Eureko.cz slevové kódy, kupóny a slevy platné dne 18.04.2024

Pro eshop Eureko.cz máme v nabídce 2x ověřené slevy a akce, 0x slevový kód. Eureko.cz nabízí dopravu zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč. Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshope Eureko.cz už 159x.
Kuponovnik.cz garance pravosti kódů a slev
Garance pravosti: Ruční ověřování kódů a slev
Kódy a slevy získáváme přímo od eshopů, z newsletterů a od affiliate sítí se kterými spolupracujeme. Kódy a slevy pro vás denně ručně kontroluje a aktualizuje naše spolupracovnice Lucia Jurigová. V případě, že naleznete neplatný kód nebo slevu, dejte nám vědět přes kontaktní formulář. Děkujeme.
Prokliknete-li se z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte zboží nebo službu, obdržíme za zprostředkování provizi (více informací).
Nabídky od Eureko.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu Eureko.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Informace o eshopu Eureko.cz

 • Hodnocení:  4 (7x)
  Kontakt: EUREKO s.r.o.
  Podhorská 967/17
  466 01 Jablonec nad Nisou
  E-mail: info@eureko.cz
  Platební
  metody:
  Platební kartou Hotově Na dobírku Převodem na účet Platba online
  Doprava: Kurýrem Česká pošta Osobní vyzvednutí Zásilkovna

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Zdraví

O obchodu Eureko.cz

 • Právě jste našli obchod, ve kterém je k mání vše pro rehabilitaci, wellness a fitness. Obchod Eureko.cz nabízí pro profesionály, ale i pro domácí využití široký sortiment zboží vlastní značky, k tomu i zboží od předních světových výrobců. Skvělé je, že když si s čímkoliv nevíte rady, poradí vám odborníci z Eureko.cz. Vyzkoušejte nabídku a hlavně profesionální služby ryze české společnosti, která je na trhu již od roku 2000!

  Kvalita a spolehlivost

  Obchod Eureko.cz nabízí velkou řadu produktů pro rehabilitaci, wellness a fitness, které jsou mezinárodně certifikovány. K tomu můžete využít jejich poradenských služeb, případně si nechat pomoci s rehabilitací, cvičením a wellness přímo v sídle obchodu, kterým je Jablonec nad Nisou, město zaslíbené sportu. Zde najdete EurekoFyzio, s.r.o., kde vás s radostí přivítají na bezmála 200 m2 zrekonstruovaných prostor nestátního zdravotního centra, které má tradici již od roku 1993.

  V nabídce jsou výrobky vlastní značky Eureko nebo široký sortiment kvalitního zboží od známých světových producentů v oblasti wllness, fitness a rehabilitace, například Sanctband, Spitzner, Kurland, OXD, REA, NAQI nebo REA, Meridius, Nasara a Temtex. Kvalitu produktů intenzivně zkouší a ověřují přímo v Eureko.cz, aby věděli, co vám nabízejí, jak to funguje a jak s danými věcmi vůbec poradit.

  Rychlost vládně i světu rehabilitací

  Samozřejmě se nejedná o rychlost samotné rehabilitace, ta vyžaduje stále téměř stejnou dobu a trpělivost, ale jde především o dobu, kterou strávíte čekáním na odpověď obchodu Eureko.cz a také na dodání zboží. Jednotlivé obchodní případy proto řeší a realizují neodkladně a také v co nejkratších termínech. Můžete si být jistí, že v Eureko.cz získáte vysoký komfort služeb, osobní přístup a v neposlední řadě také atraktivní ceny, které i v tomto odvětví hrají velkou roli.

  Z čeho můžete v Eureko.cz vybírat?

  Obchod Eureko.cz nabídce fitness, wellness a rehabilitační produkty v těchto kategoriích: tejpování a tejpy, rašelina, zábaly a parafín, přístroje a vybavení, rehabilitace a fitness, masáže, spa a wellness, tradiční čínská medicína, hygiena a papír, v neposlední řadě je to domácí cvičení a posilování.

  Tejpy, zábaly či masáže

  V kategorii tejpy a tejpování najdete v obchodě Eureko.cz různé typy tejpů, například kinesiotaping, fixní a polopružné tejpy, podtejpy, kros tejpy a příslušenství nebo tejpovací sety. Co se zábalů týká, můžete volit mezi rašelinovými zábaly a koupelemi, rašelinovými nosiči tepla a poštářky, parafínem, bio voskovými zábaly s propolisem nebo nosiči tepla a chladu.

  Pro masíže si můžete vybrat ze široké nabídka, ve které jsou masážní prostředky pro klasickou masáž, masážní prostředky pro Wellness, lávové kameny a doplňky, esence do sauny, esence do parní lázně, kosmetika, balneoterapie, kurland nebo knihy a plakáty.

  Vyberete si i mezi přístroji, vybavením nebo pomůckami pro domácí cvičení a posilování

  Eureko.cz nabízí z řad wellness, fitness a rehabilitačních přístrojů například termoterapii, posilovací a pedálové trenažéry, masážní a terapeutická lehátka, ultrazvukové gely a elektrody, lékařskou diagnostiku, anatomické modely, vyhřívací dečky nebo například masážní přístroje. K mání jsou i Propriomed a Posturomed. Do domácí posilovny pořídíte například protahování, posilování, odpočinek, věci pro jógu, pilátes.

  Co nabídne kategorie Rehabilitace a fitness?

  Eureko.cz obchodě Eureko.cz potkáte velmi bohatou kategorii Rehabilitace a fitness. Jsou v ní zastoupeny například tyto produkty: cvičební a posilovací gumy Sanctband, flossband, SM systém, masážní válce, ježci a míčkování, overbally, jóga a pilates, cvičební gymnastické míče, balanční podložky, polohovací pomůcky, iplikátor, podložky na cvičení a karimatky, cvičební a posilovací pomůcky, sportovní podlahy a tatami, chladivé gely, spreje a polštářky, ortézy a bandáže, odborná literatura.

  A co čínská medicína?

  Obchod Eureko.cz nabízí i prostředky tradiční čínské medicíny, z nichž lze jmenovat například akupunkturní jehly, baňky a moxování nebo modely, plakáty a doplňky. Ještě jsme nezmínili například další wellness, fitness a rehabilitační pomůcky, jakými jsou třeba dávkovací pomůcky, papírová prostěradla, perlan a netkaná textilie, potahy na podhlavníky a prostěradla, čisticí a mycí prostředky.

Nejčastější dotazy Eureko.cz

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu Eureko.cz?

  1. Vyhledejte slevový kód Eureko.cz na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu Eureko.cz.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu Eureko.cz?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Eureko.cz na výhodný nákup v kategorii: Zdraví.

  🛍️ Nabízí obchod Eureko.cz dopravu zdarma?

  Eureko.cz nabízí dopravu zdarma. Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod Eureko.cz?

  Obchod Eureko.cz nabízí zboží v kategoriích: Zdraví.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Eureko.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Hotově, Na dobírku, Převodem na účet, Platba online

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě Eureko.cz?

  Můžete využít dopravu: Kurýrem, Česká pošta, Osobní vyzvednutí, Zásilkovna

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu Eureko.cz i v zahraničí?

  Ne, momentálně nemáme slevy pro eshop Eureko.cz v zahraničí.

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod Eureko.cz?

  Na duben, 2024 pro obchod Eureko.cz máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Eureko.cz?

  Na duben, 2024 pro obchod Eureko.cz máme v nabídce 2x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Eureko.cz?

  Slevy : Slevové programy pro registrované klienty
  Doprava zdarma : Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč.

  🛍️ Jaké má eshop Eureko.cz slevové kódy?

  Eureko.cz nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop Eureko.cz?

  Obchod Eureko.cz můžete kontaktovat telefonicky na: +420 800 888 909 nebo emailem: info@eureko.cz.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchodě Eureko.cz?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu Eureko.cz

  ✅ Akce a slevy 2
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ano
  📅 Aktualizováno Duben, 2024

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu Eureko.cz už 159x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy Eureko.cz

 • Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.