Český-Hosting.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 0x | Slevové kupóny: 1x | Ušetřené: 35x | Doprava zdarma: Ne
 • O obchodě Český-Hosting.cz:

  Společnost cesky-hosting.cz nabízí webhostingové služby. Registruje internetové domény a má jedinečnou zákaznickou podporu, která Vám ráda a ochotně pomůže s Vašimi dotazy. Český hosting je na trhu již více než 12 let a má 25 000 spokojených klientů. Společnost již dvakrát vyhrála soutěž o webhostera roku. Proč nakupovat v obchodě Český-Hosting.cz ?

Český-Hosting.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Září 2021)

Český-Hosting.cz
 • Sleva - 25%
  Zakupte si webhosting od společnosti Český Hosting se slevou 25% na... Více o slevě Zakupte si webhosting od společnosti Český Hosting se slevou 25% na první fakturační období. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Český-Hosting.cz Kategorie : Ostatní Použito : 33x
Nabídky od Český-Hosting.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Český-Hosting.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Ostatní

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Ostatní

Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50%
  Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, ... Více o slevě Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN) domény na Wedos. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky. Sleva platí na nové objednávky domény, na první rok. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Wedos.cz Kategorie : Ostatní Použito : 116x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50%
  Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7.... Více o slevě Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7. Slevový kód zadávejte v prvním kroku své objednávky. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Wedos.cz Kategorie : Ostatní Použito : 47x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 33%
  33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře... Více o slevě 33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře OpenNebula). Pro uplatnění akce použijte při objednávce tento slevový kód Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Wedos.cz Kategorie : Ostatní Použito : 45x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 25%
  25% sleva na virtulní server – WEDOS VPS SSD 25% sleva na virtulní server – WEDOS VPS SSD Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Wedos.cz Kategorie : Ostatní Použito : 12x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 25%
  WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem... Více o slevě WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem soukromého ukládání souborů. Použijte tento slevový kód a ušetříte 25%. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky služby WEDOS Disk Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Wedos.cz Kategorie : Ostatní Použito : 4x

O obchodě Český-Hosting.cz

 • Společnost cesky-hosting.cz nabízí webhostingové služby. Registruje internetové domény a má jedinečnou zákaznickou podporu, která Vám ráda a ochotně pomůže s Vašimi dotazy. Český hosting je na trhu již více než 12 let a má 25 000 spokojených klientů. Společnost již dvakrát vyhrála soutěž o webhostera roku.

  Zaregistrujte si .cz i .eu, můžete i další nadnárodní koncovky!

  Na cesky-hosting.cz si můžete nechat zaregistrovat domény jak národní s koncovkou .cz, tak i evropskou .eu, či nadnárodní domény .net, .com, .info a mnoho dalších domén evropských i světových zemí, z těch světových jmenujme například .CC, .CO, .IN, .TO, .TV, .US, .WS

  Spravují více než 50 tisíc domén

  Společnost cesky-hosting.cz momentálně spravuje více než padesát tisíc domén pro své zákazníky. Společnost Český hosting spolehlivě hostuje velmi oblíbené open source aplikace, jakými jsou například wordpress, joomla, drupal, prestashop nebo dokuwiki. Samozřejmostí je pohodlná instalace open source systému, která proběhne na Vaší doméně pomocí jednoho kliknutí.

  Na cesky-hosting.cz je nainstalovaných již více než patnáct tisíc open source aplikací. V případě jakéhokoliv problému s instalací nebo registrací domén můžete kontaktovat podporu pomocí online chatu, který je umístěn v pravém spodním rohu a během okamžiku s Vámi problém vyřeší pracovník podpory.

  Chcete využít webhosting? I ten je k mání!

  Cesky-hosting.cz nabízí i webhosting, kdy za cenu 1 000 Kč za jeden rok, získáte výkonný webhosting, ve kterém máte vše přehledně na jednom místě. Díky tomu máte FTP, emaily, statistiky a weby na jednom místě. Na webhostingu je neomezený počet aliasů, emailů a subdomén.

  Jste u konkurence – rozhodně zvažte přechod – může se vyplatit

  Při přechodu od konkurence dostanete na první rok užívání služeb slevu ve výši padesáti procent. Pro více informací o nabídce služeb a jejich cenách přejděte na webové stránky cesky-hosting.cz. Spolehnout se tu můžete na jedinečnou zákaznickou podporu, která je samotnými zákazníky průměrně hodnocená na 4,95 z 5 hvězdiček – jedná se o výsledek hodnocení více než 7 000 zákazníků.

  Open source aplikace? Žádný problém!

  Obchod cesky-hosting.cz spolehlivě hostuje open source aplikace typu Wordpress, Joomla,!, Drupal, PrestaShop nebo třeba DokuWiki. K mání je ale i webdesign, tvorba webových stránek, servery atp.

  Hlavní charakteristiky webhostingu od Cesky-hosting.cz

  Cesky-hosting.cz nabízí webhosting, který je výkonný, snadný a spolehlivý. Co jej charakterizuje? Rychlá registrace i převod domény. Pohodlná klientská sekce. Veškeré nastavení on-line 24/7. Ochotná podpora a detailní nápověda. Dostupnost 99,95%. Bezpečnost - HTTPS, SFTP, SSH.

  Antivir, antispam nebo zálohování každý den, dále například vše v jednom programu - web, e-maily, statistiky. Výkonné servery, rychlé SSD disky. 25 GB prostoru, PHP skripty, databáze, crony atd. Neomezený: přenos, e-maily, subdomény, aliasy. To rozhodně není málo výhod!

  Nástroje pro správu, které se tu používají, jsou Webmail, MySQL Admin, PostgreSQL Admin, Statistiky nebo WebFTP. Platit za tyto služby můžete online platební kartou.

  Přejít do obchodu Český-Hosting.cz

Český-Hosting.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.

Hodnocení obchodu Český-Hosting.cz


  (4.5 z 5)


Počet hodnocení: 91


Přejít do obchodu Český-Hosting.cz
Kontakt: THINline s.r.o.
Jeseniova 1196/52
130 00 Praha 3 - Žižkov
Platební metody: Platební kartou Převodem na účet

Vyhledejte slevový kupón Český-Hosting.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Český-Hosting.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Český-Hosting.cz na výhodný nákup v kategorii: Ostatní.

Na Září 2021 pro obchod Český-Hosting.cz máme v nabídce 0x slevový kupón a 1x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Český-Hosting.cz již 35x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.