Dratek.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 1x | Slevové kupóny: 0x | Ušetřené: 107x | Doprava zdarma: Ne
 • O obchodě Dratek.cz:

  Společnost Drátek.cz nabízí sortiment zboží věnovaný vývojovým platformám, jako např. Arduino, Raspberry a Espressif a dalším. V e-shopu Drátek.cz nakoupíte vývojové desky, vstupní a výstupní perfierie a mnoho dalšího. K tomu všemu vám společnost nabízí technickou podporu zdarma, rychlou dopravu již od 69 Kč, datasheety a návody k produktům. Proč nakupovat v obchodě Dratek.cz ?

Dratek.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Září 2021)

Dratek.cz
Platnost do : 05/10/2021
Obchod :Dratek.cz Kategorie : Elektronika Použito : 2x
Nabídky od Dratek.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Dratek.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Elektronika

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Elektronika

Philips.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Philips.cz Kategorie : Elektronika Použito : 4094x
Smarty.cz
 • Sleva 50%
  Sleva 50% na více než 500 produktů. Sleva 50% na více než 500 produktů. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Smarty.cz Kategorie : Elektronika Použito : 1219x
Smarty.cz
Platnost do : 30/12/2021
Obchod :Smarty.cz Kategorie : Elektronika Použito : 984x
Smarty.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Smarty.cz Kategorie : Elektronika Použito : 235x
Smarty.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Smarty.cz Kategorie : Elektronika Použito : 113x

O obchodě Dratek.cz

 • Společnost Drátek.cz nabízí sortiment zboží věnovaný vývojovým platformám, jako např. Arduino, Raspberry a Espressif a dalším. V e-shopu Drátek.cz nakoupíte vývojové desky, vstupní a výstupní perfierie a mnoho dalšího. K tomu všemu vám společnost nabízí technickou podporu zdarma, rychlou dopravu již od 69 Kč, datasheety a návody k produktům.

  Sortiment e-shopu Drátek.cz je rozdělený do kategorií podle jednotlivých elektronických zařízení k základním modulům vývojových platforem. První kategorie je věnová samotným IOT vývojovým platformám, které umožňují vytvoření mikrokontrolerové aplikace během velice krátkého času a za dostupnou cenu. Na Drátek.cz najdete moderní vývojové platformy od značek Arduino, Espressif, Orange PI, Raspbery PI, Sigfox, Wemos, Siemens, Seeed, M5STACK aj. K těmto modulům pak lze zakoupit spoustu nejrůznějších periferií, které najdete v dalších kategoriích.

  IOT Vstupní periferie

  V této kategorii Drátek.cz nabízí vstupní periferie jednoduše připojitelné k rozhraní moderních vývojových platforem. V nabídce najdete např. senzory teploty, vlhkosti a tlaku, senzory plynů, měřiče vzdáleností, vstupní klávesnice a tlačítka, kamery a optické senzory, zvukové senzory, PH senzory, senzory pro detekci pohybu, senzory vody, průtokoměry a snímače hladiny, detektory magnetického pole, světla a barev, požární senzory, váhové senzory a mnoho dalších.

  IOT Výstupní periferie

  Mezi výstupní možnosti IOT systémů, které najdete v nabídce Drátek.cz, patří displeje, reproduktory, relé moduly, LED moduly a signální světla, motory a drivery, laserové moduly, čerpadla, ventily a další. Jednoduše řečeno jde o produkty, díky nimž dá elektronika najevo, že tu s námi je.

  IOT Bezrátové periferie

  Další skupinou v nabídce e-shopu Drátek.cz jsou bezdrátové periferie, mezi ně se řadí Wi-Fi, Bluetooth, RFID, 433MHz, Sigfox, LoRa, GSM, GPS, IR dálkové ovládání, antény a ostatní moduly.

  V dalším sortimentu e-shopu si vyberete IOT Vstupně výstupní periferie, Shield moduly, propojovací kabeláž, nepájivá pole, konektory a vodiče, napájení, zdroje a měniče, IOT Start kity, Start Home (chytrá domácnost – bezpečnostní kamery, chytré senzory a spínače vhodné k domácí automatizaci), Arduino roboty (chytré auto), boxy, obaly, programátory, převodníky a adaptéry a další elektronické přístroje, příslušenství, součástky, elektrotechnické nářadí, plošné spoje DPS, mechanické prvky, měřící přístroje, HAM rádio, CNC, 3D tisk (použití elektorniky pro řízení 3D tiskárny) a další.

  Shield moduly

  Jedná se o nové platformy s charakteristickým rozložením konektorů, kde není zapotřebí žádné pájení nebo propojování. Většina desek se dá jednoduše sešroubovat. Jde o jednoduché, spolehlivé a designově slušné řešení. Drátek.cz nabízí např. platformy Arduino UNO Shield, NANO Shield a MEGA Shield aj.

  IOT Starter Kity

  Zajímavostí jsou starter kity vhodné pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit s projektem Arduino, nebo jinými vývojovými platformami (např. Raspberry nebo Espressif). Ve většině stavebnic najdete základní části, které je dobré se naučit ovládat. Jedná se o vhodné učební pomůcky pro střední nebo vysoké školy elektrooborů a oborů zaměřených na průmyslovou automatizaci a číslicovou techniku.

  V e-shopu najdete i kategorii Akce, slevy se zbožím za výhodnější ceny. Pokud potřebujete při výběru poradit, neváhejte se obrátit na odborníky na online chatu nebo na telefonu.

  Způsoby dopravy a platby

  Za vybrané zboží můžete v e-shopu Drátek.cz zaplatit bankovním převodem, online kartou nebo na dobírku při převzetí zboží od přepravce. Zásilka vám bude doručena prostřednictvím vámi vybrané dopravní společnosti – kurýrem In Time, GLS nebo Zásilkovnou. Možností je i osobní odběr v centrálním skladu v Havlíčkově Brodu. Společnost zasílá i na Slovensko, a to prostřednictvím kurýra GLS.

  Přejít do obchodu Dratek.cz

Dratek.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

Hodnocení obchodu Dratek.cz


  (0 z 5)


Počet hodnocení: 0


Přejít do obchodu Dratek.cz
Kontakt: ECLIPSERA s.r.o.
Termesivy 41
580 01 Havlíčkův Brod
Platební metody: Platební kartou Hotově Na dobírku
Doprava: Kurýrem Zásilkovna

Vyhledejte slevový kupón Dratek.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Dratek.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Dratek.cz na výhodný nákup v kategorii: Elektronika.

Na Září 2021 pro obchod Dratek.cz máme v nabídce 1x slevový kupón a 0x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Dratek.cz již 107x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.