TRAIVA-shop.cz slevové kódy, kupóny a slevy platné dne 26.05.2024

Pro eshop TRAIVA-shop.cz máme v nabídce 2x ověřené slevy a akce, 0x slevový kód. TRAIVA-shop.cz nabízí dopravu zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč. Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshope TRAIVA-shop.cz už 38x.
Kuponovnik.cz garance pravosti kódů a slev
Garance pravosti: Ruční ověřování kódů a slev
Kódy a slevy získáváme přímo od eshopů, z newsletterů a od affiliate sítí se kterými spolupracujeme. Kódy a slevy pro vás denně ručně kontroluje a aktualizuje naše spolupracovnice Lucia Jurigová. V případě, že naleznete neplatný kód nebo slevu, dejte nám vědět přes kontaktní formulář. Děkujeme.
Prokliknete-li se z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte zboží nebo službu, obdržíme za zprostředkování provizi (více informací).
Nabídky od TRAIVA-shop.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu TRAIVA-shop.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Informace o eshopu TRAIVA-shop.cz

 • Hodnocení:  5 (1x)
  Kontakt: TRAIVA s. r. o.
  Pohraniční 104
  703 00 Ostrava
  Telefon: 596 123 556
  E-mail: info@traiva.cz
  Platební
  metody:
  Platební kartou Na dobírku Převodem na účet
  Doprava: Kurýrem Zásilkovna

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Ostatní

O obchodu TRAIVA-shop.cz

 • Řešíte ve své firmě bezpečnost práce či požární ochranu? Proč vše potřebné nakupovat na různých místech, když veškeré potřebné produkty i software pořídíte na jediném místě - TRAVIA-shop.cz! Internetová prodejna oblíbené české značky TRAVIA nabídce skutečně bohatý sortiment, špičkovou zákaznickou péči, rychle doručení zakoupeného zboží a především bezkonkurenční ceny. Třešničkou na dortu je doručení objednávek nad 5 000 Kč zcela zdarma.

  O společnosti TRAIVA

  Historie společnosti TRAVIA se začala psát před více než čtvrt stoletím - v roce 1997. Mezi špičku v oboru patří nejen samotná firma, ale také zaměstnanci - TRAVIA zaměstnává odborníky na výrobky pro bezpečnost, vývoj software BOZP a PO, služby v oblasti BOZP a PO a výrobu bezpečnostních tabulek, kteří pracují v oboru více než 10 let. Svým zákazníkům tak poskytuje nejen skutečně kvalitní produkty, které TRAVIA sama vyrábí, ale také se mohou spolehnout na odborné poradenství, které je v tomto oboru naprosto klíčové.

  Přestože vše potřebné pořídíte přímo na e-shopu TRAVIA-shop.cz, navštívit můžete také kamennou prodejnu v Ostravě. K dispozici je webu rovněž virtuální prohlídka prodejny.

  Orientace na e-shopu

  Pokud jste se rozhodli nakupovat raději na e-shopu, jistě vás potěší kvalitní a přehledné provedení internetového obchodu TRAVIA. Veškeré zboží je rozděleno do základních kategorií, které usnadňují orientaci: Bezpečnostní tabulky, Lékárničky, Požární ochrana, Výrobky pro bezpečnost, Osobní ochranné pomůcky, Software BOZP a PO, Novinky a Akční zboží. Některé z kategorií zahrnují další, podrobnější podkategorie, využít však můžete i vyhledávacího pole pro zadání klíčových slov. Výsledky vyhledávání či jednotlivé kategorie lze dále filtrovat na základě rozmezí ceny, rozměrů zboží, materiálu, verze, dostupnosti na skladě, záruky, výrobce, tloušťky, varianty a tak dále. Nechybí ani možnost seřazení produktů podle ceny vzestupně i sestupně, dle doporučení či prodejnosti.

  Sortiment bezpečnostních tabulek

  Základem sortimentu TRAVIA-shop.cz jsou bezpečností tabulky. Zakoupit zde můžete tabulky a samolepky zákazové, příkazové, výstražné, bezpečnostní pokyny, desatero BOZP, únikové tabulky a tabulky bezpečí, požární značení a tabulky, zákazy vstupu, složené tabulky, označení pro hlavní uzávěry a vypínače, tabulky pro bezpečnost kolem elektřiny, dopravní tabulky pro parkování, tabulky pro prostory střežené kamerovým systémem, zákazy a příkazy kouření, označení Pozor kluzká podlaha, textové tabulky, označení tlakových lahví, označení el. napětí, označení prosklených ploch, dopravní značení, retroreflexní označení vozidel. Dále zde pořídíte požární řády, provozní řády, značení ADR, CLP (GHS) značení, informační značení, označení skladů, místností, informací v budově, značení k omezení šíření koronaviru a další. Nechybí však ani vtipné tabulky, označení pro psy a další zvířata, držáky tabulek, návody k bezpečné obsluze strojů, označení staveb, bannery na stavbu, výstražné samolepky na auto, prostorové držáky tabulek, provozní řády, tabulky s návodem poskytování první pomoci, bezpečnostní symboly, domovní čísla, designové značení pro hotely, označení místností, značení odpadů, označení toalet a WC, označení směrů otevírání dveří, nebezpečí úrazu, výstrahy na pracovišti a strojích, označení kotelen, lékárniček, jeřábů, symboly na dveře, poschodí, podlahové značení, značky rychlosti, obalů, čísel a piktogramů, šablony, označení pro zimní střediska, holografické plomby, označení nosnosti, označení potrubí a mnoho dalšího.

  Lékárničky v nabídce

  Přestože jádrem nabídky TRAIVA jsou především výše zmiňované bezpečností tabulky a značení, rozhodně nejsou tím jediným, co můžete na e-shopu či v kamenné prodejně pořídit. Další velkou kategorií jsou lékárničky. Zakoupit můžete jak prázdné lékárničky a náhradní náplně do lékárniček, tak doplňky do výbav, autolékárničky pro osobní i nákladní auta, lékárničky s univerzální náplní, lékárničky pro administrativní prostory, lékárničky pro výrobní prostory, kovovýrobu, sklady, do domácností, pro školy, úřady, kluby a instituce, na outdoor výlety a kolo, pro chemický provoz, do kuchyně a restaurace, pro staveniště, pro ubytovací zařízení, pro pracoviště s otevřeným ohněm, pro kotelny či lékárničky pro koupaliště a bazény.

  Požární ochrana a výrobky pro bezpečnost

  Neméně důležitá je požární ochrana. V této oblasti bezpečnosti nabídne e-shop TRAIVA-shop.cz pěnové, práškové, sněhové, vodní či speciální hasicí přístroje, ale také hasicí spreje, hlásiče, informace, články, doplňky pro požární ochranu, hydranty, komplety a produkty či potřeby pro hašení lithiových baterií. V kategorii výrobků pro bezpečnost naopak pořídíte vše potřebné pro bezpečnost v dopravě, doplňky pro pohodlí a bezpečnost v autě, v budově, na pozemku, při práci i v domácnosti. Nechybí související software a filmy, tiskopisy a formuláře pro bezpečnost práce a PO, návody k bezpečné obsluze strojů, dopravní kužely, sloupky, bezpečnost při jízdě i chodců, kabelové přejezdy a rampy, ochrana rohů a stěn, testy na alkohol a drogy, zábrany a ohrazení, podlahové značení, značení pro návěsy, atrapy kamer, protiskluzové nátěry, schránky na klíče a zámky, pigmenty, nářadí, uklidové pomůcky, bezpečnost dětí, ochranné rohože, lepidla, tmely, odvlhčovače a další.

  Osobní ochranné pomůcky a další sortiment

  Zapomenout nesmíme ani na osobní pomůcky, mezi kterými na TRAIVA-shop.cz najdete ochranu hlavy, rukou, dýchacích cest, před nákazami, sluchu, ochranné oděvy či ochranu zdraví. Další kategorie e-shopu nabídnou software BOZP a PO, plechové cedulky, plechová domovní čísla, dárky pro řidiče a svítící obrazy. Vhod jistě přijde také zakázková výroba cedulí a samolepek přesně podle vašich představ a potřeb. Využít můžete praktického kalkulátoru cen.

  Možnosti dopravy a platby

  Za svou objednávku na TRAIVA můžete zaplatit rychlou platbou platební kartou či z bankovního účtu, případně prostřednictvím Apple Pay a Google Pay. K dispozici je i platba na dobírku za malý poplatek, případně platba předem na zálohovou fakturu či na fakturu po dodání zboží. Zboží vám bude doručeno Zásilkovnou nebo kurýrní službou GLS a PPL, cena se odvíjí od hmotnosti balíku. Všechny objednávky nad 5 000 Kč mají dopravné zcela zdarma.

Nejčastější dotazy TRAIVA-shop.cz

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu TRAIVA-shop.cz?

  1. Vyhledejte slevový kód TRAIVA-shop.cz na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu TRAIVA-shop.cz.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu TRAIVA-shop.cz?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte TRAIVA-shop.cz na výhodný nákup v kategorii: Ostatní.

  🛍️ Nabízí obchod TRAIVA-shop.cz dopravu zdarma?

  TRAIVA-shop.cz nabízí dopravu zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod TRAIVA-shop.cz?

  Obchod TRAIVA-shop.cz nabízí zboží v kategoriích: Ostatní.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě TRAIVA-shop.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Na dobírku, Převodem na účet

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě TRAIVA-shop.cz?

  Můžete využít dopravu: Kurýrem, Zásilkovna

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu TRAIVA-shop.cz i v zahraničí?

  Ne, momentálně nemáme slevy pro eshop TRAIVA-shop.cz v zahraničí.

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod TRAIVA-shop.cz?

  Na květen, 2024 pro obchod TRAIVA-shop.cz máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod TRAIVA-shop.cz?

  Na květen, 2024 pro obchod TRAIVA-shop.cz máme v nabídce 2x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod TRAIVA-shop.cz?

  Doprava zdarma : Doprava zdarma při nákupu nad 5000 Kč
  Akční ceny : Slevy na vybrané produkty.

  🛍️ Jaké má eshop TRAIVA-shop.cz slevové kódy?

  TRAIVA-shop.cz nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop TRAIVA-shop.cz?

  Obchod TRAIVA-shop.cz můžete kontaktovat telefonicky na: 596 123 556 nebo emailem: info@traiva.cz.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchodě TRAIVA-shop.cz?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu TRAIVA-shop.cz

  ✅ Akce a slevy 2
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ano
  📅 Aktualizováno Květen, 2024

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu TRAIVA-shop.cz už 38x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy TRAIVA-shop.cz

 • Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.