Grada.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 3x | Slevové kupóny: 1x | Ušetřené: 2760x | Doprava zdarma: Ano
 • O obchodě Grada.cz:

  Jejich vášní jsou znalosti, příběhy a jejich čtení: to je nakladatelství GRADA. Od roku 1991 zákazníkům ve svých knihách rádi přináší vědomosti, zážitky, poučení i zábavu. Pomáhá jim v růstu, konkurenceschopnosti, ale i v obyčejné lidské pohodě a ve splněném snu o štěstí. Grada Publishing je nejvýznamnější české nakladatelství v oblasti literatury faktu. Grada Publishing je nakladatelství pro každého čtenáře, jeho práci, zdraví i zábavu. Proč nakupovat v obchodě Grada.cz ?

Grada.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Červenec 2021)

Grada.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 20%
  Sleva 20% na vše Sleva 20% na vše Skrýt text
Platnost do : 31/07/2021
Obchod :Grada.cz Kategorie : Hobby Použito : 70x
Grada.cz
 • Slevy na knihy
  Slevy na vybrané produkty Slevy na vybrané produkty Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Grada.cz Kategorie : Hobby Použito : 604x
Grada.cz
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma při nákupu nad 800 Kč Doprava zdarma při nákupu nad 800 Kč Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Grada.cz Kategorie : Hobby Použito : 154x
Grada.cz
 • Sleva 20%
  20% sleva na vybrané knihy z kategorie: Podnikání, Ekonomie a Finance. 20% sleva na vybrané knihy z kategorie: Podnikání, Ekonomie a Finance. Skrýt text
Platnost do : 04/08/2021
Obchod :Grada.cz Kategorie : Hobby Použito : 0x
Nabídky od Grada.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Grada.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Hobby

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Hobby

KnihyDobrovsky.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 10 %
  Sleva 10 % při nákupu nad 599 Kč (neplatí na tituly se štítkem Dobrá... Více o slevě Sleva 10 % při nákupu nad 599 Kč (neplatí na tituly se štítkem Dobrá sleva, dárkové poukazy a zvýhodněnou nabídku v košíku e-shopu) Skrýt text
Platnost do : 31/07/2021
Obchod :KnihyDobrovsky.cz Kategorie : Hobby Použito : 48x
Semena-marihuany.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Semena-marihuany.cz Kategorie : Hobby Použito : 23x
Muziker.cz
 • Sleva 10%
  Malování podle čísel - sleva 10% (platí na nezlevněné produkty, nedá se... Více o slevě Malování podle čísel - sleva 10% (platí na nezlevněné produkty, nedá se kombinovat s jinými slevovými kupóny). Skrýt text
Platnost do : 31/08/2021
Obchod :Muziker.cz Kategorie : Hobby Použito : 12x
Gerber-Gear.cz
 • Sleva 5%
  Slevový kód, díky kterému za svůj nákup na gerber-gear.cz zaplatíte o 5%... Více o slevě Slevový kód, díky kterému za svůj nákup na gerber-gear.cz zaplatíte o 5% méně. Slevový kupón zadáváte v průběhu objednávky. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Gerber-Gear.cz Kategorie : Hobby Použito : 9x
Muziker.cz
 • Sleva 10%
  Pletací příze - sleva 10% (platí na nezlevněné produkty, nedá sa... Více o slevě Pletací příze - sleva 10% (platí na nezlevněné produkty, nedá sa kombinovat s jinými slevovými kupóny). Skrýt text
Platnost do : 31/08/2021
Obchod :Muziker.cz Kategorie : Hobby Použito : 3x

O obchodě Grada.cz

 • Jejich vášní jsou znalosti, příběhy a jejich čtení: to je nakladatelství GRADA. Od roku 1991 zákazníkům ve svých knihách rádi přináší vědomosti, zážitky, poučení i zábavu. Pomáhá jim v růstu, konkurenceschopnosti, ale i v obyčejné lidské pohodě a ve splněném snu o štěstí. Grada Publishing je nejvýznamnější české nakladatelství v oblasti literatury faktu. Grada Publishing je nakladatelství pro každého čtenáře, jeho práci, zdraví i zábavu.

  Zákazníkem nakladatelství Grada jsou odborníci (studenti, pedagogové, vědci, podnikatelé, politici a specialisté nejrůznějších profesí) i široká veřejnost v Česku i na Slovensku: čtenáři beletrie a populárně-naučných knih, děti, jejich rodiče i prarodiče.

  Nezáleží na věku ani na vzdělání, v širokém výběru knih Grady si každý najde, co potřebuje

  Nabídku na Grada.cz lze rozdělit do dvou nejzákladnějších skupin: Všechny knihy a E-knihy. Pro obě kategorie platí další rozdělení do dalších skupin dle zaměření: Antistresové omalovánky, Beletrie, Dětská literatura, Jazyky, Kuchařky a gastronomie, Osobní rozvoj a poznání, Podnikání, ekonomie a finance, Právo, daně a účetnictví, Psychologie a pedagogika, Rodičovství, Společenské vědy a historie, Sport, zdraví a životní styl, Stavebnictví a architektura, Technika, auta a počítače, Výtvarné techniky a umění, Zahrada, zvířata a příroda a Zdravotnická a lékařská literatura.

  Knihy lze vybírat i podle autora či podle ediční řady. Rychlý náhled nabízí i kategorie Bestsellery nebo Novinky. Nechybí ani kategorie Slevy pro knihy v akci.

  Pro lepší orientaci čtenářů tiskne Nakladatelský dům GRADA pod různými značkami

  GRADA – „Odborné knihy, z nichž se skutečně něco dozvíte.“ Knihy s logem GRADA přinášejí kvalitní odbornou literaturu ze všech oblastí lidského poznání. Najdete zde tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, publikace z oblasti financí a účetnictví, tituly manažerské, psychologické, zdravotnické i knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, technické a dále naučně odbornou literaturu.

  COSMOPOLIS – „Knihy, které zrychlí váš tep.“ Pod touto značkou najdete českou a světovou beletrii.

  BAMBOOK – „Říše příběhů, fantazie a dobrodružství.“ To je to nejlepší pro malé čtenáře od českých i zahraničních autorů a ilustrátorů.

  ALFERIA – „Knihy pro váš lepší život.“ Toto logo zdobí knihy, které vám změní život. Zabývají se zejména tématy zdravého a vědomého životního stylu.

  METAFORA – „Život mezi řádky.“ Najdete zde beletrii i zájmovou literaturu.

  BOOKPORT – „On-line knihovna pro každého.“ Je to moderní on-line knihovna umožňující přístup k tisícům knih a číst zcela bez omezení.

  Benefity pro klienty Grada.cz, to je Bonusový program

  Z bonusového programu mohou výhody čerpat nejen firmy, knihovny a školy, ale i učitelé, žáci a studenti nebo jen samostatní čtenáři. Pro všechny typy mateřských a základních škol, dětské domovy a speciální střední školy vznikl Dětský knižní klub GRADA. Výhody vyplývající z členství v klubu jsou například poštovné a balné zdarma, automatické slevy 20%, bonusové knihy a dárky, množstevní slevy apod.

  Vše o nákupu

  Svou objednávku můžete zaplatit v hotovosti nebo kartou při osobním odběru, převodem na účet a bankovní platbou on-line nebo na dobírku. Zboží si pak můžete osobně vyzvednout v Praze nebo Brně, nebo vám je doručí Česká pošta, Kurýr GLS či Zásilkovna.

  Přejít do obchodu Grada.cz

Grada.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Sleva 20% : Sleva 20% na vše Sleva 20% na vše Skrýt text
 • Slevy až 25% : V eshopu Grada.cz najdete slevy až 25% na vybrané knihy zdravotnická a lékařská... Více o slevě V eshopu Grada.cz najdete slevy až 25% na vybrané knihy zdravotnická a lékařská literatura v akci. Skrýt text
 • Akční ceny : V eshopu Grada.cz najdete slevy až do 25% na vybrané knihy zahrada, zvířata a příroda v... Více o slevě V eshopu Grada.cz najdete slevy až do 25% na vybrané knihy zahrada, zvířata a příroda v akci. Skrýt text
 • Sleva 25% : V eshopu Grada.cz najdete slevy až do 25% na vybrané knihy o umění, architektuře,... Více o slevě V eshopu Grada.cz najdete slevy až do 25% na vybrané knihy o umění, architektuře, malování a tvoření v akci. Skrýt text

Hodnocení obchodu Grada.cz


  (0 z 5)


Počet hodnocení: 0


Přejít do obchodu Grada.cz
Kontakt: Grada Publishing, a.s.
U Průhonu 22
170 00 Praha 7
Telefon: 234 264 401
Platební metody: Platební kartou Hotově Na dobírku Převodem na účet
Doprava: Kurýrem Česká pošta Osobní vyzvednutí Zásilkovna

Vyhledejte slevový kupón Grada.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Grada.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Grada.cz na výhodný nákup v kategorii: Hobby.

Na Červenec 2021 pro obchod Grada.cz máme v nabídce 3x slevový kupón a 1x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Grada.cz již 2760x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.