Eureko.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 1 | Slevové kupóny: 0 | Ušetřené: 1x
 • O obchodě Eureko.cz:

  Právě jste našli obchod, ve kterém je k mání vše pro rehabilitaci, wellness a fitness. Obchod Eureko.cz nabízí pro profesionály, ale i pro domácí využití široký sortiment zboží vlastní značky, k tomu i zboží od předních světových výrobců. Skvělé je, že když si s čímkoliv nevíte rady, poradí vám odborníci z Eureko.cz. Vyzkoušejte nabídku a hlavně profesionální služby ryze české společnosti, která je na trhu již od roku 2000! Proč nakupovat v obchodě Eureko.cz ?

Eureko.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Květen 2020)

Eureko.cz
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma při nákupu nad 1390 Kč Doprava zdarma při nákupu nad 1390 Kč Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Eureko.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 1x
Ponuky od Eureko.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Eureko.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Sportovní Potřeby

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Sportovní Potřeby

SportObchod.cz
 • Sleva 100 Kč
  Slevový kód Sportobchod, který vám nákup nad 500 Kč zlevní o 100 korun. Slevový kód Sportobchod, který vám nákup nad 500 Kč zlevní o 100 korun. Skrýt text
Platnost do : 24/06/2020
Hervis.cz
 • Sleva 25%
  Slevový kód Hervis, který vám zlevní všechny boty o 25%. Platí na nákup... Více o slevě Slevový kód Hervis, který vám zlevní všechny boty o 25%. Platí na nákup nad 1000 Kč a to i již zlevněné obuvy. Slevu můžeš využít i na inline brusle. Skrýt text
Platnost do : 29/05/2020
Obchod :Hervis.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 106x
Nessisport.cz
 • Sleva 10%
  Nessisport kupón se slevou 10% Nessisport kupón se slevou 10% Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Hervis.cz
 • Sleva 1000 Kč
  Slevový kupon Hervis Sportu, který vám zlevní nákup nad 5 tisíc korun o... Více o slevě Slevový kupon Hervis Sportu, který vám zlevní nákup nad 5 tisíc korun o tisícovku. Skrýt text
Platnost do : 02/06/2020
Obchod :Hervis.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 41x
Hervis.cz
 • Sleva 30%
  Slevový kód do e-shopu Hervis.cz, který vám zlevní zboží značek Benger,... Více o slevě Slevový kód do e-shopu Hervis.cz, který vám zlevní zboží značek Benger, Kilimanjar Cygnus a X-fact o 30%. Skrýt text
Platnost do : 31/05/2020
Obchod :Hervis.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 27x

O obchodě Eureko.cz

 • Právě jste našli obchod, ve kterém je k mání vše pro rehabilitaci, wellness a fitness. Obchod Eureko.cz nabízí pro profesionály, ale i pro domácí využití široký sortiment zboží vlastní značky, k tomu i zboží od předních světových výrobců. Skvělé je, že když si s čímkoliv nevíte rady, poradí vám odborníci z Eureko.cz. Vyzkoušejte nabídku a hlavně profesionální služby ryze české společnosti, která je na trhu již od roku 2000!

  Kvalita a spolehlivost

  Obchod Eureko.cz nabízí velkou řadu produktů pro rehabilitaci, wellness a fitness, které jsou mezinárodně certifikovány. K tomu můžete využít jejich poradenských služeb, případně si nechat pomoci s rehabilitací, cvičením a wellness přímo v sídle obchodu, kterým je Jablonec nad Nisou, město zaslíbené sportu. Zde najdete EurekoFyzio, s.r.o., kde vás s radostí přivítají na bezmála 200 m2 zrekonstruovaných prostor nestátního zdravotního centra, které má tradici již od roku 1993.

  V nabídce jsou výrobky vlastní značky Eureko nebo široký sortiment kvalitního zboží od známých světových producentů v oblasti wllness, fitness a rehabilitace, například Sanctband, Spitzner, Kurland, OXD, REA, NAQI nebo REA, Meridius, Nasara a Temtex. Kvalitu produktů intenzivně zkouší a ověřují přímo v Eureko.cz, aby věděli, co vám nabízejí, jak to funguje a jak s danými věcmi vůbec poradit.

  Rychlost vládně i světu rehabilitací

  Samozřejmě se nejedná o rychlost samotné rehabilitace, ta vyžaduje stále téměř stejnou dobu a trpělivost, ale jde především o dobu, kterou strávíte čekáním na odpověď obchodu Eureko.cz a také na dodání zboží. Jednotlivé obchodní případy proto řeší a realizují neodkladně a také v co nejkratších termínech. Můžete si být jistí, že v Eureko.cz získáte vysoký komfort služeb, osobní přístup a v neposlední řadě také atraktivní ceny, které i v tomto odvětví hrají velkou roli.

  Z čeho můžete v Eureko.cz vybírat?

  Obchod Eureko.cz nabídce fitness, wellness a rehabilitační produkty v těchto kategoriích: tejpování a tejpy, rašelina, zábaly a parafín, přístroje a vybavení, rehabilitace a fitness, masáže, spa a wellness, tradiční čínská medicína, hygiena a papír, v neposlední řadě je to domácí cvičení a posilování.

  Tejpy, zábaly či masáže

  V kategorii tejpy a tejpování najdete v obchodě Eureko.cz různé typy tejpů, například kinesiotaping, fixní a polopružné tejpy, podtejpy, kros tejpy a příslušenství nebo tejpovací sety. Co se zábalů týká, můžete volit mezi rašelinovými zábaly a koupelemi, rašelinovými nosiči tepla a poštářky, parafínem, bio voskovými zábaly s propolisem nebo nosiči tepla a chladu.

  Pro masíže si můžete vybrat ze široké nabídka, ve které jsou masážní prostředky pro klasickou masáž, masážní prostředky pro Wellness, lávové kameny a doplňky, esence do sauny, esence do parní lázně, kosmetika, balneoterapie, kurland nebo knihy a plakáty.

  Vyberete si i mezi přístroji, vybavením nebo pomůckami pro domácí cvičení a posilování

  Eureko.cz nabízí z řad wellness, fitness a rehabilitačních přístrojů například termoterapii, posilovací a pedálové trenažéry, masážní a terapeutická lehátka, ultrazvukové gely a elektrody, lékařskou diagnostiku, anatomické modely, vyhřívací dečky nebo například masážní přístroje. K mání jsou i Propriomed a Posturomed. Do domácí posilovny pořídíte například protahování, posilování, odpočinek, věci pro jógu, pilátes.

  Co nabídne kategorie Rehabilitace a fitness?

  Eureko.cz obchodě Eureko.cz potkáte velmi bohatou kategorii Rehabilitace a fitness. Jsou v ní zastoupeny například tyto produkty: cvičební a posilovací gumy Sanctband, flossband, SM systém, masážní válce, ježci a míčkování, overbally, jóga a pilates, cvičební gymnastické míče, balanční podložky, polohovací pomůcky, iplikátor, podložky na cvičení a karimatky, cvičební a posilovací pomůcky, sportovní podlahy a tatami, chladivé gely, spreje a polštářky, ortézy a bandáže, odborná literatura.

  A co čínská medicína?

  Obchod Eureko.cz nabízí i prostředky tradiční čínské medicíny, z nichž lze jmenovat například akupunkturní jehly, baňky a moxování nebo modely, plakáty a doplňky. Ještě jsme nezmínili například další wellness, fitness a rehabilitační pomůcky, jakými jsou třeba dávkovací pomůcky, papírová prostěradla, perlan a netkaná textilie, potahy na podhlavníky a prostěradla, čisticí a mycí prostředky.

  Přejít do obchodu Eureko.cz

Eureko.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.

Hodnocení obchodu Eureko.cz


  (1 z 5)


Počet hodnocení: 1


Přejít do obchodu Eureko.cz
Kontakt: EUREKO s.r.o.
Podhorská 967/17
466 01 Jablonec nad Nisou
Platební metody: Platební kartou Hotově Na dobírku Převodem na účet Platba online
Doprava: Kurýrem Česká pošta Osobní vyzvednutí Zásilkovna

Vyhledejte slevový kupón Eureko.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Eureko.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Eureko.cz na výhodný nákup v kategorii: Sportovní Potřeby.

Na Květen 2020 pro obchod Eureko.cz máme v nabídce 0x slevový kupón a 1x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Eureko.cz již 1x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.