Senetic.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 2x | Slevové kupóny: 0x | Ušetřené: 38x | Doprava zdarma: Ne
 • O obchodě Senetic.cz:

  Pokud hledáte vhodné IT řešení pro váš podnik, vaše hledání právě skončilo. Společnost Senetic je globálním poskytovatelem IT řešení pro obchodní a veřejné organizace, které potřebují vybudovat digitální systém založený na kvalitní spolupráci a zajistit tak hladký každodenní provoz. Na trhu získávají zkušenosti již 11 let a svým klientům nabízejí řešení, která používají sami každý den. Působí ve všech průmyslových odvětvích a na všech kontinentech. V současnosti provozují 27 kanceláří na 151 světových trzích. Mezi produkty a službami v nabídce firmy Senetetic najdete Cloud, hardware, software, IT outsourcing a vzdělávání. Proč nakupovat v obchodě Senetic.cz ?

Senetic.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Září 2021)

Senetic.cz
 • Slevy
  Nejoblíbenější výrobky v kategorii "Sale" Nejoblíbenější výrobky v kategorii "Sale" Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Senetic.cz Kategorie : Elektronika Použito : 19x
Senetic.cz
 • Akce
  Speciální nabídky Speciální nabídky Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Senetic.cz Kategorie : Elektronika Použito : 3x
Nabídky od Senetic.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Senetic.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Elektronika

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Elektronika

Philips.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Philips.cz Kategorie : Elektronika Použito : 4094x
Smarty.cz
 • Sleva 50%
  Sleva 50% na více než 500 produktů. Sleva 50% na více než 500 produktů. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Smarty.cz Kategorie : Elektronika Použito : 1219x
Smarty.cz
Platnost do : 30/12/2021
Obchod :Smarty.cz Kategorie : Elektronika Použito : 984x
Smarty.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Smarty.cz Kategorie : Elektronika Použito : 235x
Smarty.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Smarty.cz Kategorie : Elektronika Použito : 113x

O obchodě Senetic.cz

 • Pokud hledáte vhodné IT řešení pro váš podnik, vaše hledání právě skončilo. Společnost Senetic je globálním poskytovatelem IT řešení pro obchodní a veřejné organizace, které potřebují vybudovat digitální systém založený na kvalitní spolupráci a zajistit tak hladký každodenní provoz. Na trhu získávají zkušenosti již 11 let a svým klientům nabízejí řešení, která používají sami každý den. Působí ve všech průmyslových odvětvích a na všech kontinentech. V současnosti provozují 27 kanceláří na 151 světových trzích. Mezi produkty a službami v nabídce firmy Senetetic najdete Cloud, hardware, software, IT outsourcing a vzdělávání.

  Senetic podporuje těmi nejlepšími produkty a službami ve své třídě společnosti z celého světa

  Senetic se specializuje na poskytování služeb Microsoft cloud pro firmy: Office 365, Exchange, Azure a SharePoint. Rovněž jsou předním poskytovatelem podnikových sítí, serverů, softwaru a dalšího IT vybavení. Kontinuálně se učí a to jim umožňuje efektivně uspokojovat potřeby zákazníků po celém světě. Cílem společnosti je sledovat nejnovější trendy v oboru a rozšiřovat nabídku produktů v souladu s očekáváními svých zákazníků.

  Sortiment produktů a služeb společnosti Senetic

  Svůj home office, jehož potřeba v současné době tak vzrostla, si u Senetic.cz můžete vybavit následujícím hardwarem: monitory, monitory se zabudovanou kamerou, notebooky, pevnými disky, dokujícími stanicemi, NAS datovými úložišti, KVM, USB zvukovou konferencí, kamerami, sluchátky a tiskárnami.

  Mezi dalšími proudkty z nabídky e-shopu Senetic.cz najdete síťové prvky, servery a storage, produkty pro napájení, softwarové vybavení, počítače a příslušenství, CCTV (kamerové systémy) a další a to od celé řady světových značek. Za všechny zmiňme např. Cisco, Hewlet Packard Entrprise, MikroTik, Juniper, Dell, Barracuda, Teltonika, Linksys, ASUS, Fujitsu, intel, HP, Lenovo, Samsung, APC, Cyber Power, LG, AMD, EATON, IBM, Synology, Kingston, Micron, Broadcom, Seagate, Tandberg Data, Crucial, Western Digital, Apple a mnoho dalších, ze softwaru pak Microsoft, vmware, VEEAM, VERITAS a COMODO Cybersecurity. V e-shopu rovněž najdete spoustu produktů v akci za výhodné ceny.

  Proč spolupracovat se společností Senetic?

  Díky rozsáhlé globální síti partnerů a distributorů má Senetic tisíce produktů okamžitě k dispozici. Vzhledem k efektivní logistické síti může i speciální objednávky realizovat následující pracovní den. Senetic nabízí kompletní servis IT projektů: od poradenství přes audit po údržbu infrastruktury. Malé a střední podniky mohou využít odbornou podporu a školení v oblasti hardwaru a softwaru.

  Doprava a platba

  Za vybrané produkty můžete u Senetic.cz zaplatit převodem na bankovní účet, online kartou, prostřednictvím systému PayPal či na dobírku. Společnost rovněž nabízí možnost využití obchodního úvěru. Zásilku vám pohodlně a bezpečně doručí kurýr UPS, DHL nebo GEFKO, popřípadě vám dorazí elektronickou cestou.

  Přejít do obchodu Senetic.cz

Senetic.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Sleva 15% : Slevový kód 15% na Green Cell PBGC02S powerbank Slevový kód 15% na Green Cell PBGC02S powerbank Skrýt text
 • Sleva 18% : Slevový kód 18% na zdroj nepřerušovaného napájení Green Cell UPS04 Slevový kód 18% na zdroj nepřerušovaného napájení Green Cell UPS04 Skrýt text
 • Sleva 10 % : Sleva 10 % na kabely a UPS/AGM Green Cell. Využijte slevu 10 % na kabely a UPS/AGM... Více o slevě Sleva 10 % na kabely a UPS/AGM Green Cell. Využijte slevu 10 % na kabely a UPS/AGM Green Cell Skrýt text
 • Sleva zľava 5% : Zľava 5% na produkty MikroTik Zľava 5% na produkty MikroTik Skrýt text

Hodnocení obchodu Senetic.cz


  (0 z 5)


Počet hodnocení: 0


Přejít do obchodu Senetic.cz
Kontakt: Senetic s.r.o.
Rybná 682/14
110 00 Praha 1
Platební metody: Platební kartou Platba online
Doprava: Kurýrem

Vyhledejte slevový kupón Senetic.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Senetic.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Senetic.cz na výhodný nákup v kategorii: Elektronika.

Na Září 2021 pro obchod Senetic.cz máme v nabídce 2x slevový kupón a 0x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Senetic.cz již 38x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.