Jak ovládat hlasitost přímo na bezdrátových sluchátkách Realme Buds Air?

Bezdrátová sluchátka Realme Buds Air jsou skvělou a cenově přijatelnou alternativou pro AirPods Pro. Tlumí okolní ruch, poskytují kvalitní zvukový zážitek, a tak poslech hudby s nimi přímo láká. Jenže, dá se hlasitost poslechu ovládat přímo na sluchátkách nebo musíte mít mobil vždy u sebe, abyste mohli měnit hladinu zvuku?

Jak je to tedy s ovládáním hlasitosti přímo na sluchátkách Realme Buds Air?

Realme Buds Air Neo bílé

Bohužel, stejně jako většina ostatních modelů na trhu, i bezdrátová sluchátka Realme Buds Air postrádají možnost přímého ovládání hlasitosti. Máte tu však tlačítka pro play/pause, přeskakování k následující skladbě (FW), pro aktivaci hlasového asistenta nebo pro přijetí a ukončení telefonního hovoru.

Jak tedy ovládat hlasitost, když máte Realme Buds Air v uších?

Ovládání hlasitosti je v tomto případě možné na spárovaném telefonu. Můžete využít jak klasických tlačítek hlasitosti po stranách telefonu, tak u nabídky přímo na obrazovce přehrávače. Vzhledem k tomu, že Bluetooth spojení stejně funguje pouze do deseti metrů, stálá společnost mobilu při přehrávání a ovládání hlasitosti přímo na něm jistě nebudou na obtíž.


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: