Rozmýšlíte nad chytrými hodinkami od Amazfit? Vyhovuje vám jak jejich nízká cena, tak zejména reflexivní TFT displej, který je v allways-on podobě, tedy stále viditelný? Možná znáte klasické Amazfit Bip, ale spíše přemýšlíte, jestli sáhnout po odlehčené variantě Amazfit Bip Lite, nebo si naopak připlatit a volit vylepšené Amazfit Bip 1S. Pojďme se podívat, jaké jsou mezi nimi rozdíly a co vám které dokáží nabídnout navíc oproti těm druhý.
Logicky očekáváme, že dražší model bude mít i více vychytávek. podívejme se, tedy co dokáží chytré hodinky Amazfit Bip 1S nabídnout navíc oproti odlehčenému modelu Amazfit Bip Lite:
Možná se budete dovot, ale dokáží. A je to vádrž baterie. Zatímco Amazfit Bip 1S vydrží na jedno nabití 30 dní při běžném provozu, 22 hodin při zapnuté GPS a 80 dní v nouzovém režimu, tak odlehčené Amazfit Bip Lite umějí vydržet na jedno nabití 45 dní při běžném provozu a 120 dní v nouzovém režimu. Navíc se Lite verze dokáže propojit s Androidem i iOS v nižší verzi, a to už od Android 5.0 a iOS 10.0.
Tak co, čemu dáte přednost – vyšší odolnosti hodinek, nebo spíše delší výdrži? GPS a více sportům, nebo spíše nižší ceně?
Amazfit Bip 1S nabízejí vyšší cenu, nižší hmotnost, 2,5D Corning Gorilla Glass, krytí do 5 ATM, geomagnetický senzor, více sportovních módů, GPS a Glonass, NFC, Bluetooth 4.2 a propojitelnost se dvěma aplikacemi. Na druhou stranu, Amazfit Bip Lite mají lepší výdrž baterie, a jsou kompatibilní s nižšími verzemi Androidu a iOS.
Amazfit Bip 1S nabízejí nižší hmotnost, 2,5D Corning Gorilla Glass, krytí do 5 ATM, geomagnetický senzor, více sportovních módů, GPS a Glonass, NFC, Bluetooth 4.2 a propojitelnost se dvěma aplikacemi.
Amazfit Bip Lite mají lepší výdrž baterie (45 dní při běžném provozu a 120 dní v nouzovém režimu) a jsou kompatibilní s nižšími verzemi Androidu a iOS (již od Android 5.0 a iOS 10.0).