ČSOB.cz slevové kódy, kupóny a slevy platné dne 21.02.2024

Pro eshop ČSOB.cz máme v nabídce 2x ověřené slevy a akce, 0x slevový kód. ČSOB.cz nenabízí dopravu zdarma. Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshope ČSOB.cz už 452x.
Kuponovnik.cz garance pravosti kódů a slev
Garance pravosti: Ruční ověřování kódů a slev
Kódy a slevy získáváme přímo od eshopů, z newsletterů a od affiliate sítí se kterými spolupracujeme. Kódy a slevy pro vás denně ručně kontroluje a aktualizuje naše spolupracovnice Lucia Jurigová. V případě, že naleznete neplatný kód nebo slevu, dejte nám vědět přes kontaktní formulář. Děkujeme.
Prokliknete-li se z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte zboží nebo službu, obdržíme za zprostředkování provizi (více informací).
Nabídky od ČSOB.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu ČSOB.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Informace o eshopu ČSOB.cz

 • Hodnocení:  4.5 (99x)
  Kontakt: ČSOB Pojišťovna a.s.
  Masarykovo náměstí 1458
  532 18 Pardubice
  Telefon: 800 100 777
  E-mail: info@csobpoj.cz
  Platební
  metody:
  Převodem na účet Platba online
  Doprava: Česká pošta

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Půjčky a finance

O obchodu ČSOB.cz

 • U ČSOB Pojišťovny najdete pojištění pro každou oblast svého života. Ochráníte svůj majetek, finanční příjmy při narušení zdraví členů své rodiny nebo svého anebo se chytře připravíte na důchod. Hledáte univerzální pojišťovnu, která by pojistila přesně to, co potřebujete? ČSOB Pojišťovna pro vás může takovou být. Dokáže krýt běžná rizika nejen v každodenním životě, ale i v podnikání. ČSOB Pojišťovna je součástí finanční skupiny ČSOB.

  Ochotní zaměstnanci s profesním vyškolením

  Zaměstnanci ČSOB Pojišťovny se snaží vyjít vstříc každému klientovi s jakkoliv specifickými požadavky – ať už je to běžný člověk nebo i živnostník, majitel firmy, ale též třeba vaše sotva narozené dítě nebo čerstvý student. Se stejnou péčí k vám přistupují nejen při sjednávání smlouvy, ale pak i při případném hlášení a řešení pojistné události.

  Co dokáže pojistit ČSOB Pojišťovna?

  U ČSOB Pojišťovny si můžete pojistit nejen sebe, nýbrž i majetek, tedy vozidlo, nemovitost, domácnost. Nechybí ani pojištění právní ochrany či třeba odpovědnost vůči třetím osobám. V oblasti životního pojištění můžete volit komplexní „životko“ nebo třeba jen rizikové pojištění, případně pouze úrazové smlouvy.

  Kdykoliv si tu sjednáte pojištění cestovní, ale pojišťovna se vám bude věnovat, i když jste podnikatel a potřebujete pojistit svou firmu, případně společnost, za kterou jednáte – i když je nezisková.

  Ale pozor, pojistit se dají i vaši psi nebo kočky, což využijete hlavně v momentě, kdy máte chovnou stanici a v ní drahá psí nebo kočičí plemena, kde by případná ztráta mazlíčka finančně bolela, protože chov speciálních ras s sebou nese nemalé vstupní náklady.

  Říkají vám něco internetová rizika?

  ČSOB Pojišťovna se zaměřuje též na pojištění internetových rizik. Jaká to mohou být? Jde jak o hackerské útoky, nabourání se do internetového bankovnictví, tak další rizika spojená s činností na internetu, včetně činností běžných lidí, nejen firem a podnikatelů.

  Součástí pojištění jsou nejen finanční náhrada za případné škody (třeba i jen za nutnost odstavení serverů a služeb), ale též IT asistence pro pomoc ve správnou chvíli a samozřejmě i právní pomoc a konzultace. Novinkou je rozšíření pojištění na nákupy z e-shopů na celém světě. ČSOB Pojišťovna ochrání vaše zájmy i v případě, že budete nakupovat mimo Evropu.

  Specialitou je pojištění aut

  Jaké možnosti skrývá například pojištění vozidel? Obsahuje samozřejmě povinné ručení, havarijní pojištění, ale i komplexní pojištění vozidel, které skvěle poslouží všem, kdo si nemohou dovolit zůstat bez auta. K tomu je do kategorie pojištění vozidel zařazeno například i havarijní pojištění dronů. Vynechat samozřejmě nemůžeme ani úrazové pojištění řidiče. Na většinu pojištění je sleva, pokud je sjednáte online, a to dokonce až 20 %.

  Pojištění a připojištění k hypotéce

  Pokud si vezmete hypotéku, můžete si u ČSOB Pojišťovny pojistit svou schopnost splácet. Také můžete pojistit léčbu vážných onemocnění, pojistit se pro případ úrazu nejen doma, ale i na dovolené. S pojištěním můžete i spořit pomocí investičního životního pojištění, které zároveň slouží jako pojištění pro účely hypotéky. Podrobnosti hledejte na stránkách csob.cz

  Vše půjde online, bez nutnosti navštívit pobočku

  Jestli váháte nad online sjednáním pojištění, protože nemáte elektronický podpis, už váhat nemusíte. Vše proběhne online a z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře, na pobočku chodit netřeba. A jako podpis se použije SMS kód, podobně jako u internetového bankovnictví.

  U některých produktů se jako podpis bere jejich zaplacení – neboť právě platbou souhlasíte s uzavřenou smlouvou. Platit můžete jak online převodem z karty, tak trvalou platbou (například u životního pojištění). Nezapomínejte, že majetková pojištění je nutné cirka jednou za dva roky inovovat (to s sebou nenese žádné náklady navíc).

Nejčastější dotazy ČSOB.cz

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu ČSOB.cz?

  1. Vyhledejte slevový kód ČSOB.cz na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu ČSOB.cz.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu ČSOB.cz?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte ČSOB.cz na výhodný nákup v kategorii: Půjčky a finance.

  🛍️ Nabízí obchod ČSOB.cz dopravu zdarma?

  ČSOB.cz nenabízí dopravu zdarma.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod ČSOB.cz?

  Obchod ČSOB.cz nabízí zboží v kategoriích: Půjčky a finance.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě ČSOB.cz?

  Můžete využít platební metody: Převodem na účet, Platba online

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě ČSOB.cz?

  Můžete využít dopravu: Česká pošta

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu ČSOB.cz i v zahraničí?

  Ano, můžete nakoupit na Slovensku: CSOB.sk

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod ČSOB.cz?

  Na únor, 2024 pro obchod ČSOB.cz máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod ČSOB.cz?

  Na únor, 2024 pro obchod ČSOB.cz máme v nabídce 2x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod ČSOB.cz?

  Sleva 10% : Životní pojištění se slevou 10%.
  Sleva 20% : Pojištění vozidel se slevou 20%.

  🛍️ Jaké má eshop ČSOB.cz slevové kódy?

  ČSOB.cz nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop ČSOB.cz?

  Obchod ČSOB.cz můžete kontaktovat telefonicky na: 800 100 777 nebo emailem: info@csobpoj.cz.

  🛍️ Black Friday 2024 v obchodě ČSOB.cz?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu ČSOB.cz

  ✅ Akce a slevy 2
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ne
  📅 Aktualizováno únor, 2024

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu ČSOB.cz už 452x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy ČSOB.cz

 • Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.