Dek.cz slevové kódy, kupóny a slevy platné dne 16.06.2024

Pro eshop Dek.cz máme v nabídce 2x ověřené slevy a akce, 0x slevový kód. Dek.cz nenabízí dopravu zdarma. Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshope Dek.cz už 445x.
Kuponovnik.cz garance pravosti kódů a slev
Garance pravosti: Ruční ověřování kódů a slev
Kódy a slevy získáváme přímo od eshopů, z newsletterů a od affiliate sítí se kterými spolupracujeme. Kódy a slevy pro vás denně ručně kontroluje a aktualizuje naše spolupracovnice Lucia Jurigová. V případě, že naleznete neplatný kód nebo slevu, dejte nám vědět přes kontaktní formulář. Děkujeme.
Prokliknete-li se z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte zboží nebo službu, obdržíme za zprostředkování provizi (více informací).
Nabídky od Dek.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu Dek.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Informace o eshopu Dek.cz

 • Hodnocení:  4.5 (14x)
  Kontakt: Stavebniny DEK a.s.
  Tiskařská 257/10
  108 00 Praha - Malešice
  Telefon: 510 000 100
  E-mail: eshop@dek.cz
  Platební
  metody:
  Platební kartou Hotově Převodem na účet
  Doprava: Kurýrem Osobní vyzvednutí

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Ostatní

O obchodu Dek.cz

 • Potřebujete produkty pro dům, jeho stavbu, údržbu nebo modernizaci? Tak se porozhlédněte v obchodu Dek.cz, který nabízí široký sortiment nářadí a materiálu z oblasti stavebnin, elektromateriálu, vybavení pro vodu, topení a plyn, dále barvy a laky. Nabídne také stavební stroje a nářadí k vypůjčení - v rámci jím provozované půjčovny.

  O společnosti DEK.cz

  Kamenné prodejny DEK, k nimž je e-shop DEK.cz přidružen, jsou součástí skupiny DEK a.s. založené v roce 1993, do které spadá například také výroba BEST, projekční ateliér DEK, elektro ARGOS či značka konstrukčního dřeva DEK Wood. Samotný DEK má v České republice desítky kamenných prodejen, které naleznete ve všech větších městech, jako je například Praha, Brno, Ostrava, Olomouc či Jihlava. Kompletní seznam prodejen a výdejních míst naleznete na webové stránce dek.cz/kontakty.

  Kdo všechno může v DEK.cz nakoupit?

  Přestože se e-shop DEK profiluje jako velkoobchod, pokud zde chcete nakoupit, nemusíte být podnikatel. Obchod Dek.cz je k dispozici i pro nepodnikající soukromé osoby, tedy koncové zákazníky, kteří potřebují cokoliv, co je spojeno se stavbou, modernizací nebo údržbou jejich nemovitostí. Je už jen na vás, zda si pro drobnosti pro domácí kutilství a stavbu skočíte do nejbližší kamenné prodejny, či raději nakoupíte z pohodlí domova.

  Přehledný e-shop, který vám usnadní výběr

  Výhodou nákupu prostřednictvím eshopu Dek.cz je možnost projít si celou nabídku v pohodlí domova, v klidu si vše porovnat a promyslet. Pak už v kamenné pobočce můžete nákup třeba jen doladit. Vedle oblasti stavebnin, elektromateriálu, barev a laků, vybavení pro vodu, topení a plyn, nabídne Dek.cz také zboží ze zahradního centra, profesionální drogerii, a dokonce i interiérový nábytek.

  Aby bylo vyhledávání produktů pro dům a byt opravdu snadné, zboží je rozděleno do základních kategorií: Stavebniny, Elektromateriál, Voda, topení a sanita, Nářadí, Barvy a tapety a Půjčovna. Výsledky vyhledávání můžete seřadit jak na základě ceny, tak doporučení odborníků.

  Co najdete v kategorii Stavebniny?

  V kategorii Stavebnici najdete přehledné podkategorie, které zahrnují sekce: Hrubá stavba, Ploché střechy, Šikmé střechy, Fasádní systémy, Hydroizolace, Tepelné izolace, Suchá výstavba, Dřevo, Suché směsi a stavební chemie, Stavební výplně, Podlahy a obklady, Klempířské prvky, Drenáže a odvodnění. Nechybí však ani podkategorie Zahradní výstavba, kde pořídíte například prkenné terasy, venkovní dlažby, plotové výplně, zděné ploty, bazény a sauny či zahradní domky. V sekci Zdravé bydlení je k dostání sádrokarton a netoxické interiérové barvy.

  Co najdete v kategorii Elektromateriál?

  Podobně široká nabídka na vás čeká také v druhé z kategorií, Elektromateriál. Tato kategorie zahrnuje sekce Svítidla, Vypínače a zásuvky, Světelné zdroje, Prodlužovací kabely a vidlice, Kabely a vodiče, Úložný a spojovací materiál, Rozvodnice a rozvaděče, Modulární přístroje a pojistky, Hromosvody a uzemnění, Fotovoltaika, Elektrické vytápění, Ventilátory a rozvody vzduchu. Pokud chcete zakoupit domácí termostaty, kamery či automatické osvětlení, zamiřte do podkategorie Chytrá domácnost. Užitečné produkty, jako například domovní telefony a zvonky, antény a satelitní techniku, ethernet a wi-fi, čidla a hlásiče na vás čekají v podkategorii Vybavení domu. Zapomenout nesmíme ani na podkategorii Nářadí pro elektrikáře.

  Co najdete v kategorii Voda, topení a sanita?

  V žádném obchodě se stavebními potřebami a produkty pro rekonstrukci nesmí samozřejmě chybět ani kategorie Voda, topení a sanita. Ta v případě e-shopu DEK.cz zahrnuje topení a ohřev vody, podlahové vytápění, kotle na tuhá paliva, kamna a krby, obnovitelné zdroje a klimatizace, armatury, rozvody vnitřní i venkovní, odpadní systémy, čerpací techniku, měřící a regulační techniku, technickou izolaci, produkty pro hospodaření s vodou, koupelny a wc, instalační moduly, sanitární keramiku, vodovodní baterie, sprchové kouty a vaničky a samozřejmě také obklady a dlažby do koupelen.

  Co najdete v kategorii Nářadí?

  Opravdu velkou část sortimentu DEK.cz tvoří především nářadí. V této kategorii najdete skutečně nepřeberné množství produktů, jako například pracovní oděvy a ochranné prostředky, vrtačky, nástroje pro broušení, vrtání, sekání a řezání, spojovací materiál a produkty, kotevní technika, nářadí pro svařování a spojování, hutnění a vibrování, měření, značení či malování a lakování. Nechybí ani pomůcky na zednické práce, zařízení do dílen a na staveniště, pro práce ve výškách i k manipulaci a přepravě. V neposlední řadě v DEK.cz můžete pořídit vše potřebné pro úklid a čištění, případně také zahradnické, akumulátorové a speciální nářadí.

  Co najdete v kategorii Barvy a tapety?

  Nedílnou součástí kvalitního obchodu se stavebninami jsou samozřejmě také barvy a tapety. Ty nechybí ani v nabídce DEK.cz. Pořídíte zde vysoce kvalitní barvy na kovy, na dřevo či do interiéru. Dále sortiment zahrnuje tapety různých barev a vzorů, spreje, nátěry na beton, značení, ředidla a rozpouštědla, produkty pro impregnaci materiálů, maziva a nanotechnologie.

  Co najdete v kategorii Půjčovna?

  Nechcete utrácet velké částky za potřebnou techniku? Žádné strachy, DEK.cz umožňuje i její zapůjčení. V nabídce půjčovny DEK naleznete například nástroje pro vrtání, broušení, sekání, bourání, kotvení, hoblování, hutnění či zemní práce. Rovněž nechybí vše potřebné pro manipulaci a přepravu, lešení, jeřáby, diagnostické pomůcky, stroje pro profilování a ohýbání, svařování, betonování či výrobu energie. V neposlední řadě si můžete půjčit pomůcky pro malování a lakování či péči o zahradu.

  Slevy, akce a výprodeje

  Chcete-li ušetřit, nezapomeňte nahlédnout do podkategorie Výprodej, kterou naleznete v každé z hlavních kategorií. Slevy a výhodné nabídky na vás rovněž čekají v sekci AKCE, kde kromě akční cenové nabídky naleznete také aktuální novinky ze sortimentu. Každoročně se navíc můžete zúčastnit tzv. Štědré sezóny, kdy za nákup v DEK.cz obdržíte produtky od renomovaných dodavatelů.

  Zákaznický servis a technická podpora

  Máte-li nějaké otázky k nákupu, případně k vrácení zboží a reklamaci, neváhejte kontaktovat zákaznickou linku, která je v provozu každý všední den od 7:00 do 17:00 hodin a v sobotu od 7:00 do 11:30. Využít můžete také technickou podporu pod hlavičkou ATELIER DEK. Technická podpora DEK.cz vám poskytne technickou dokumentaci, inspekci nemovitostí, poradenství, zaměření střech či například speciální software pro stavebnictví. Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách https://www.dek.cz/obsah/technicka-podpora/uvod.

  Doprava a platba

  Obchod Dek.cz funguje sice online jako e-shop, ale podmínkou nákupu některých druhů materiálů je výběr kamenné pobočky, skrze kterou se bude nákup realizovat. Záležitosti, jakými jsou například dovoz až domů, je nutné řešit právě na vybrané pobočce. Řadu z produktů lze však nechat zaslat až k vám domů prostřednictvím PPL. Platba je možná jak hotově či kartou při osobním převzetí, tak zálohou, na fakturu, kartou online či bankovním převodem.


  Dek.cz
  S Dek.cz postavíte vše, co potřebujete.
  Dek.cz
  Dek.cz nechybí ani stavebniny.
  Dek.cz
  V nabídce Dek.cz naleznete elektromateriál.

Video obchodu Dek.cz

Nejčastější dotazy Dek.cz

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu Dek.cz?

  1. Vyhledejte slevový kód Dek.cz na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu Dek.cz.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu Dek.cz?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Dek.cz na výhodný nákup v kategorii: Dům a nábytek, Ostatní.

  🛍️ Nabízí obchod Dek.cz dopravu zdarma?

  Dek.cz nenabízí dopravu zdarma.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod Dek.cz?

  Obchod Dek.cz nabízí zboží v kategoriích: Dům a nábytek, Ostatní.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Dek.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Hotově, Převodem na účet

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě Dek.cz?

  Můžete využít dopravu: Kurýrem, Osobní vyzvednutí

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu Dek.cz i v zahraničí?

  Ano, můžete nakoupit na Slovensku: DEK.sk

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod Dek.cz?

  Na červen, 2024 pro obchod Dek.cz máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Dek.cz?

  Na červen, 2024 pro obchod Dek.cz máme v nabídce 2x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Dek.cz?

  Akční ceny : Slevy na vybrané nářadí a stavební materiály.
  Slevy na nářadí : Slevy na vybrané nářadí a stavební materiály.

  🛍️ Jaké má eshop Dek.cz slevové kódy?

  Dek.cz nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop Dek.cz?

  Obchod Dek.cz můžete kontaktovat telefonicky na: 510 000 100 nebo emailem: eshop@dek.cz.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchodě Dek.cz?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu Dek.cz

  ✅ Akce a slevy 2
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ne
  📅 Aktualizováno červen, 2024

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu Dek.cz už 445x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy Dek.cz

 • Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.