ArmyZazitky.cz - Slevové Kódy, Kupóny a Slevy

Akce a slevy: 0x | Slevové kódy: 2x | Ušetřené: 22x | Doprava zdarma: Ne
ArmyZazitky.cz
 • Sleva 3% na ArmyZazitky.cz
  Ušetřete při nákupu na Armyzazitky.cz 3% z ceny objednávky. Zadejte při... Více o slevě Ušetřete při nákupu na Armyzazitky.cz 3% z ceny objednávky. Zadejte při nákupu slevový kupón a mějte svůj nákup levnější. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 11x
ArmyZazitky.cz
 • Sleva 5% na ArmyZazitky.cz
  Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky Armyzazitky.cz. Tam... Více o slevě Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky Armyzazitky.cz. Tam naleznete velkou nabídku zážitkových dárků v army stylu. Sleva platí i na akční produkty a i při nízké ceně nákupu. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 9x
Nabídky od ArmyZazitky.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu ArmyZazitky.cz na Váš email

O obchodě ArmyZazitky.cz

 • Armyzazitky, jak již název napovídá, se specializuje na zážitkové pobyty s vojenskou tématikou. Překvapte své blízké originálním dárkem, na který obdarovaný do konce života nezapomene. Skvělý zážitek zcela jistě obdarovaný ocení více než obyčejný hmotný dárek. Zážitky prodávají na Armyzazitky.cz za co možná nejlepší ceny, nikde nenaleznete stejný zážitek levněji.

  Z jakých zážitků můžete na Armyzazitky.cz vybírat?

  V nabídce e-shopu najdete zážitky adrenalinové (např. paintballová akce pro posílení týmového ducha vhodná pro skupinu kamarádů, zaměstnanců, kolegů či obchodních partnerů), letecké (západní Čechy očima pilota za 2. světové války, létání na sněhu), expedice (jednodenní a dvoudenní expedice do naší historie na Plzeňsku) a zážitky ve formě soutěže.

  Nejpopulárnější army zážitky

  Mezi zákazníky je nejoblíbenějším vojenským zážitkem bezesporu "2. světová válka očima pilota U.S. Army air forces". To, co viděli piloti za 2. sv. války v západních Čechách při průzkumných letech, náletech či leteckých útocích na vojska Wehrmachtu, si můžete prohlédnout jak ze vzduchu, tak ze země.

  Tento zážitek umožní se projet v legendárním jeepu Willis s průvodcem v roli řidiče. Projedete si místa v Českém lese, kde proběhly boje, vyzkoušíte si řízení jeepu, prohlédnete si kopie zbraní, a to v kombinéze a helmě U.S. Army. Po výletu na zemi vás čeká výlet ve vzduchu. Proletíte se dvojmístným strojem KITFOX IV vyrobeným v USA. Vše, co jste viděli na zemi z jeepu, si budete moci prohlédnout z ptačí perspektivy. A vyzkoušíte si i řízení! Pro více informací ohledně zážitku pilota U.S. Army navštivte stránky Armyzazitky.cz.

  Dalším z nejprodávaněších zážitků je Paintballová akce Folmava. Jde o týmovou akci, která učí hráče rychle se rozhodovat ve stresových situacích. Při paintballu musíte důvěřovat svým spoluhráčům a zároveň musíte dělat všechno pro to, aby se oni mohli spolehnout na vás. Tento zážitek probíhá v jedinečném prostoru vojenského areálu v blízkosti hraničního přechodu Folmava. Prostor je přirozený s travnatými trsy, zákopy a spoustou dalších zajímavých míst, která na uměle vybudovaných paintballových hřištích nenajdete. Zde si vyzkoušíte, jaké to je v opravdové bitvě.

  Velmi oblíbený zážitkový pobyt je i "Detektorem do historie", což je zážitek, při kterém vás odvezou teréním automobilem do míst, kudy procházely dějiny. Naučí vás zacházet s detektorem kovu a bezpečně vykopávat nalezené poklady. Zaručují, že najdete opravdu zajímavé věci.

  V nabídce Armyzazitky.cz mají samozřejmě daleko více zážitků, proto neváhejte a sami se přesvědčte na Armyzazitky.cz. Na stránkách dále naleznete obchodní podmínky, kontakty a spousty užitečných informací ohledně pořádaných akcí.

  Zaplacení a doručení originálního army dárku

  Vybraný zážitek můžete zaplatit předem na účet, online kartou, prostřednictvím systémů PayPal či Bitcoin nebo na dobírku. Následně obdržíte papírový dárkový certifikát poštou nebo, pokud to hodně spěchá, elektronický dárkový certifikát emailem. Poštovné je zdarma.

  Přejít do obchodu ArmyZazitky.cz

ArmyZazitky.cz - Jak Použít Slevový Kód?

 • Vyhledejte slevový kupón ArmyZazitky.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

  Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

  Vyberte si zboží v obchodě ArmyZazitky.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

  Hotovo vaše sleva je uplatněna.

ArmyZazitky.cz - Jak Využít Slevu pro Obchod?

 • Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte ArmyZazitky.cz na výhodný nákup v kategorii: Zábava.

ArmyZazitky.cz - Často Kladené Otázky

 • Nabízí obchod ArmyZazitky.cz dopravu zdarma?

  ArmyZazitky.cz nenabízí dopravu zdarma.

  Jaké zboží nabízí obchod ArmyZazitky.cz?

  Obchod ArmyZazitky.cz nabízí zboží v kategoriích: Zábava.

  Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě ArmyZazitky.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Na dobírku, Převodem na účet, Platba online.

  Jakou dopravu mohu využít v obchodě ArmyZazitky.cz?

  Můžete využít dopravu: Kurýrem, Česká pošta, Osobní vyzvednutí.

  Kolik je aktuálních slevových kupónů pro obchod ArmyZazitky.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod ArmyZazitky.cz máme v nabídce 2x slevový kupón.

  Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod ArmyZazitky.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod ArmyZazitky.cz máme v nabídce 0x akci a slevu.

  Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod ArmyZazitky.cz?

  Sleva 3% : Ušetřete při nákupu na Armyzazitky.cz 3% z ceny objednávky. Zadejte při nákupu slevový kupón a mějte svůj nákup levnější.
  Sleva 5% : Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky Armyzazitky.cz. Tam naleznete velkou nabídku zážitkových dárků v army stylu. Sleva platí i na akční produkty a i při nízké ceně nákupu.

  Statistiky obchodu ArmyZazitky.cz
  ✅ Akce a slevy 0x
  🛒 Slevové kódy 2x
  💵 Ušetřené 22x
  🚚 Doprava zdarma Ne

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě ArmyZazitky.cz už 22x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Top obchody v kategorii: Zábava

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Zábava

Skylink.cz
 • Akce na Skylink.cz
  Balíček internetové televize Multi je prvních 7 dnů zdarma, pak na 6... Více o slevě Balíček internetové televize Multi je prvních 7 dnů zdarma, pak na 6 měsíců v akci jen za 199 Kč měsíčně. Dále za běžnou cenu 249 Kč měsíčně. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 415x
Mojeparty.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 18x
Houpat.cz
 • Doprava zdarma na Houpat.cz
  Při objednávce nad 500 Kč s DPH s platbou bankovním převodem, platební... Více o slevě Při objednávce nad 500 Kč s DPH s platbou bankovním převodem, platební kartou nebo přes systém PayPal a u většiny způsobů dobravy žádné dopravné ani balné. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 2x
Papershooters.cz
 • Doprava zdarma na Papershooters.cz
  Při objednávce nad 500 Kč s DPH s platbou bankovním převodem, platební... Více o slevě Při objednávce nad 500 Kč s DPH s platbou bankovním převodem, platební kartou nebo přes systém PayPal a u většiny způsobů dobravy žádné dopravné ani balné. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 2x
Halloweenmaska.cz
 • Doprava zdarma na Halloweenmaska.cz
  Při objednávce nad 500 Kč s DPH s platbou bankovním převodem, platební... Více o slevě Při objednávce nad 500 Kč s DPH s platbou bankovním převodem, platební kartou nebo přes systém PayPal a u většiny způsobů dobravy žádné dopravné ani balné. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 2x
Firmanazazitky.cz
Platnost do : 12/10/2022
Použito : 1x
OutdoorTrip.cz
Platnost do : 10/10/2022
Použito : 0x
Adrop.cz
Platnost do : 16/10/2022
Použito : 0x

ArmyZazitky.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.

Hodnocení obchodu ArmyZazitky.cz


  (4.5 z 5)


Počet hodnocení: 101


Přejít do obchodu ArmyZazitky.cz
Kontakt: Netnakup s.r.o.
Pražská 1799
43801 Žatec
Platební metody: Platební kartou Na dobírku Převodem na účet Platba online
Doprava: Kurýrem Česká pošta Osobní vyzvednutí