Pojisteni.cz slevové kódy, kupóny a slevy platné dne 16.06.2024

Pro eshop Pojisteni.cz máme v nabídce 0x ověřené slevy a akce, 1x slevový kód. Pojisteni.cz nenabízí dopravu zdarma. Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshope Pojisteni.cz už 157x.
Pojisteni.cz
 • POUZE U NÁS!
  KÓD
  Sleva 15% na Pojisteni.cz
  Sleva 15% na pojištění nemovitosti a domácnosti.
Platí neomezeně
Použito 152x
Kuponovnik.cz garance pravosti kódů a slev
Garance pravosti: Ruční ověřování kódů a slev
Kódy a slevy získáváme přímo od eshopů, z newsletterů a od affiliate sítí se kterými spolupracujeme. Kódy a slevy pro vás denně ručně kontroluje a aktualizuje naše spolupracovnice Lucia Jurigová. V případě, že naleznete neplatný kód nebo slevu, dejte nám vědět přes kontaktní formulář. Děkujeme.
Prokliknete-li se z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte zboží nebo službu, obdržíme za zprostředkování provizi (více informací).
Nabídky od Pojisteni.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu Pojisteni.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Informace o eshopu Pojisteni.cz

 • Hodnocení:  5 (9x)
  Kontakt: www.POJISTENI.cz, a.s.
  Masarykova 1230
  37341 Hluboká nad Vltavou
  Telefon: 380 999 777
  Platební
  metody:
  Platební kartou

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Půjčky a finance

O obchodu Pojisteni.cz

 • Hledáte portál, kde nabízejí spolehlivé a hlavně zdarma srovnání a sjednání pojištění online? Službu, která funguje okamžitě, i když si třeba na cestovní pojištění vzpomenete těsně před odletem? V obchodě Pojisteni.cz jste na tom správném místě, protože tu najdete širokou škálu nabídek pojištění na cesty, pojištění odpovědnosti, pojištění majetku a dalších druhů pojištění. Porovnejte si různé pojišťovny a jejich nabídky, získejte slevy na pojistném i ve výši okolo 50 %!

  Celé spektrum pojišťovacích služeb

  Obchod Pojisteni.cz nabízí celé spektrum pojišťovacích služeb, a to ř potřebujete pojistit osoby nebo majetek. Nabídka pojištění je tu rozdělena na pojištění auta, pojištění na cesty, pojištění zdraví, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti a ostatní druhy pojištění.

  Služba porovnání pojištění nebo sjednání online není nijak zpoplatněná, takže vy máte ušetřenu jak cestu na pobočku, tak zejména dlouhé hodiny strávené vyhledáváním jednotlivých nabídek od jednotlivých pojišťoven. v obchodě Pojisteni.cz najdete vše na jednom místě a srovnané podle základních parametrů tak, abyste se v nabídkách lépe vyznali. Výdělek nejde službě Pojisteni.cz z vašich plateb (když žádné nejsou), ale z affiliate provizí a klasických provizí finančního trhu, které jsou vždy běžnou součástí ceny pojištění A byly by, i kdybyste sjednávali pojištění přímo na pobočce pojišťovny).

  Pojištění auta v obchodě Pojisteni.cz

  V případě automobilu si můžete v obchodě Pojisteni.cz sjednat povinné ručení nebo havarijní pojištění. Nezapomeňte, že zatímco povinné ručení ze zákona chrání ostatní účastníky silničního provozu a jejich auta, motorky, kola, tak havarijní pojištění kryje vás a váš vůz (motorku).

  Pojištění na cesty a pojištění odpovědnosti v obchodě Pojisteni.cz

  Obchod Pojisteni.cz nabízí také pojištění na cesty, které je rozděleno na klasické cestovní pojištění, dále na pojištění storna zájezdu. Klasické cestovní pojištění pak platí v jedné podobě pro země EU, v jiné pro země mimo Evropskou unii. Součástí pojištění na cesty i pojištění odpovědnosti, ale můžete si jej sjednat i zvlášť.

  Pojištění odpovědnosti je takovým pojištěním, které kryje případné škody, které způsobíte vy či členové vaší domácnosti třetím osobám. Bývá často součástí pojištění domácnosti, ale můžete jej rozšířit i nad jeho rámec. V obchodě Pojisteni.cz se navíc nabízí i pojištění profesionální odpovědnosti, jako je pojištění zaměstnance, pojištění odpovědnosti občana, pojištění odpovědnosti za psa a kočku, pojištění odpovědnosti v ostatních podobách.

  Pojištění zdraví nezahrnuje životní pojištění

  V kategorii pojištění zdraví najdete však pouze úrazové pojištění, zdravotní pojištění cizinců v České republice nebo pojištění zvířat, konkrétně psů a koček. Klasické životní pojištění, kde byste si pojistili vážné nemoci, neschopenku, pobyt v nemocnici z důvodu nemoci, invaliditu z nemoci nebo úmrtí na nemoc, to v obchodě Pojisteni.cz bohužel nenajdete.

  Pojištění majetku nesmíme vynechat

  U Čechů velmi oblíbenou kategorií je pojištění majetku, které my, zákazníci využíváme častěji než pojištění zdraví a života. V rámci pojištění majetku si můžeme v obchodě Pojisteni.cz srovnat nabídky pojišťoven z oblasti pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti. Speciální kategorií pak jsou kybernetická a internetová rizika nebo třeba pojištění právní ochrany.

  Fórum ani poradna tady nechybějí

  Pojištění, to není jen tak. Smlouvy jsou komplikované, pojistné plnění je nabízeno v různých výších, za různé ceny a s různými podmínkami plnění, takže není divu, že mnoho lidí si na uzavření pojištění přes internet samo netroufá.

  Ale to ničemu nevadí, k dispozici totiž v obchodě Pojisteni.cz máte jak samotnou poradnu, tak také fórum, kde najdete spoustu předchozích zkušeností klientů. Využít můžete i článků a aktualit, kde se dozvíte to podstatné ze světa pojišťovacích služeb. K mání jsou na stránkách také návody a postupy, jak si vybrat to nejlepší pojištění právě pro vaše potřeby.

Nejčastější dotazy Pojisteni.cz

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu Pojisteni.cz?

  1. Vyhledejte slevový kód Pojisteni.cz na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu Pojisteni.cz.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu Pojisteni.cz?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Pojisteni.cz na výhodný nákup v kategorii: Půjčky a finance.

  🛍️ Nabízí obchod Pojisteni.cz dopravu zdarma?

  Pojisteni.cz nenabízí dopravu zdarma.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod Pojisteni.cz?

  Obchod Pojisteni.cz nabízí zboží v kategoriích: Půjčky a finance.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Pojisteni.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě Pojisteni.cz?

  Můžete využít dopravu: -

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu Pojisteni.cz i v zahraničí?

  Ne, momentálně nemáme slevy pro eshop Pojisteni.cz v zahraničí.

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod Pojisteni.cz?

  Na červen, 2024 pro obchod Pojisteni.cz máme v nabídce 1x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Pojisteni.cz?

  Na červen, 2024 pro obchod Pojisteni.cz máme v nabídce 0x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Pojisteni.cz?

  Sleva 15% : Sleva 15% na pojištění nemovitosti a domácnosti.

  🛍️ Jaké má eshop Pojisteni.cz slevové kódy?

  Pojisteni.cz má tyto slevové kódy: M********V.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop Pojisteni.cz?

  Obchod Pojisteni.cz můžete kontaktovat telefonicky na: 380 999 777 .

  🛍️ Black Friday 2024 v obchodě Pojisteni.cz?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu Pojisteni.cz

  ✅ Akce a slevy 0
  🛒 Slevové kódy 1
  🚚 Doprava zdarma Ne
  📅 Aktualizováno červen, 2024

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu Pojisteni.cz už 157x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Galerie slevových kódů Pojisteni.cz

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy Pojisteni.cz

 • Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.