Anywhere.cz - Slevové Kódy, Kupóny a Slevy

Akce a slevy: 1x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 2x | Doprava zdarma: Ne
Anywhere.cz
Platnost do : 04/10/2022
Použito : 0x
Nabídky od Anywhere.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Anywhere.cz na Váš email

O obchodě Anywhere.cz

 • Přejete si poznat rozdíl v technologii, přístupu a zkušenostech? Pak se zaměřte na nabídku obchodu Anywhere.cz! Jde o předního dodavatele IT školení, který nabízí přes 120 kurzů. Nabídne jednak vysoce kvalifikovaný tým, dále ověření řešení od společností Oracle, Microsoft nebo SAP, vše vycházející z principů TOGAF, k tomu připočtěte ještě realizaci v souladu s agilní metodikou SCRUM. Dopřejte si profesionální HR servis, digitální marketing, zázemí české IT firmy s více než dvacetiletou tradicí!

  S nabídkou obchodu Anywhere.cz budete ve skvělých rukách, stejně jako například Česká národní banka, T-Mobile, Vodafone, ŠkoFin, Česká pošta, Českomoravská stavební spořitelna, Komerční banka nebo O2. To vše jsou velcí a spokojení klienti, kteří doporučují služby obchodu Anywhere.cz dál.

  Co je v nabídce služeb od Anywhere.cz?

  V tomto krátkém exkurzu do nabídky služeb Anywhere.cz není možné zmínit vše, co rozhodně stojí za pozornost. Detaily si jistě dohledáte sami, pokud vás zajímá IT problematika ve vaší firmě, v úřadu. Celkově je k mání 120 různých školení s profesionálními lektory, kteří upřednostňují příklady z praxe tak, aby se studentům co nejlépe dařilo učit se formou praxe, formou prožitku z jejich oblasti.

  Nabízená školení jsou samozřejmě z oblasti IT, a to především IT architektury. Akreditovaná školení se realizují ve spolupráci s The Open Group. Ale školit lze i například SW analýzu a návrh systémů, řízení IT projektů a služeb, bezpečnost IT, programování a také soft skills. V nabídce jsou třeba TOGAF, Enterprise Architektura, ArchiMate, SPARX.

  ,,Odborné snídaně'' - inspirativní přednášky zdarma

  Zaujmout rozhodně mohou i ,,Odborné snídaně'' - inspirativní přednášky zdarma. Probírají se v nich témata jako Zvládání zátěžových situací, nebo Vše, co jste chtěli vědět o Business analýze a báli jste se zeptat – což je přednáška rozdělená do více částí.

  IT outsourcing od Anywhere.cz

  Školení však tvoří jen část nabízených služeb na Anywhere.cz. Objednat si můžete i IT outsourcing, neboli externí IT kapacity a související služby. V nabídce je nalezení špičkových IT specialistů na konkrétní technologie přesně na míru požadavkům a potřebám klienta. To pomůže rychle a efektivně realizovat IT projekty.

  Anywhere.cz totiž disponuje databází několika tisíců kontaktů na různé IT odborníky, projekty se realizují na frontend i backend. Hlavní důraz je kladen na osobní přístup. IT outsourcing od Anywhere.cz má několik prvků, jsou jimi Aplikační vývoj, Metadata management, Business inteligence, Architektura, Analýza, Testování.

  Další nabízenou službou od Anywhere.cz je ADAM

  O co se konkrétně jedná? Jednoduše řečeno je to digitální marketing. ADAM od Anywhere.cz vám nabídne řešení v oblastech, jako jsou tvorba webových stránek, mobilní aplikace a správa sociálních sítí. U webu nebo aplikace je k mání nejen jejich tvorba, ale také dlouhodobá správa a marketingová podpora, abyste se vy, podnikatelé, mohli naplno věnovat své hlavní činnosti, svému podnikání. Tým Anywhere.cz navíc pečuje o zaměstnance, pořádá firemní grilovačky, vánoční večírky, již zmíněné odborné snídaně a spoustu jiných aktivit.

  Společenská odpovědnost není v Anywhere.cz cizí!

  Anywhere.cz v rámci své společenské odpovědnosti podporuje neziskové projekty a lidi se zdravotním znevýhodněním. Jsou to následující organizace: Lékaři bez hranic, Člověk v tísni, Srdce na dlani, nadační fond, Nadace Komerční banky, a.s., Dobrý skutek z.s., Spolek veselý vozíček, Na Dlani, z.s., DOBRÝ ANDĚL, nadace, Grains of sand, z.s., Nadační fond nezávislé žurnalistiky.

  Přejít do obchodu Anywhere.cz

Anywhere.cz - Jak Použít Slevový Kód?

 • Vyhledejte slevový kupón Anywhere.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

  Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

  Vyberte si zboží v obchodě Anywhere.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

  Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Anywhere.cz - Jak Využít Slevu pro Obchod?

 • Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Anywhere.cz na výhodný nákup v kategorii: Ostatní.

Anywhere.cz - Často Kladené Otázky

 • Nabízí obchod Anywhere.cz dopravu zdarma?

  Anywhere.cz nenabízí dopravu zdarma.

  Jaké zboží nabízí obchod Anywhere.cz?

  Obchod Anywhere.cz nabízí zboží v kategoriích: Ostatní.

  Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Anywhere.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Převodem na účet, Platba online.

  Jakou dopravu mohu využít v obchodě Anywhere.cz?

  Můžete využít dopravu: -.

  Kolik je aktuálních slevových kupónů pro obchod Anywhere.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod Anywhere.cz máme v nabídce 0x slevový kupón.

  Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Anywhere.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod Anywhere.cz máme v nabídce 1x akci a slevu.

  Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Anywhere.cz?

  Akční nabídka : Akční nabídka IT školení.

  Statistiky obchodu Anywhere.cz
  ✅ Akce a slevy 1x
  🛒 Slevové kódy 0x
  💵 Ušetřené 2x
  🚚 Doprava zdarma Ne

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Anywhere.cz už 2x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Top obchody v kategorii: Ostatní

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Ostatní

Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, ... Více o slevě Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN) domény na Wedos. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky. Sleva platí na nové objednávky domény, na první rok. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 199x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7.... Více o slevě Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7. Slevový kód zadávejte v prvním kroku své objednávky. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 94x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 33% na Wedos.cz
  33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře... Více o slevě 33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře OpenNebula). Pro uplatnění akce použijte při objednávce tento slevový kód Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 56x
Wedos.cz
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 19x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  50% sleva na službu WEDOS WebSite - nástroj na tvorbu webových stránek... Více o slevě 50% sleva na službu WEDOS WebSite - nástroj na tvorbu webových stránek bez potřeby znalosti programování. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 13x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 25% na Wedos.cz
  WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem... Více o slevě WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem soukromého ukládání souborů. Použijte tento slevový kód a ušetříte 25%. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky služby WEDOS Disk Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 8x
Wedos.cz
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 1x
Darcik.cz
 • Sleva 5% na Darcik.cz
  Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky internetového obchodu... Více o slevě Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky internetového obchodu Darcik.cz, kde naleznete velkou nabídku dárkového zboží. Sleva platí i na akční produkty a i při nízké ceně nákupu. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 90x

Anywhere.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Akční nabídka : Akční nabídka IT školení.
 • Akční nabídka : Akční nabídka IT školení.
 • Akční nabídka : Akční nabídka IT školení.
 • Akční nabídka : Akční nabídka IT školení.

Hodnocení obchodu Anywhere.cz


  (4.5 z 5)


Počet hodnocení: 6


Přejít do obchodu Anywhere.cz
Kontakt: Anywhere s.r.o.
Jaselská 6
160 00 Praha 6
Platební metody: Platební kartou Převodem na účet Platba online