ArmyZazitky.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 0x | Slevové kupóny: 2x | Ušetřené: 18x | Doprava zdarma: Ne
 • O obchodě ArmyZazitky.cz:

  Armyzazitky, jak již název napovídá, se specializuje na zážitkové pobyty s vojenskou tématikou. Překvapte své blízké originálním dárkem, na který obdarovaný do konce života nezapomene. Skvělý zážitek zcela jistě obdarovaný ocení více než obyčejný hmotný dárek. Zážitky prodávají na Armyzazitky.cz za co možná nejlepší ceny, nikde nenaleznete stejný zážitek levněji. Proč nakupovat v obchodě ArmyZazitky.cz ?

ArmyZazitky.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Září 2021)

ArmyZazitky.cz
 • Sleva 3%
  Ušetřete při nákupu na Armyzazitky.cz 3% z ceny objednávky. Zadejte při... Více o slevě Ušetřete při nákupu na Armyzazitky.cz 3% z ceny objednávky. Zadejte při nákupu slevový kupón a mějte svůj nákup levnější. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :ArmyZazitky.cz Kategorie : Zábava Použito : 8x
ArmyZazitky.cz
 • Sleva 5%
  Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky Armyzazitky.cz. Tam... Více o slevě Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky Armyzazitky.cz. Tam naleznete velkou nabídku zážitkových dárků v army stylu. Sleva platí i na akční produkty a i při nízké ceně nákupu. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :ArmyZazitky.cz Kategorie : Zábava Použito : 8x
Nabídky od ArmyZazitky.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu ArmyZazitky.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Zábava

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Zábava

Skylink.cz
 • Akce
  Balíček internetové televize Multi je prvních 30 dní zdarma, pak na 6... Více o slevě Balíček internetové televize Multi je prvních 30 dní zdarma, pak na 6 měsíců v akci jen za 199 Kč měsíčně. Dále za běžnou cenu 249 Kč měsíčně. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Skylink.cz Kategorie : Zábava Použito : 196x
SuperGamer.cz
Platnost do : Neomezená
Obchod :SuperGamer.cz Kategorie : Zábava Použito : 60x
Mojeparty.cz
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Mojeparty.cz Kategorie : Zábava Použito : 14x
Heliumking.cz
Platnost do : Neomezená
Obchod :Heliumking.cz Kategorie : Zábava Použito : 12x
Heliumking.cz
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Heliumking.cz Kategorie : Zábava Použito : 3x

O obchodě ArmyZazitky.cz

 • Armyzazitky, jak již název napovídá, se specializuje na zážitkové pobyty s vojenskou tématikou. Překvapte své blízké originálním dárkem, na který obdarovaný do konce života nezapomene. Skvělý zážitek zcela jistě obdarovaný ocení více než obyčejný hmotný dárek. Zážitky prodávají na Armyzazitky.cz za co možná nejlepší ceny, nikde nenaleznete stejný zážitek levněji.

  Z jakých zážitků můžete na Armyzazitky.cz vybírat?

  V nabídce e-shopu najdete zážitky adrenalinové (např. paintballová akce pro posílení týmového ducha vhodná pro skupinu kamarádů, zaměstnanců, kolegů či obchodních partnerů), letecké (západní Čechy očima pilota za 2. světové války, létání na sněhu), expedice (jednodenní a dvoudenní expedice do naší historie na Plzeňsku) a zážitky ve formě soutěže.

  Nejpopulárnější army zážitky

  Mezi zákazníky je nejoblíbenějším vojenským zážitkem bezesporu "2. světová válka očima pilota U.S. Army air forces". To, co viděli piloti za 2. sv. války v západních Čechách při průzkumných letech, náletech či leteckých útocích na vojska Wehrmachtu, si můžete prohlédnout jak ze vzduchu, tak ze země.

  Tento zážitek umožní se projet v legendárním jeepu Willis s průvodcem v roli řidiče. Projedete si místa v Českém lese, kde proběhly boje, vyzkoušíte si řízení jeepu, prohlédnete si kopie zbraní, a to v kombinéze a helmě U.S. Army. Po výletu na zemi vás čeká výlet ve vzduchu. Proletíte se dvojmístným strojem KITFOX IV vyrobeným v USA. Vše, co jste viděli na zemi z jeepu, si budete moci prohlédnout z ptačí perspektivy. A vyzkoušíte si i řízení! Pro více informací ohledně zážitku pilota U.S. Army navštivte stránky Armyzazitky.cz.

  Dalším z nejprodávaněších zážitků je Paintballová akce Folmava. Jde o týmovou akci, která učí hráče rychle se rozhodovat ve stresových situacích. Při paintballu musíte důvěřovat svým spoluhráčům a zároveň musíte dělat všechno pro to, aby se oni mohli spolehnout na vás. Tento zážitek probíhá v jedinečném prostoru vojenského areálu v blízkosti hraničního přechodu Folmava. Prostor je přirozený s travnatými trsy, zákopy a spoustou dalších zajímavých míst, která na uměle vybudovaných paintballových hřištích nenajdete. Zde si vyzkoušíte, jaké to je v opravdové bitvě.

  Velmi oblíbený zážitkový pobyt je i "Detektorem do historie", což je zážitek, při kterém vás odvezou teréním automobilem do míst, kudy procházely dějiny. Naučí vás zacházet s detektorem kovu a bezpečně vykopávat nalezené poklady. Zaručují, že najdete opravdu zajímavé věci.

  V nabídce Armyzazitky.cz mají samozřejmě daleko více zážitků, proto neváhejte a sami se přesvědčte na Armyzazitky.cz. Na stránkách dále naleznete obchodní podmínky, kontakty a spousty užitečných informací ohledně pořádaných akcí.

  Zaplacení a doručení originálního army dárku

  Vybraný zážitek můžete zaplatit předem na účet, online kartou, prostřednictvím systémů PayPal či Bitcoin nebo na dobírku. Následně obdržíte papírový dárkový certifikát poštou nebo, pokud to hodně spěchá, elektronický dárkový certifikát emailem. Poštovné je zdarma.

  Přejít do obchodu ArmyZazitky.cz

ArmyZazitky.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.

Hodnocení obchodu ArmyZazitky.cz


  (4.5 z 5)


Počet hodnocení: 95


Přejít do obchodu ArmyZazitky.cz
Kontakt: Netnakup s.r.o.
Pražská 1799
43801 Žatec
Platební metody: Platební kartou Na dobírku Převodem na účet Platba online
Doprava: Kurýrem Česká pošta Osobní vyzvednutí

Vyhledejte slevový kupón ArmyZazitky.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě ArmyZazitky.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte ArmyZazitky.cz na výhodný nákup v kategorii: Zábava.

Na Září 2021 pro obchod ArmyZazitky.cz máme v nabídce 0x slevový kupón a 2x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě ArmyZazitky.cz již 18x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.