Adidas.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 1x | Slevové kupóny: 1x | Ušetřené: 919x | Doprava zdarma: Ano
 • O obchodě Adidas.cz:

  Světoznámou značku Adidas jistě netřeba představovat. Ale podívejme se na obchod, který přímo Adidas.cz provozuje a kde můžete nakoupit věci pro ženy, muže i děti, oblečení obuv, sportovní vybavení, ale také zajímavé dárky nebo rovnou celé kolekce. Sport zlepšuje fyzickou kondici. A proto je tu i Adidas.cz. Proč nakupovat v obchodě Adidas.cz ?

Adidas.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Březen 2021)

Adidas.cz
 • Sleva 20%
  Sleva 20% na nezlevněné zboží a 10% na outlet. Platí pouze v aplikaci Sleva 20% na nezlevněné zboží a 10% na outlet. Platí pouze v aplikaci Skrýt text
Platnost do : 31/03/2021
Obchod :Adidas.cz Kategorie : Móda a Oblečení Použito : 31x
Adidas.cz
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma při objednávce nad 700 Kč Doprava zdarma při objednávce nad 700 Kč Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Adidas.cz Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 4x
Nabídky od Adidas.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Adidas.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Sportovní Potřeby

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Sportovní Potřeby

MyProtein.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :MyProtein.cz Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 214x
Utopy.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Utopy.cz Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 9x
Klotinkfit.com
 • Sleva 5%
  Sportovní oblečení Klotinkfit. Získejte slevu 5% na sportovní oblečení... Více o slevě Sportovní oblečení Klotinkfit. Získejte slevu 5% na sportovní oblečení Klotinkfit. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Klotinkfit.com Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 1x
Pullup-dip.com
 • Sleva 5 %
  Využijte dodatečnou slevu 5 % na celý sortiment! Využijte dodatečnou slevu 5 % na celý sortiment! Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Pullup-dip.com Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 0x
Pullup-dip.com
 • Sleva 10€
  Při nákupu nad 100 € získáte slevu 10 € Při nákupu nad 100 € získáte slevu 10 € Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Pullup-dip.com Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 0x

O obchodě Adidas.cz

 • Světoznámou značku Adidas jistě netřeba představovat. Ale podívejme se na obchod, který přímo Adidas.cz provozuje a kde můžete nakoupit věci pro ženy, muže i děti, oblečení obuv, sportovní vybavení, ale také zajímavé dárky nebo rovnou celé kolekce. Sport zlepšuje fyzickou kondici. A proto je tu i Adidas.cz.

  Jste už profík nebo teprve začínáte?

  Nejmodernější sportovní vybavení pomáhá začít se sportem nebo již sportujícím lidem pomůže zlepšit jejich sportovní výkony. Adidas.cz je totiž sportovní obchod pro všechny sportovce, i ty právě začínající. A je jedno, zda jde o běžce, basketbalisty, fotbalisty nebo vyznavače fitness stylu.

  Ale nemusíte se ani snažit o zařazení mezi výkonnostní sportovce. Můžete být jen víkendoví výletníci nebo naopak toužíte po mnohostranném cvičení, jakým je například jóga. Pro každý typ sportovní aktivity nebo relaxu se dá v Adidas.cz nají to správné oblečení, vybavení, ale i obuv. Zaplatit můžete platební kartou online a doprava bude zajištěna až k vám domů. Zdarma budete mít přepravu při nákupu nad 700 Kč a na své zboží se můžete těšit do 2 – 3 pracovních dní.

  Přehledné kategorie v obchodě Adidas.cz usnadní výběr

  Široká nabídka obchodu Adidas.cz je rozdělena do přehledných kategorií, a to jak podle pohlaví a věku (muži, ženy, děti), tak i podle toho, zda chcete oblečení nebo sportovní doplňky. A vybírat můžete dokonce i podle toho, pro jaký sport chcete nakupovat. Speciální kategorií pak jsou dárky, protože v Adidas.cz věří, že kvalitní sportovní oblečení a obuv či doplňky udělají radost každému obdarovanému.

  Vedle běžné nabídky jsou tu pak i superstar na každý rok, kousky z nové sezony, kousky do přírody, Pride Pack, White trainers nebo ukázky toho nejprodávanějšího. Filtrovat můžete ve všech kategoriích dokonce i podle data uvedení do prodeje.

  Nabídka obchodu Adidas.cz pro pány

  Muži si mohou v obchodě Adidas.cz pořídit například obuv, ve které jsou k mání tyto kategorie: Kousky z nové sezóny, Originals, Fotbal, Běh, Trénink, Outdoor, Horská cyklistika, Pantofle a žabky, Essentials, Basketbal, Tenis, Golf, Ragby, Vzpírání, Skateboarding, Outlet obuv.

  Z oblečení pro pány nabídne obchod Adidas.cz například tyto podkategorie: Kousky z nové sezóny, Oblečení na relax, Originals, Sportovní soupravy, Kalhoty, Trička a topy, Bundy, Fotbalové dresy, Mikiny, Plavky, Šortky, Ponožky, Základní vrstvy, Sportovní Svetry, Outlet oblečení.

  Pak jsou tu k mání samozřejmě i doplňky, jako například roušky, tašky a batohy, sportovní tašky, pokrývka hlavy, rukavice, ponožky, ručníky, plavecké brýle, míče, chrániče holení, pouzdra na telefon, hodinky, outletové doplňky. Na výběr pak mají pánové i celou nabídku v rozdělení podle sportů.

  Nabídka obchodu Adidas.cz pro dámy

  Ženy si mohou v obchodě Adidas.cz pořídit podobný sortiment zboží, jako byl u pánů, tedy například obuv, ve které jsou k mání tyto kategorie: Kousky z nové sezóny, Originals, Fotbal, Běh, Trénink, Outdoor, Horská cyklistika, Pantofle a žabky, Essentials, Basketbal, Tenis, Golf, Ragby, Vzpírání, Skateboarding, Outlet obuv.

  Z oblečení pro dámy nabídne obchod Adidas.cz například tyto podkategorie: Kousky z nové sezóny, Oblečení na relax, Originals, Sportovní soupravy, Kalhoty, Legíny, Sukně a šaty, Trička a topy, Bundy, Fotbalové dresy, Mikiny, Plavky, Šortky, Ponožky, Základní vrstvy, Sportovní Svetry, Outlet oblečení.

  Pak jsou tu k mání samozřejmě i doplňky, jako například roušky, tašky a batohy, sportovní tašky, pokrývka hlavy, rukavice, ponožky, ručníky, plavecké brýle, míče, chrániče holení, pouzdra na telefon, hodinky, outletové doplňky. Na výběr pak mají pánové i celou nabídku v rozdělení podle sportů.

  Nabídka obchodu Adidas.cz pro děti

  I děti mají v obchodě Adidas.cz co vybírat. Pořídit jim tu můžete například vše pro kojence do jednoho roku, vše pro batolata 1 – 4 roky, další podkategorií jsou děti 4 – 8 roků a nejvyšší je kategorie mládež 8 – 16 roků. Všechny kategorie mají k dispozici obuv, oblečení, od batolat dále pak i doplňky.

  Přejít do obchodu Adidas.cz

Adidas.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Slevy až 50% : Nakupuj oblíbené modely adidas se slevou až 50% Nakupuj oblíbené modely adidas se slevou až 50% Skrýt text
 • Doprava zdarma : Doručení zdarma pro objednávky nad 1500 KČ Doručení zdarma pro objednávky nad 1500 KČ Skrýt text

Hodnocení obchodu Adidas.cz


  (5 z 5)


Počet hodnocení: 3


Přejít do obchodu Adidas.cz
Kontakt: Adidas AG
Adi-Dassler-Strasse 1
91074 Herzogenaurach
Platební metody: Platební kartou
Doprava: Kurýrem

Vyhledejte slevový kupón Adidas.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Adidas.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Adidas.cz na výhodný nákup v kategorii: Móda a Oblečení, Sportovní Potřeby.

Na Březen 2021 pro obchod Adidas.cz máme v nabídce 1x slevový kupón a 1x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Adidas.cz již 919x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.