objednávce tento slevový kód

  Black Friday 2022 v obchodě Wedos.cz?

  Ne

  Statistiky obchodu Wedos.cz
  ✅ Akce a slevy 0x
  🛒 Slevové kódy 12x
  💵 Ušetřené 1564x
  🚚 Doprava zdarma Ne

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Wedos.cz už 1564x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Wedos.cz - Galerie Slevových Kódů

Wedos.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.

Hodnocení obchodu Wedos.cz

  (4.5 z 5)
Počet hodnocení: 101
Přejít do obchodu Wedos.cz

Informace o obchodu Wedos.cz

Kontakt: WEDOS Internet, a.s.
Masarykova 1230
373 41 Hluboká nad Vltavou