Pompo.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 5x | Slevové kupóny: 0x | Ušetřené: 2612x | Doprava zdarma: Ne
 • O obchodě Pompo.cz:

  Obrovitánský svět hraček. I tak se dá obchod Pompo.cz pojmenovat. Jistě jej znáte z velkých obchodních center, nyní si však můžete objednat spoustu hraček a kreativních doplňků online. V nabídce je spousta zajímavých hraček pro miminka, batolata, předškolní děti, větší děti, ale i pro dospělé. Doprava je zdarma při nákupu nad 1 4999 korun a můžete se také stát součástí věrnostního klubu. Co všechno se dá v obchodě Pompo.cz pořídit? Pojďme se na to podívat, protože možná budete překvapeni, že v tomto obchodě najdete mnohem víc než jen hračky! Proč nakupovat v obchodě Pompo.cz ?

Pompo.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Duben 2021)

Pompo.cz
 • Slevy
  Slevy na vybrané produkty v akci Slevy na vybrané produkty v akci Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Pompo.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 1363x
Pompo.cz
 • Slevy
  Vyberte si ze široké nabídky stavebnic Lego za skvělé ceny! Vyberte si ze široké nabídky stavebnic Lego za skvělé ceny! Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Pompo.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 567x
Pompo.cz
 • Sleva 23%
  Sleva 23% na dětské pískoviště. Sleva 23% na dětské pískoviště. Skrýt text
Platnost do : 30/04/2021
Obchod :Pompo.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 20x
Pompo.cz
 • Sleva 22%
  Kočárek Bomimi bastien s akční slevou 22%. Kočárek Bomimi bastien s akční slevou 22%. Skrýt text
Platnost do : 30/04/2021
Obchod :Pompo.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 1x
Pompo.cz
 • Akce 2+1 zdarma
  LEGO VIDIYO 2+1 zdarma (kup 2 LEGO VIDIYO beatboxy a dostaneš 1 LEGO... Více o slevě LEGO VIDIYO 2+1 zdarma (kup 2 LEGO VIDIYO beatboxy a dostaneš 1 LEGO VIDIYO bendmate zdarma). Skrýt text
Platnost do : 31/05/2021
Obchod :Pompo.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 0x
Nabídky od Pompo.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Pompo.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Děti a Hračky

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Děti a Hračky

Feedo.cz
 • Sleva 15%
  Sleva 15% platí na vybrané dětské zboží na podstránce Jarní slavnosti v... Více o slevě Sleva 15% platí na vybrané dětské zboží na podstránce Jarní slavnosti v eshopu Feedo.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Sleva platí i na již zlevněné zboží a platí vždy na celou značku. Skrýt text
Platnost do : 21/04/2021
Obchod :Feedo.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 70x
Market-24.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Market-24.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 32x
Market-24.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Market-24.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 19x
KnihyKazda.cz
Platnost do : Neomezená
Obchod :KnihyKazda.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 5x
Market-24.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Market-24.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 4x

O obchodě Pompo.cz

 • Obrovitánský svět hraček. I tak se dá obchod Pompo.cz pojmenovat. Jistě jej znáte z velkých obchodních center, nyní si však můžete objednat spoustu hraček a kreativních doplňků online. V nabídce je spousta zajímavých hraček pro miminka, batolata, předškolní děti, větší děti, ale i pro dospělé. Doprava je zdarma při nákupu nad 1 4999 korun a můžete se také stát součástí věrnostního klubu. Co všechno se dá v obchodě Pompo.cz pořídit? Pojďme se na to podívat, protože možná budete překvapeni, že v tomto obchodě najdete mnohem víc než jen hračky!

  Obchod Pompo.cz je na trhu již více než dvacet let!

  Více než dvacetileté zkušenosti dělají z obchodu Pompo.cz skvělou volbu pro nákup hraček pro všechny, komu jimi chcete udělat radost. A rozhodně to nemusejí být jen děti, protože tady najdete třeba i společenské hry pro dospělé či sportovní potřeby.

  Jaké kategorie najdete v nabídce obchodu Pompo.cz?

  Obchod Pompo.cz má obrovskou nabídku hraček a s nimi spojeným zbožím. I proto je celá široká nabídka rozdělena do přehledných kategorií a podkategorií, samozřejmě funguje i vyhledávač konkrétního zboží. Které kategorie tu najdete?

  Jsou to hračka na ven a sport, hračky pro holky, hračky pro kluky, hračky a vše pro baby, stavebnice a Lega, hry, puzzle a kreativita, dárky a karneval, plyšáci a maňásci, škola, knihy a DVD, v neposlední řadě také široká nabídka akčního zboží a slev. Pojďme nahlédnout do jednotlivých kategorií.

  Kategorie hraček na ven a sport přináší v obchodě Pompo.cz například:

  V případě hraček na ven a sport najdete v obchodě Pompo.cz třeba domačky a stany, skluzavky, pískoviště, houpačky, houpací sítě, k tomu vozítka, sportovní potřeby, hračky na zahradu, bazény a hračky do vody, nafukovací hračky, bublifuky, oblečení na ven nebo třeba zimní sporty.

  Kategorie hraček pro holky přináší v obchodě Pompo.cz například:

  V případě hraček pro holky najdete v obchodě Pompo.cz Lego stavebnice pro holky, miminka, panenky, příslušenství pro panenky, dále vybavení na zpěv a tanec, pro líčení, česání a krášlení, také různé figurky a zvířátka, profese pro holky nebo holčičí tajné deníčky.

  Kategorie hraček pro kluky přináší v obchodě Pompo.cz například:

  V případě hraček pro kluky najdete v obchodě Pompo.cz Lego stavebnice pro kluky, mašinku Tomáše, NERF, akční hrdiny, auta, autodráhy, profese pro kluky, zbraně, figurky, garáže a sety, hrady, rytíře a draky, modely nebo různé RC modely.

  Kategorie hraček a všeho pro baby přináší v obchodě Pompo.cz například:

  V případě hraček a všeho pro bejby najdete v obchodě Pompo.cz třeba hračky pro nejmenší, kočárky a autosedačky, dětský pokoj a cestování, dále také mléko a náhradní výživu, k tomu pleny a potřeby pro přebalování, věci na péči o dítě, hygienu a koupání, nosiče, také potřeby pro maminky nebo například akční nabídky.

  Kategorie Lega, stavebnic, puzzle a her nebo potřeba na karneval nabídne v obchodě Pompo.cz například:

  jestliže zabloudíte do nabídky kategorií Lega, stavebnic, puzzle a her nebo potřeba na karneval, můžete pořídit Lego stavebnice a další značky stavebnic, puzzle, kreativní hračky, hlavolamy, dárky, potřeby na karneval, masky, party sety. Nechybějí ale ani plyšová zvířátka, plyšové postavičky nebo například maňásci.

  Kategorie Škola, knihy a DVD v obchodě Pompo.cz

  Pokud potřebujete pořídit knihu, DVD nebo cokoliv do školy, pak se proklikejte do nabídky kategorie Kategorie Škola, knihy a DVD v obchodě Pompo.cz. Ta vám přináší například potřeby do školy, ale i do kanceláře, dále různé žánry knih nebo DVD a CD, k tomu jdou zde k mání i baterie do různých hraček a her. Nezapomeňte si stáhnout katalog, ve kterém si děti i vy můžete listovat a těšit se na nové věci.

  Přejít do obchodu Pompo.cz

Pompo.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Doprava zdarma : Doprava zdarma. Při nákupu produktů Mattel (Barbie, Hot Wheels, Fisher Price, Mega... Více o slevě Doprava zdarma. Při nákupu produktů Mattel (Barbie, Hot Wheels, Fisher Price, Mega Bloks) máte dopravu zdarma Skrýt text
 • Dárek zdarma : Dárek zdarma. Ke každému nákupu LEGO DÁREK – unikátní hra CREATIONARY. Dárek zdarma. Ke každému nákupu LEGO DÁREK – unikátní hra CREATIONARY. Skrýt text
 • Výprodej Lego : Výprodej Lego. Velký výprodej Lego na Pompo. Výprodej Lego. Velký výprodej Lego na Pompo. Skrýt text
 • Akce : Biatlon do obýváku. Biatlon do obýváku - terč a hra za akční cenu. Biatlon do obýváku. Biatlon do obýváku - terč a hra za akční cenu. Skrýt text

Hodnocení obchodu Pompo.cz


  (0 z 5)


Počet hodnocení: 0


Přejít do obchodu Pompo.cz
Kontakt: POMPO spol. s r.o.
Lidická 481
273 51 Unhošť
Telefon: 737 279 015
Platební metody: Platební kartou Hotově
Doprava: Kurýrem Česká pošta

Vyhledejte slevový kupón Pompo.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Pompo.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Pompo.cz na výhodný nákup v kategorii: Děti a Hračky.

Na Duben 2021 pro obchod Pompo.cz máme v nabídce 5x slevový kupón a 0x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Pompo.cz již 2612x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.