Babysigns.cz slevové kódy, kupóny a slevy platné dne 30.11.2023

Pro eshop Babysigns.cz máme v nabídce 0x ověřené slevy a akce, 0x slevový kód. Babysigns.cz nenabízí dopravu zdarma. Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshope Babysigns.cz už 4x.
Momentálně nejsou pro tento obchod dostupné žádné aktivní kupóny nebo slevové kódy.
Kuponovnik.cz garance pravosti kódů a slev
Garance pravosti: Ruční ověřování kódů a slev
Kódy a slevy získáváme přímo od eshopů, z newsletterů a od affiliate sítí se kterými spolupracujeme. Kódy a slevy pro vás denně ručně kontroluje a aktualizuje naše spolupracovnice Lucia Jurigová. V případě, že naleznete neplatný kód nebo slevu, dejte nám vědět přes kontaktní formulář. Děkujeme.
Prokliknete-li se z našich stránek na stránky partnera a tam si zakoupíte zboží nebo službu, obdržíme za zprostředkování provizi (více informací).
Nabídky od Babysigns.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu Babysigns.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Informace o eshopu Babysigns.cz

 • Hodnocení:   0 (0x)
  Kontakt: Nuerasoft s.r.o.
  Srbsko 29
  294 00 Kněžmost
  Telefon: 775 576 041
  E-mail: michaela@babysigns.cz
  Platební
  metody:
  Platební kartou
  Doprava: Osobní vyzvednutí

Nejoblíbenější obchody

O obchodu Babysigns.cz

 • Znakování je přirozenou řečí miminek. Stáhněte si zdarma eBook o znakování.

  BabySigns.cz je web a internetový obchod zaměřený na znakování miminek a batolat. Zakladatelka žila dlouhou dobu v Americe, kde je znakování nemluvňat oblíbené již od 90. let minulého století. V Česku ale zatím tolik známé není, a tak se rozhodla po svém návratu založit BabySigns.cz a šířit osvětu o tomto skvělém dorozumívacím prostředku pro ještě nemluvící děti.

  Znakování s BabySigns.cz je pro každého

  Naučit znakovat sebe i své dítě není nic těžkého, pokud víte, jak na to. Na BabySigns.cz pořídíte celou řadu výukových materiálů, které vás s touto metodou blíže seznámí a osvětlí vám, jak ji správně používat. V e-shopu si můžete zakoupit materiály v tištěné formě v podobě knih, setu pro znakování či DVD. Kompletní sada pro začátečníky zahrnuje také laminovaný přehled znaků a video slovník se 100 znaky, který vám učení se usnadní. Díky zajímavým knihám se naučíte, jak s pomocí znakování odnaučit dítě nosit plínky a chodit na nočník nebo jak poznávat svět kolem sebe. A protože v BabySigns.cz děti milují, připravili si zde pro ně taky hračky v podobě plyšáků, píšťalek a dalších pomocníků, se kterými bude učení ještě větší zábava.

  On-line kurz znakování

  Zájemcům je k dispozici zkušená lektorka, která jim vždy se vším ráda pomůže. Ta vede také speciální on-line kurzy, ve kterých se znakování naučíte přímo s ní. Tyto kurzy jsou nabízené ve třech variantách. Verze Basic obsahuje základní poznatky a pracovní listy, verze Plus je obohacená o video pro děti, čtyři leporela a získáte také přístup k zajímavému webináři věnujícímu se výchově dětí. On-line kurz Premium obsahuje výukové lekce všech předchozích kurzů a navíc další vzdělávací materiály a videa, se kterými se naučíte nové znaky a také něco z teorie znakování. Kurzy mohou sledovat oba dva rodiče či se v jejich sledování střídat. Díky pracovním listům, které dostanete k dispozici, se k získaným poznatkům můžete kdykoliv vrátit.

  Naučte své děti znakovat i v angličtině

  Na BabySigns.cz můžete také pořídit řadu knížek a materiálů, se kterými se budou vaše děti učit znakovat v anglickém jazyce. K dispozici jsou knížky se slovíčky s různými tematickými okruhy jako jídlo, spánek a koupání, oblékání, zvířátka a v parku, pocity, venku a na farmě či bezpečnost, v ZOO a narozeniny. Dítě si díky nim osvojí základní slovíčka v daných oblastech a bude pro něj snadnější si znakování osvojit. V e-shopu pořídíte také sady výukových karet, které učení usnadňují a dělají z něj pořádnou zábavu. Nebo učte děti znakování v angličtině s pomocí DVD se zábavnými videi a písničkami, které budou bavit velké i malé. A nebo vyzkoušejte on-line angličtinu s videi vytvořenými speciálně pro rozvoj komunikace s miminky či batolaty.

  Využijte výhodných akcí na BabySigns.cz

  Nejste si jistí, zda je znakování to pravé pro vás? Na webu BabySigns.cz si můžete stáhnout elektronickou knihu zdarma, kde se seznámíte se základy a kde se dozvíte, proč je znakování pro malé děti tak dobré. A nebo využijte výhodné akce a pořiďte si vybrané produkty ve slevě. Ušetříte a pokud se vám i vašemu miminku či batoleti budou líbit, můžete se do e-shopu vrátit a pořídit si další. Slevové akce se na webu objevují pravidelně a vždy je z čeho vybírat.

  Navštivte kurzy s ostatními rodiči

  BabySigns.cz nabízí také několik kurzů pro rodiče s malými dětmi pořádaných po celé České republice. Znakujeme se zpěvem a hrou je kurz, který pomáhá dětem v rozvoji jejich schopností a s lepším pochopením a správným používáním metodiky Baby Signs. Kurzy Rozvíjím se jsou určené pro rodiče miminek ve věku 2-6 měsíců a batolat ve věku 18 - 36 měsíců. Každý obsahuje 8 lekcí, ve kterých se seznámíte s vývojem dítěte v daném věku a zábavnou formou se naučíte mu lépe rozumět a chápat jeho potřeby. Můžete navštívit všechny lekce, nebo si vybrat jen ty, které vás zajímají. Kurz Hurá na nočník vám s pomocí znakování pomůže odnaučit dítě používat plínky a chodit na nočník. Na webu BabySigns.cz najdete interaktivní mapu, která vám ukáže, jaké kurzy se aktuálně pořádají ve vašem okolí.

  Angličtina pro děti s BabySigns.cz

  BabySigns.cz nabízí také kurzy angličtiny pro rodiče s dětmi. Místa jejich pořádání najdete opět na interaktivní mapě na webu. A jaké kurzy můžete navštívit? Pro děti od 6 do 36 měsíců je připravený kurz GoKids English, který pro výuku využívá znakování. GoKids English s prvky Montessori je určený dětem ve věku od 3 do 6 let a děti se v něm učí angličtinu i s pomocí výtvarných, pohybových či rytmických prvků. Dětem ve školním věku je určen kurz angličtiny SciLearn English, který je pořádán jednou týdně a který trénuje gramatiku, slovní zásobu, poslech či porozumění, ale také kognitivní funkce v angličtině.

  Zjistěte více o montessori přístupu s BabySigns.cz

  Kromě znakování prosazuje BabySigns.cz také montessori přístup k výuce a poznávání světa. S touto velmi oblíbenou metodikou se můžete seznámit během dvou nabízených kurzů, na kterých se naučíte základní principy a jak je aplikovat ve skutečném životě. Inspiraci, jak lépe poznat své dítě, jak s ním lépe komunikovat a jak mu více rozumět najdete také v blogu na webu BabySigns.cz, kde je i spousta dalších inspirativních článků.

Nejčastější dotazy Babysigns.cz

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu Babysigns.cz?

  1. Vyhledejte slevový kód Babysigns.cz na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu Babysigns.cz.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu Babysigns.cz?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky.

  🛍️ Nabízí obchod Babysigns.cz dopravu zdarma?

  Babysigns.cz nenabízí dopravu zdarma.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod Babysigns.cz?

  Obchod Babysigns.cz nabízí zboží v kategoriích: momentálně žádné.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Babysigns.cz?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě Babysigns.cz?

  Můžete využít dopravu: Osobní vyzvednutí

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu Babysigns.cz i v zahraničí?

  Ne, momentálně nemáme slevy pro eshop Babysigns.cz v zahraničí.

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod Babysigns.cz?

  Na listopad, 2023 pro obchod Babysigns.cz máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Babysigns.cz?

  Na listopad, 2023 pro obchod Babysigns.cz máme v nabídce 0x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Babysigns.cz?

  Momentálně žádné.

  🛍️ Jaké má eshop Babysigns.cz slevové kódy?

  Babysigns.cz nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop Babysigns.cz?

  Obchod Babysigns.cz můžete kontaktovat telefonicky na: 775 576 041 nebo emailem: michaela@babysigns.cz.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchodě Babysigns.cz?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu Babysigns.cz

  ✅ Akce a slevy 0
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ne
  📅 Aktualizováno Listopad, 2023

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu Babysigns.cz už 4x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy Babysigns.cz

 • Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.