Zonky.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 1 | Slevové kupóny: 0 | Ušetřené: 16x
 • O obchodě Zonky.cz:

  Lidé půjčují lidem, levněji a s klidem. Téhle reklamní kampaně si nemohl nikdo nepovšimnout. Zonky.cz jsou projektem tzv. P2P půjček, tedy sdílené ekonomiky, kdy lidé opravdu půjčují lidem. Půjčky nejsou od společnosti, ani od banky, jsou od skutečných lidí, kteří mají nějaké peníze navíc, tak je nabídnou na trhu půjček jiným lidem, kterým se právě na něco nedostává. A Zonky.cz vše zprostředkuje, doladí po právní stránce. Proč nakupovat v obchodě Zonky.cz ?

Zonky.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Březen 2020)

Zonky.cz
 • Levná půjčka
  Půjčka od 3,99 % na cokoliv Půjčka od 3,99 % na cokoliv Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Zonky.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Půjčky a Finance Použito : 16x
Ponuky od Zonky.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Zonky.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Půjčky a Finance

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Půjčky a Finance

Tipsport.cz
 • 150 Kč zdarma
  Registrujte se na Tipsport.cz a získáte zdarma 150 Kč na své sázky.... Více o slevě Registrujte se na Tipsport.cz a získáte zdarma 150 Kč na své sázky. Sázejte tak online jednoduše a bez manipulačního poplatku s garancí české sázkové kanceláře. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Tipsport.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Půjčky a Finance Použito : 1889x
Slavia-pojistovna.cz
 • Sleva -15%
  Získejte slevu na pojištění při zřízení online přes Slavia-Pojistovna.cz... Více o slevě Získejte slevu na pojištění při zřízení online přes Slavia-Pojistovna.cz. Získat tak můžete slevu až 15%! Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Tipsport.cz
 • 100% bonus
  Jediné co musíte udělat pro bonus 10 000 Kč je zaregistrovat se na... Více o slevě Jediné co musíte udělat pro bonus 10 000 Kč je zaregistrovat se na Tipsport.cz a dobít si kredit v hodnotě 10 000 Kč, automaticky získáte 100% bonus zdarma. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Tipsport.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Půjčky a Finance Použito : 521x
Tipsport.cz
 • Sázení bez manipulačního poplatku
  Tipsport zrušil manipulační poplatek u sázek na internetu. Bez dalších... Více o slevě Tipsport zrušil manipulační poplatek u sázek na internetu. Bez dalších podmínek, trvale. Staňte se také součástí největší české sázkařské komunity. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Tipsport.cz Slevové Kódy a Kupóny Kategorie : Půjčky a Finance Použito : 399x
AllianzDirect.cz
 • Sleva -20 %
  Ušetřete 20% z ceny havarijního pojištění od Allianz Direct! Stačí... Více o slevě Ušetřete 20% z ceny havarijního pojištění od Allianz Direct! Stačí kliknout do kolonky "Vlastním slevový kód" a zadat slevový kód. Skrýt text
Platnost do : Neomezená

O obchodě Zonky.cz

 • Lidé půjčují lidem, levněji a s klidem. Téhle reklamní kampaně si nemohl nikdo nepovšimnout. Zonky.cz jsou projektem tzv. P2P půjček, tedy sdílené ekonomiky, kdy lidé opravdu půjčují lidem. Půjčky nejsou od společnosti, ani od banky, jsou od skutečných lidí, kteří mají nějaké peníze navíc, tak je nabídnou na trhu půjček jiným lidem, kterým se právě na něco nedostává. A Zonky.cz vše zprostředkuje, doladí po právní stránce.

  Společnost Zonky vznikla v roce 2015 a od té doby stále roste. Projekt sdílené ekonomiky se totiž zalíbil jak žadatelům o půjčku, tak investorům.

  Zakládají si na individuálním přístupu jak k vyřizování žádostí o půjčku, tak k případným potížím se splácením, kdy u klienta například nastanou nečekané komplikace. Zonky půjčku využilo již mnoho tisíc lidí a půjčili si od dalších lidí již 2,7 miliardy korun.

  Půjčka je díky sdílené ekonomice levnější než v bance. Půjčit si lze klasickou půjčku na cokoliv, tedy bezúčelově. Anebo refinancovat stávající s méně výhodnou půjčku. K půjčení je tu 20 tisíc až 500 tisíc korun, výše splátky může činit minimálně 500 Kč měsíčně. Doba splácení může být i několik let. Stejný rozsah půjčky platí i pro refinancování.

  Veškeré informace jsou k dispozici online, i žádost probíhá online, případně na pobočce. Telefonní zákaznická linka je zcela zdarma. K tomu mnoho blogových článků, kde se můžete inspirovat. A také tržiště s půjčkami, kde, pokud chcete být investorem, můžete vybírat, kolik a komu půjčíte.

  Půjčování je anonymní, vždy se uvádí pouze osobní příběh a důvody k půjčce, nikdy jména a adresy. Nikdo vás tedy nepozná, ať budete mezi investory nebo dlužníky.

  Přejít do obchodu Zonky.cz

Zonky.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.

Hodnocení obchodu Zonky.cz


  (4.5 z 5)


Počet hodnocení: 29


Přejít do obchodu Zonky.cz
Kontakt: Zonky s.r.o.
Evropská 17
160 00 Praha
Telefon: 800 449 999
Platební metody: Platba online

Vyhledejte slevový kupón Zonky.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Zonky.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Zonky.cz na výhodný nákup v kategorii: Půjčky a Finance.

Na Březen 2020 pro obchod Zonky.cz máme v nabídce 0x slevový kupón a 1x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Zonky.cz již 16x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.