Booking.com - Slevové Kódy, Kupóny a Slevy

Akce a slevy: 4x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 18586x | Doprava zdarma: Ne
Booking.com
 • Sleva 10% na Booking.com
  V online vyhledávači Booking.com zaměřeném nejen na hotely najdete slevy... Více o slevě V online vyhledávači Booking.com zaměřeném nejen na hotely najdete slevy minimálně - 10% na vybrané ubytování, letenky a pobyt po celém světě pro registrované užívatele. Skrýt text
Platnost do : 30/09/2022
Použito : 464x
Booking.com
 • Akce na Booking.com
  Rezervujte si ubytováni v Paříži teď, plaťte během pobytu! Zrušení... Více o slevě Rezervujte si ubytováni v Paříži teď, plaťte během pobytu! Zrušení rezervace ZDARMA u většiny pokojů. Garantují Vám tu nejnižší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Skrýt text
Platnost do : 30/09/2022
Použito : 13x
Booking.com
 • Akce na Booking.com
  Rezervujte si ubytováni v Berlíně teď, plaťte během pobytu! Zrušení... Více o slevě Rezervujte si ubytováni v Berlíně teď, plaťte během pobytu! Zrušení rezervace ZDARMA u většiny pokojů. Garantují Vám tu nejnižší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Skrýt text
Platnost do : 30/09/2022
Použito : 2x
Booking.com
 • Akce na Booking.com
  Rezervujte si ubytováni v Londýně teď, plaťte během pobytu! Zrušení... Více o slevě Rezervujte si ubytováni v Londýně teď, plaťte během pobytu! Zrušení rezervace ZDARMA u většiny pokojů. Garantují Vám tu nejnižší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Skrýt text
Platnost do : 30/09/2022
Použito : 0x
Nabídky od Booking.com
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Booking.com na Váš email

O obchodě Booking.com

 • Společnost booking.com je součástí finanční skupiny Priceline.com, která vlastní a provozuje booking.com - přední světovou online společnost pro rezervaci ubytování. Společnost byla založena v roce 2006 a zaručuje nejlepší ceny ve všech typech ubytování po celém světě. Denně je přes stránky booking.com zarezervováno více než 850 000 nocí. Nabízí ubytování od rodinných penzionů až po luxusní pětihvězdičkové apartmány. O Vaše pohodlí a bezproblémový průběh rezervace dovolené se stará tým, který činí přes devět tisíc zaměstnanců z celého světa.

  Booking.com je jedna z největších světových platforem se zaměřením na cestování a ubytování po celém světě. Klade si za cíl být informativní a přehledná stránka, která Vám zaručí ty nejlepší ceny a zároveň garanci jistoty při rezervaci služeb kdekoliv ve světě. V současnosti je Booking.com k dispozici ve 43 jazycích a vybírat můžete z více než 28 milionů evidovaných ubytovacích jednotek všech typů (ubytování v soukromí, apartmány, rezorty, vily, hotely, hostely, Bed and Breakfasts, penziony). Pro fajnšmekry je tu kategorie Jedinečná ubytování, jejíž název mluví za vše. Zákaznický servis Booking.com je vám k dispozici neustále – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ať jste kdekoliv.

  Zaměstnanci z hotelových oddělení a oddělení obsahu v lokálních pobočkách jsou v kontaktu s ubytovacími partnery. Snaží se tak zajistit maximální transparentnost a dosáhnout na nejlepší cenu pro Vás.

  Na booking.com máte zaručenu nejnižší cenu ubytování, ať se jedná o dovolenou u moře, nebo pracovní cestu v jedné z mnoha metropolí. Žádné rezervační poplatky se na booking.com neplatí. Služba je bezplatná. Rezervační systém je vysoce bezpečný, tedy se nemusíte bát, že by Vaše data byla v ohrožení.

  Jak funguje systém vyhledávání a řazení nabídky ubytování

  Vyhledávač vám nabídne ubytování pro potřebný počet osob, v dané lokalitě a v daném čase odpovídající vašim plánům. Širokou nabídku ubytování můžete menšit zadáním dalších požadavků do filtrů (např. o jaký typ ubytování máte zájem, co by mělo být součástí ubytování, přístup na pláž, bezbariérové ubytování, blízkost obchodů v okolí apod.). Booking.com vám nabídne seznam možností podle ceny (od nejnižší po nejvyšší), podle hodnocení (poměr cena a kvalita), podle zkušeností předchozích hostů (systém hodnocení podle počtu udělených hvězdiček), podle počtu udělených recenzí z nejvyšší známkou, podle vzdálenosti od centra.

  Platforma zobrazuje ceny, které zahrnují všechny povinné nebo nezbytné poplatky v míře, která je společnosti známa. Zároveň vám zobrazí veškeré vybavení a služby, které poskytovatel k ubytování poskytuje (např. snídaně, úklid, internet apod.)

  Kromě ubytování si přes Booking.com můžete zařídit letenky, pronájem auta, letištní taxi, nákup vstupenek na turistické atrakce v okolí vašeho ubytování, nebo dokonce rezervace v restauracích. Pokud se poohlížíte po luxusním dárku pro své blízké, můžete využít dárkový poukaz Booking.com. Hodnotu poukazu si volíte sami.

  Navštivte booking.com a ponořte se do světa cestování. Více informací ohledně platby, objednání a podmínek najdete na stránkách booking.com.


  Booking.com

  Booking.com poskytuje dobré ubytování po celém světě.

  Booking.com

  S Booking.com můžete procestovat celé Česko.

  Booking.com

  S Booking.com se můžete vydat kamkoli.

  Přejít do obchodu Booking.com

Booking.com - Jak Použít Slevový Kód?

 • Vyhledejte slevový kupón Booking.com a klikněte na "Použít slevový kód".

  Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

  Vyberte si zboží v obchodě Booking.com a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

  Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Booking.com - Jak Využít Slevu pro Obchod?

 • Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Booking.com na výhodný nákup v kategorii: Cestování.

Booking.com - Video

Booking.com - Často Kladené Otázky

 • Nabízí obchod Booking.com dopravu zdarma?

  Booking.com nenabízí dopravu zdarma.

  Jaké zboží nabízí obchod Booking.com?

  Obchod Booking.com nabízí zboží v kategoriích: Cestování.

  Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Booking.com?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Hotově, Platba online.

  Jakou dopravu mohu využít v obchodě Booking.com?

  Můžete využít dopravu: -.

  Kolik je aktuálních slevových kupónů pro obchod Booking.com?

  Na Září, 2022 pro obchod Booking.com máme v nabídce 0x slevový kupón.

  Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Booking.com?

  Na Září, 2022 pro obchod Booking.com máme v nabídce 4x akci a slevu.

  Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Booking.com?

  Sleva 10% : V online vyhledávači Booking.com zaměřeném nejen na hotely najdete slevy minimálně - 10% na vybrané ubytování, letenky a pobyt po celém světě pro registrované užívatele.
  Akce : Rezervujte si ubytováni v Paříži teď, plaťte během pobytu! Zrušení rezervace ZDARMA u většiny pokojů. Garantují Vám tu nejnižší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace.
  Akce : Rezervujte si ubytováni v Berlíně teď, plaťte během pobytu! Zrušení rezervace ZDARMA u většiny pokojů. Garantují Vám tu nejnižší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace.

  Statistiky obchodu Booking.com
  ✅ Akce a slevy 4x
  🛒 Slevové kódy 0x
  💵 Ušetřené 18586x
  🚚 Doprava zdarma Ne

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Booking.com už 18586x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Top obchody v kategorii: Cestování

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Cestování

Emirates.com
Platnost do : 30/09/2022
Použito : 12x
CestovatelskyObchod.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 171x
Chata.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 25x
FlixBus.cz
Platnost do : 06/10/2022
Použito : 22x
Spa.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 8x
Lonelyplanet.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 6x
Zarro.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 4x
Eurowings.com
Platnost do : 09/10/2022
Použito : 3x

Booking.com - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Akce : Rezervujte si ubytováni v Londýně teď, plaťte během pobytu! Zrušení rezervace ZDARMA u většiny pokojů. Garantují Vám tu nejnižší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace.
 • Akce : Rezervujte si ubytováni v Paříži teď, plaťte během pobytu! Zrušení rezervace ZDARMA u většiny pokojů. Garantují Vám tu nejnižší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace.
 • Akce : Rezervujte si ubytováni v Berlíně teď, plaťte během pobytu! Zrušení rezervace ZDARMA u většiny pokojů. Garantují Vám tu nejnižší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace.
 • Sleva 15% : V online vyhledávači Booking.com zaměřeném nejen na hotely najdete slevy minimálně - 15% na vybrané ubytování a pobyt po celém světě. Vyberte si hotel z akční nabídky a dovolená vás vyjde levněji.

Hodnocení obchodu Booking.com


  (4.5 z 5)


Počet hodnocení: 102


Přejít do obchodu Booking.com
Kontakt: Booking.com B.V
Herengracht 597
1017 CE Amsterdam, Nizozemí
Telefon: 239 018 307
Platební metody: Platební kartou Hotově Platba online