Agoda.com slevové kódy, kupóny a slevy platné dne 26.05.2024

Pro eshop Agoda.com máme v nabídce 1x ověřené slevy a akce, 0x slevový kód. Agoda.com nenabízí dopravu zdarma. Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshope Agoda.com už 10x.
Kuponovnik.cz garance pravosti kódů a slev
Garance pravosti: Ruční ověřování kódů a slev
Kódy a slevy získáváme přímo od eshopů, z newsletterů a od affiliate sítí se kterými spolupracujeme. Kódy a slevy pro vás denně ručně kontroluje a aktualizuje naše spolupracovnice Lucia Jurigová. V případě, že naleznete neplatný kód nebo slevu, dejte nám vědět přes kontaktní formulář. Děkujeme.
Prokliknete-li se z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte zboží nebo službu, obdržíme za zprostředkování provizi (více informací).
Nabídky od Agoda.com
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu Agoda.com na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Informace o eshopu Agoda.com

 • Hodnocení:   0 (0x)
  Kontakt: Agoda Pte. Ltd.
  30 Cecil Street, 19-08 Prudential Tower
  049712 Singapur
  Platební
  metody:
  Platební kartou Platba online
  Doprava: Osobní vyzvednutí

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Cestování

O obchodu Agoda.com

 • Patříte-li mezi nadšené cestovatele, jistě každoročně řešíte, kde zakoupit letenky a zarezerovat ubytování či dopravnu v cílové destinaci. Pokud máte rádi všechno hezky na jednom místě, ideální volbou bude cestovatelský portál Agoda.com. Jeho prostřednictvím můžete během pár kliknutí zařídit vše, co je před zaslouženou dovolenou či dobrodružnou cestou potřeba.

  O portálu Agoda

  Agoda.com je populární online cestovní platforma, která prostřednictvím své mobilní aplikace a webových stránek umožňuje rezervaci letenek, ubytování, taxi či nákup vstupenek a mnoho dalšího. Její poslání spočívá v poskytování možnosti každému se stát cestovatelem, přičemž Agoda zajišťuje bezproblémový rezervační proces od počátku do konce. Od svého založení v roce 2005 transformovala společnost Agoda způsob, jakým lidé vyhledávají a rezervují letenky a ubytování - starosti můžete díky Agoda.com hodit za hlavu. Dnes je Agoda považována za jednu z předních cestovních technologických firem v Asii s miliony registrovaných zákazníků a více než 6 700 členy týmu ve 31 trzích. Jejich zákaznická podpora je k dispozici nepřetržitě 24/7. Odhady ukazují, že průměrný měsíční počet uživatelů služby Agoda.com v Evropské unii od února do července 2023 dosáhl bezmála 45 milionů. Navzdroy vysoké vytíženosti se nemusíte obávat komplikací - Agoda se zodpovědně vypořádává se stížnostmi v rámci platformy obchodník–spotřebitel (P2B) a například v roce 2022 úspěšně vyřešila všech 1 514 stížností od 209 944 partnerů.

  Orientace na portálu Agoda

  Přestože se jedná o zahraniční společnost, na Agoda.cz je vše dostupné také v češtině. Snadnou orientaci na webu, ale také v mobilní aplikaci zajišťují přehledné kategorie (letenky, ubytování, taxi z a na letiště, kupony a akční nabídky, apartmá, pronájem vozu) a podrobné vyhledávání. Stačí zadat destinaci, datum, počet osobě a už se můžete těšit na tisíce výsledků, mezi kterými najdete přesně ten pro vás.

  Ubytování na agoda.com

  Pokud potřebujete rezervovat ubytování, portál Agoda bude tou pravou volbou. V současné době nabízí přes 2 000 000 ubytovacích zařízení z celého světa, a to jak pro ubytování krátkodobé (apartmá, hotely, penziony, apod.), tak pro ubytování dlouhodobé. Výsledky vyhledávání můžete seřadit dle ceny, nejlepšího hodnocení, vzdálenosti nebo výhodné nabídky. Nechybí samozřejmě podrobná filtrace, která zúží výsledky vyhledávání na základě rozmezí ceny, potažmo rozpočtu na jednu noc, typu ubytování (apartmán, vila, hotel, resort, motel, guesthouse, bed and breakfast, hostel, capsule hotel, kemp, chata, loď, plavba, stan, bungalov atd.), vzdálenosti od centra města, čtvrti, počtu hvězdiček, možností platby, typu postele, hodnocení hostů, vybavení pokoje, populárních atrakcí v okolí, vybavení ubytovacího zařízení, slev, speciálních nabídek, počtu ložnic a dalších parametrů. Ubytování si můžete rovněž zobrazit na mapě, aby lépe zapadalo do vašich plánů.

  Letenky na agoda.com

  Na agoda.com můžete zakoupit také letenky. Stačí zadat místo odletu a cílovou destinaci, počet osob, datum odletu a příletu, typ třídy (economy, business, první třída, multiple) a těšit se na výsledky. Následně se zobrazí výsledky, které můžete seřadit dle nejnižší ceny, nejlepší nabídky a nejrychlejšího letu, případně také nejdřívějšího odletu, nejpozdějšího odletu, nejdřívějšího a nejpozdějšího přistání či posledního přistání. Vybírat můžete také různé počty přestupů, časové sloty odletů a příletů, délku letu, délku mezipřistání, ceny, typu letadla či stránky, přes kterou probíhá booking letenek.

  Doprava na agoda.com

  Tím možnosti, které Agoda nabízí, stále nekončí. Rezervovat můžete například také taxík z a na letiště, případně autobusový letištní transfer, kdy podobně jako u letenek či ubytování stačí zadat data a čas vyzvednutí, cílovou destinaci a počet cestujících. Následně už si jen vyberete mezi různými vozy a cenovými nabídkami tu, která vám nejvíce vyhovuje.

  Jak ušetřit při rezervaci na Agoda.com

  Chcete-li ušetřit, rozhodně se nezapomeňte na agoda.com podívat do sekce Kupony a akční nabídky. Zde naleznete výhodné slevové kupony a speciální akce jak na ubytování, tak letenky a rezervace taxi. Za zmínku stojí především VIPAgoda, věrnostní program, v rámci kterého můžete získat až 25% slevu, snídani zdarma na vybraná ubytování či garanci nejlepší ceny.

  Péče o zákazníky a kontakty

  V případě, že si nevíte při rezervaci rady, se můžete obrátit na sekci Často kladených dotazů, kde jsou zodpovězeny nejčastější otázky. Pokud hledanou odpověď nenajdete, k dispozici vám je také zákaznická podpora v podobě online chatu, potažmo virtuálního asistenta.

Nejčastější dotazy Agoda.com

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu Agoda.com?

  1. Vyhledejte slevový kód Agoda.com na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu Agoda.com.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu Agoda.com?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Agoda.com na výhodný nákup v kategorii: Cestování.

  🛍️ Nabízí obchod Agoda.com dopravu zdarma?

  Agoda.com nenabízí dopravu zdarma.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod Agoda.com?

  Obchod Agoda.com nabízí zboží v kategoriích: Cestování.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Agoda.com?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Platba online

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě Agoda.com?

  Můžete využít dopravu: Osobní vyzvednutí

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu Agoda.com i v zahraničí?

  Ne, momentálně nemáme slevy pro eshop Agoda.com v zahraničí.

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod Agoda.com?

  Na květen, 2024 pro obchod Agoda.com máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Agoda.com?

  Na květen, 2024 pro obchod Agoda.com máme v nabídce 1x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Agoda.com?

  Slevy na ubytování : Slevy na vybrané ubytování.

  🛍️ Jaké má eshop Agoda.com slevové kódy?

  Agoda.com nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop Agoda.com?

  Bohužel nemáme kontakt na obchod Agoda.com.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchodě Agoda.com?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu Agoda.com

  ✅ Akce a slevy 1
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ne
  📅 Aktualizováno Květen, 2024

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu Agoda.com už 10x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy Agoda.com

 • Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.