Jak se ovládají bezdrátová sluchátka Realme Buds Air?

Bezdrátová sluchátka Realme Buds Air nabídnou tlačítka, pomocí nichž je můžete snadno ovládat. Ale pozor, nejedná se o ovládání hlasitosti, nýbrž o ovládání spárovaného telefonu. Hlasitost lze nastavovat jen a pouze na spárovaném telefonu, na sluchátkách ovládáte jak přehrávání hudby, tak třeba hovory nebo hlasového asistenta. Ale jak na to? Naštěstí je to celkem snadné!

Dvojklikem zvednete hovor nebo zahájíte či stopnete přehrávání hudby

Stačí jeden dvojklik a zvednete příchozí hovor, který se automaticky propojí do sluchátek (mají i mikrofon). Nebo dvojklikem zahájíte přehrávání hudby (play) či ho stopnete (pause).

Trojklikem přeskočíte na následující skladbu

Jakmile zmáčknete tlačítko třikrát rychle po sobě, v přehrávání se posunete na následující skladbu ve vašem playlistu.

Dlouhý stisk po jedné straně ukončí hovor nebo aktivuje hlasového asistenta

Když na sluchátkácha Realme Buds Air dlouze podržíte tlačítko po straně, tak můžete jednak ukončit probíhající hovor nebo ho nepřijmout (zavěsit), jednak lze tímto krokem aktivovat hlasového asistenta ve vašem mobilu.

Dlouhý stisk po obou stranách

No a konečně dlouhým stiskem po obou stranách aktivujete u sluchátek Realme Buds Air tzv. gaming mód, který se stará o minimalizování input lagu a zdokonalení zážitku ze hry.


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: