Dotykačka.cz - Slevové Kódy, Kupóny a Slevy

Akce a slevy: 1x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 156x | Doprava zdarma: Ne
Dotykačka.cz
 • Akce na Dotykačka.cz
  Pokud přecházíte od jiného dodavatele pokladen, získáte dotaci ve výši 3... Více o slevě Pokud přecházíte od jiného dodavatele pokladen, získáte dotaci ve výši 3 000 Kč, kterou můžete využít na hardware Dotykačky. Skrýt text
Platnost do : 12/10/2022
Použito : 0x
Nabídky od Dotykačka.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Dotykačka.cz na Váš email

O obchodě Dotykačka.cz

 • Spolehlivý pokladní systém připravený na EET, to je Dotykačka. Vyměňte starou pokladnu za novou a získáte nejen vhodný hardware, výhodnou licenci, spolehlivý program, ale také technickou podporu nonstop, možnost vzdálené správy a také zajištění funkce pokladního systému i při krátkodobém výpadku internetu.

  Dotykačka je v České republice nejpoužívanější pokladní systém fungující na platformě Android. Je připravena na přechod na EET. Dotykačka pomáhá malým a středním firmám, ale i živnostníkům, podnikat jednodušeji a s dobrým přehledem o jejich podnikání.

  Pokladní systém je spolehlivý, ale také intuitivní, proto je poměrně jednoduché naučit se jej ovládat. Detailní návody jsou k dispozici online. Dotykačka je nastavena pro různé druhy podnikání, takže může být využita v gastro, v ubytování, v obchodech, řemeslech a dalších službách, při stánkovém prodeji a i pro sítě a řetězce obchodů. Pro více informací navštivte stránky dotykacka.cz.

  Pokladní systémy

  Dotykačka má v nabídce 4 pokladní systémy: dotykačku mobilní, platební, univerzální a kompletní. Všechny pokladny jsou spolehlivé, kvalitní a ověřené a hlavně, s nonstop technickou podporou zdarma. Pokud potřebujete dočasné řešení, můžete využít i služby zápůjčky. Obchod nabízí také pokladní kotoučky, příslušenství (stojany na pokladnu, tiskárny, mobilní Bluetooth tiskárny, pokladní zásuvku, čtečku čárových kódů, zákaznické karty aj.), obchodní váhy a službu instalace a importu položek (při zprovoznění pokladního systému).

  3 typy pokladního softwaru podle velikosti provozovny

  Pokladní software přináší Dotykačka v několika variantách: SNADNO je varianta vhodná pro menší provozovnu a začátek podnikání. Dotykačka NAPLNO je vhodná pro rostoucí a náročnější typy podnikání a počítá již s více provozovnami. Pak je tu ještě Dotykačka NEOMEZENĚ, což je software vhodný pro více provozoven, propojené pokladny a sklady i restaurace se zahrádkou.

  Nejvýhodnější je pořídit celou sadu, tj. pokladnu včetně aktuálního pokladního softwaru a příslušenství, podpory technických specialistů, popř. instalace a zaškolení.

  Technická podpora a infolinka

  Ať už jste nový nebo stávající zákazník, pro všechny, kteří potřebují poradit, má e-shop připravenou zákaznickou linku. Na odborný tým Dotykačky se můžete obrátit také prostřednictvím online chatu a online zákaznické linky (na dotykacka.cz).

  Možnosti dopravy a platby

  Svou objednávku můžete v e-shopu Dotykacka.cz uhradit online platební kartou, běžným bankovním převodem, na dobírku při převzetí od dopravce nebo v hotovosti / kartou při osobním odběru na pobočkách v Praze nebo Brně. Jinak vám zásilku doručí kurýrní služba GLS. Pokud si objednáváte pouze licenci, společnost vám zašle aktivační kód a návod na aktivaci přes e-mail.

  Používání Dotykačky není spojeno s žádnými poplatky navíc. Při koupi dlouhodobější licence je možnost získat slevu a to až 30% při koupi licence na 3 roky. Zboží objednané do 11 hodiny vám bude doručeno následující pracovní den. Společnost má všechny položky v e-shopu skladem, takže na svou objednávku nečekáte dlouho.

  Přejít do obchodu Dotykačka.cz

Dotykačka.cz - Jak Použít Slevový Kód?

 • Vyhledejte slevový kupón Dotykačka.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

  Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

  Vyberte si zboží v obchodě Dotykačka.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

  Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Dotykačka.cz - Jak Využít Slevu pro Obchod?

 • Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Dotykačka.cz na výhodný nákup v kategorii: Ostatní.

Dotykačka.cz - Často Kladené Otázky

 • Nabízí obchod Dotykačka.cz dopravu zdarma?

  Dotykačka.cz nenabízí dopravu zdarma.

  Jaké zboží nabízí obchod Dotykačka.cz?

  Obchod Dotykačka.cz nabízí zboží v kategoriích: Ostatní.

  Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Dotykačka.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou, Hotově, Na dobírku, Převodem na účet.

  Jakou dopravu mohu využít v obchodě Dotykačka.cz?

  Můžete využít dopravu: Kurýrem.

  Kolik je aktuálních slevových kupónů pro obchod Dotykačka.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod Dotykačka.cz máme v nabídce 0x slevový kupón.

  Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Dotykačka.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod Dotykačka.cz máme v nabídce 1x akci a slevu.

  Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Dotykačka.cz?

  Akce : Pokud přecházíte od jiného dodavatele pokladen, získáte dotaci ve výši 3 000 Kč, kterou můžete využít na hardware Dotykačky.

  Statistiky obchodu Dotykačka.cz
  ✅ Akce a slevy 1x
  🛒 Slevové kódy 0x
  💵 Ušetřené 156x
  🚚 Doprava zdarma Ne

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Dotykačka.cz už 156x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Top obchody v kategorii: Ostatní

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Ostatní

Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, ... Více o slevě Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN) domény na Wedos. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky. Sleva platí na nové objednávky domény, na první rok. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 199x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7.... Více o slevě Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7. Slevový kód zadávejte v prvním kroku své objednávky. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 94x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 33% na Wedos.cz
  33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře... Více o slevě 33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře OpenNebula). Pro uplatnění akce použijte při objednávce tento slevový kód Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 56x
Wedos.cz
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 19x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  50% sleva na službu WEDOS WebSite - nástroj na tvorbu webových stránek... Více o slevě 50% sleva na službu WEDOS WebSite - nástroj na tvorbu webových stránek bez potřeby znalosti programování. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 13x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 25% na Wedos.cz
  WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem... Více o slevě WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem soukromého ukládání souborů. Použijte tento slevový kód a ušetříte 25%. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky služby WEDOS Disk Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 8x
Wedos.cz
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 1x
Darcik.cz
 • Sleva 5% na Darcik.cz
  Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky internetového obchodu... Více o slevě Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky internetového obchodu Darcik.cz, kde naleznete velkou nabídku dárkového zboží. Sleva platí i na akční produkty a i při nízké ceně nákupu. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 90x

Dotykačka.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Akce : Pokud přecházíte od jiného dodavatele pokladen, získáte dotaci ve výši 3 000 Kč, kterou můžete využít na hardware Dotykačky.
 • Akce : Pokud přecházíte od jiného dodavatele pokladen, získáte dotaci ve výši 3 000 Kč, kterou můžete využít na hardware Dotykačky.
 • Akce : Pokud přecházíte od jiného dodavatele pokladen, získáte dotaci ve výši 3 000 Kč, kterou můžete využít na hardware Dotykačky.
 • Akce : Pokud přecházíte od jiného dodavatele pokladen, získáte dotaci ve výši 3 000 Kč, kterou můžete využít na hardware Dotykačky.

Hodnocení obchodu Dotykačka.cz


  (4.5 z 5)


Počet hodnocení: 96


Přejít do obchodu Dotykačka.cz
Kontakt: Dotykačka ČR s.r.o.
Plzeňská 3217/16
150 00 Praha 5
Telefon: +420221221331
Platební metody: Platební kartou Hotově Na dobírku Převodem na účet
Doprava: Kurýrem