Pojisteni.cz - Slevové Kódy, Kupóny a Slevy

Akce a slevy: 0x | Slevové kódy: 1x | Ušetřené: 42x | Doprava zdarma: Ne
Pojisteni.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 38x
Nabídky od Pojisteni.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Pojisteni.cz na Váš email

O obchodě Pojisteni.cz

 • Hledáte portál, kde nabízejí spolehlivé a hlavně zdarma srovnání a sjednání pojištění online? Službu, která funguje okamžitě, i když si třeba na cestovní pojištění vzpomenete těsně před odletem? V obchodě Pojisteni.cz jste na tom správném místě, protože tu najdete širokou škálu nabídek pojištění na cesty, pojištění odpovědnosti, pojištění majetku a dalších druhů pojištění. Porovnejte si různé pojišťovny a jejich nabídky, získejte slevy na pojistném i ve výši okolo 50 %!

  Celé spektrum pojišťovacích služeb

  Obchod Pojisteni.cz nabízí celé spektrum pojišťovacích služeb, a to ř potřebujete pojistit osoby nebo majetek. Nabídka pojištění je tu rozdělena na pojištění auta, pojištění na cesty, pojištění zdraví, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti a ostatní druhy pojištění.

  Služba porovnání pojištění nebo sjednání online není nijak zpoplatněná, takže vy máte ušetřenu jak cestu na pobočku, tak zejména dlouhé hodiny strávené vyhledáváním jednotlivých nabídek od jednotlivých pojišťoven. v obchodě Pojisteni.cz najdete vše na jednom místě a srovnané podle základních parametrů tak, abyste se v nabídkách lépe vyznali. Výdělek nejde službě Pojisteni.cz z vašich plateb (když žádné nejsou), ale z affiliate provizí a klasických provizí finančního trhu, které jsou vždy běžnou součástí ceny pojištění A byly by, i kdybyste sjednávali pojištění přímo na pobočce pojišťovny).

  Pojištění auta v obchodě Pojisteni.cz

  V případě automobilu si můžete v obchodě Pojisteni.cz sjednat povinné ručení nebo havarijní pojištění. Nezapomeňte, že zatímco povinné ručení ze zákona chrání ostatní účastníky silničního provozu a jejich auta, motorky, kola, tak havarijní pojištění kryje vás a váš vůz (motorku).


  Pojištění na cesty a pojištění odpovědnosti v obchodě Pojisteni.cz

  Obchod Pojisteni.cz nabízí také pojištění na cesty, které je rozděleno na klasické cestovní pojištění, dále na pojištění storna zájezdu. Klasické cestovní pojištění pak platí v jedné podobě pro země EU, v jiné pro země mimo Evropskou unii. Součástí pojištění na cesty i pojištění odpovědnosti, ale můžete si jej sjednat i zvlášť.

  Pojištění odpovědnosti je takovým pojištěním, které kryje případné škody, které způsobíte vy či členové vaší domácnosti třetím osobám. Bývá často součástí pojištění domácnosti, ale můžete jej rozšířit i nad jeho rámec. V obchodě Pojisteni.cz se navíc nabízí i pojištění profesionální odpovědnosti, jako je pojištění zaměstnance, pojištění odpovědnosti občana, pojištění odpovědnosti za psa a kočku, pojištění odpovědnosti v ostatních podobách.

  Pojištění zdraví nezahrnuje životní pojištění

  V kategorii pojištění zdraví najdete však pouze úrazové pojištění, zdravotní pojištění cizinců v České republice nebo pojištění zvířat, konkrétně psů a koček. Klasické životní pojištění, kde byste si pojistili vážné nemoci, neschopenku, pobyt v nemocnici z důvodu nemoci, invaliditu z nemoci nebo úmrtí na nemoc, to v obchodě Pojisteni.cz bohužel nenajdete.

  Pojištění majetku nesmíme vynechat

  U Čechů velmi oblíbenou kategorií je pojištění majetku, které my, zákazníci využíváme častěji než pojištění zdraví a života. V rámci pojištění majetku si můžeme v obchodě Pojisteni.cz srovnat nabídky pojišťoven z oblasti pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti. Speciální kategorií pak jsou kybernetická a internetová rizika nebo třeba pojištění právní ochrany.

  Fórum ani poradna tady nechbějí

  Pojištění, to není jen tak. Smlouvy jsou komplikované, pojistné plnění je nabízeno v různých výších, za různé ceny a s různými podmínkami plnění, takže není divu, že mnoho lidí si na uzavření pojištění přes internet samo netroufá.

  Ale to ničemu nevadí, k dispozici totiž v obchodě Pojisteni.cz máte jak samotnou poradnu, tak také fórum, kde najdete spoustu předchozích zkušeností klientů. Využít můžete i článků a aktualit, kde se dozvíte to podstatné ze světa pojišťovacích služeb. K mání jsou na stránkách také návody a postupy, jak si vybrat to nejlepší pojištění právě pro vaše potřeby.

  Přejít do obchodu Pojisteni.cz

Pojisteni.cz - Jak Použít Slevový Kód?

 • Vyhledejte slevový kupón Pojisteni.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

  Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

  Vyberte si zboží v obchodě Pojisteni.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

  Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Pojisteni.cz - Jak Využít Slevu pro Obchod?

 • Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Pojisteni.cz na výhodný nákup v kategorii: Půjčky a Finance.

Pojisteni.cz - Často Kladené Otázky

 • Nabízí obchod Pojisteni.cz dopravu zdarma?

  Pojisteni.cz nenabízí dopravu zdarma.

  Jaké zboží nabízí obchod Pojisteni.cz?

  Obchod Pojisteni.cz nabízí zboží v kategoriích: Půjčky a Finance.

  Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Pojisteni.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou.

  Jakou dopravu mohu využít v obchodě Pojisteni.cz?

  Můžete využít dopravu: -.

  Kolik je aktuálních slevových kupónů pro obchod Pojisteni.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod Pojisteni.cz máme v nabídce 1x slevový kupón.

  Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Pojisteni.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod Pojisteni.cz máme v nabídce 0x akci a slevu.

  Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Pojisteni.cz?

  Sleva 15% : Sleva 15% na pojištění nemovitosti a domácnosti.

  Statistiky obchodu Pojisteni.cz
  ✅ Akce a slevy 0x
  🛒 Slevové kódy 1x
  💵 Ušetřené 42x
  🚚 Doprava zdarma Ne

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Pojisteni.cz už 42x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Top obchody v kategorii: Půjčky a Finance

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Půjčky a Finance

GeneraliČeská.cz
Platnost do : Neomezená
Použito : 540x
ČSOB.cz
 • Akce na ČSOB.cz
  Benefit 1 000 Kč na pohonné hmoty + sleva až 30% na pojištění vozidla. Benefit 1 000 Kč na pohonné hmoty + sleva až 30% na pojištění vozidla. Skrýt text
Platnost do : 30/11/2022
Použito : 45x
Porovnej24.cz
 • Akce na Porovnej24.cz
  V Porovnej24.cz srovnáváme finanční produkty. A pomáháme i s jejich... Více o slevě V Porovnej24.cz srovnáváme finanční produkty. A pomáháme i s jejich sjednáváním - pojištění, hypotéky, energie, účty... Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 13x
mBank.cz
Platnost do : 12/10/2022
Použito : 5x
AllianzDirect.cz
 • Akce na AllianzDirect.cz
  Sjednejte si cestovní pojištění online u Allianz a objevujte svět.... Více o slevě Sjednejte si cestovní pojištění online u Allianz a objevujte svět. Nebojte se a staňte se dobrodruhem. Jsme tu pro ty, kteří překračují hranice, oceány Skrýt text
Platnost do : 05/10/2022
Použito : 3x
ČSOB.cz
Platnost do : 30/11/2022
Použito : 2x
Uber.com
 • Akce na Uber.com
  Začni si vydělávat řízením. Řiď na platformě s největší sítí aktivních... Více o slevě Začni si vydělávat řízením. Řiď na platformě s největší sítí aktivních cestujících. Skrýt text
Platnost do : 12/10/2022
Použito : 1x
Patrongo.com
Platnost do : 15/10/2022
Použito : 0x

Pojisteni.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Sleva 15% : Sleva 15% platí na pojištění nemovitosti a domácnosti v eshopu Pojisteni.cz když zadáte slevový kód v nákupním košíku. Využijte slevové kupóny Pojisteni.cz a nakupujte pojištění levněji.

Hodnocení obchodu Pojisteni.cz


  (5 z 5)


Počet hodnocení: 9


Přejít do obchodu Pojisteni.cz
Kontakt: www.POJISTENI.cz, a.s.
Masarykova 1230
37341 Hluboká nad Vltavou
Telefon: 380 999 777
Platební metody: Platební kartou