Wiseelk.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 1x | Slevové kupóny: 0x | Ušetřené: 1x | Doprava zdarma: Ano
 • O obchodě Wiseelk.cz:

  Poznejte cihličkové stavebnice Wise Elk! Se stavebnicemi Wise Elk z pravých pálených cihliček se vy i vaše děti dokážete zabavit na dlouhé hodiny. Stavebnice dokonce nabízí více benefitů než jen zábavu. Rozvijí totiž jak kreativitu, tak zručnost, ale i šikovnost - a při společném stavění také utužuje vztahy. Pokud chcete začít znovu, klidně můžete. Stačí konstrukci na pár minut ponořit do vody, a je to! Proč nakupovat v obchodě Wiseelk.cz ?

Wiseelk.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Červen 2021)

Wiseelk.cz
 • Doprava zdarma
  Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Obchod :Wiseelk.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 1x
Nabídky od Wiseelk.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Wiseelk.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Děti a Hračky

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Děti a Hračky

Mamitati.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 200 Kč
  Sleva 200 Kč při nákupu nad 2000 Kč Sleva 200 Kč při nákupu nad 2000 Kč Skrýt text
Platnost do : 20/06/2021
Obchod :Mamitati.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 2x
Mamitati.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 100 Kč
  Sleva 100 Kč při nákupu nad 1 000 Kč Sleva 100 Kč při nákupu nad 1 000 Kč Skrýt text
Platnost do : 20/06/2021
Obchod :Mamitati.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 1x
Feedo.cz
 • Sleva až 20%
  Sleva až do 20% platí na vybrané dětské zboží na podstránce Letní... Více o slevě Sleva až do 20% platí na vybrané dětské zboží na podstránce Letní slevová knížka v eshopu Feedo.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. Sleva se nevztahuje na počáteční mléčnou výživu. Skrýt text
Platnost do : 20/06/2021
Obchod :Feedo.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 50x
Market-24.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Market-24.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 50x
Market-24.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Market-24.cz Kategorie : Děti a Hračky Použito : 23x

O obchodě Wiseelk.cz

 • Poznejte cihličkové stavebnice Wise Elk! Se stavebnicemi Wise Elk z pravých pálených cihliček se vy i vaše děti dokážete zabavit na dlouhé hodiny. Stavebnice dokonce nabízí více benefitů než jen zábavu. Rozvijí totiž jak kreativitu, tak zručnost, ale i šikovnost - a při společném stavění také utužuje vztahy. Pokud chcete začít znovu, klidně můžete. Stačí konstrukci na pár minut ponořit do vody, a je to!

  Bezpečí především!

  Cihličková stavebnice Wise Elk je především bezpečná. Splňuje veškeré světové bezpečnostní normy. Navíc se jedná o ekologický produkt, protože je vyroben jen a pouze z přírodních materiálů. Je totiž z pravých pálených cihliček.

  A je zcela jedno, co si chcete postavit – zvládnete naprosto všechno! Bezpečně, spolehlivě a zdravou cestou, I díky těmto vlastnostem už se cihličkové stavebnice Wise Elk dostaly do celého světa. Jsou skvělé pro každého, kdo si chce vyzkoušet svou šikovnost.

  Je libo sadu malou nebo střední, či tu velkou?

  Jak jsou sady stavebnic rozděleny? Do tří velikostních sad. Ta nejmenší s 500 díly, tedy cihličkami, je nabízena pro ty, kteří si chtějí nejprve vyzkoušet své stavitelské umění a také zápal, se kterým by mohli dokázat stavět. Stavět s 500 díly můžete například psí boudu, větrný mlýn nebo kostel.

  Pro středně náročné jsou tu středně velké sady cihliček Wise Elk, ty mají od 500 do 1 000 dílků. S nimi postavíte dva větší domy nebo jeden velký – dokonce například mayskou pyramidu, celý hotel anebo, jak je uvedeno na stránkách obchodu Wiseelk.cz, například maják.

  No a pro ty nejnáročnější jsou k mání největší sady stavebnic, kde najdete více než 1 000 dílků, dokonce až 4 300 dílků. Jsou určeny pro stavitelské skvosty, jakými jsou například Karlův most, Bílý dům či Velká čínská zeď. Možností je doslova nepřeberně, ale nezůstanete v tom sami, vždycky můžete stavět podle návodu. Anebo tvořit své vlastní projekty!

  Můžete začít zase od začátku, kdykoliv budete chtít!

  Přestože se cihličky Wise Elk docela pevně spojí k sobě, nevadí. Stavbu můžete zase rozložit a začít znovu. Jen je nutné stavbu na několik minut ponořit do vody, ona se rozvolní a půjde velmi snadno rozdělat zpět na základní cihličky. Díky tomu jsou Stavebnice Wise Elk krásným dárkem pro každou příležitost a dokonce i pro každou věkovou skupinu. Navíc se neomrzí!

  Jaké známé stavby můžete se stavebnicí Wise Elk postavit?

  Ze známých staveb, které si můžete doma vytvořit, jsou to Černá věž, mayská pyramida, Alamo, Ford Matanzas, Karlův most, maják na ostrově Faros, Castillo de San Marcos, Bílý dům, Tower of London, Velká čínská zeď, Castel del Monte, Jeruzalémský chrám a mnoho dalších.

  Stavět můžete i v různých stavebních slozích a stylech, jako jsou například western, historické stavby. Cihličková stavebnice Wise Elk nabízí nepřebernou škálu možností. Při výběru můžete jednotlivé stavebnice filtrovat rovnou i podle velikosti, abyste věděli, co vám po postavení vznikne, respektive jak asi to bude ve výsledku velké.

  Za jak dlouho se Cihličková stavebnice Wise Elk dostane až k vám?

  Vězte, že expedice je opravdu rychlá, proběhne do 24 hodin od objednání. K mání je více než 4 300 odběrových míst, anebo odběr v Praze. Jak to bude s dopravou a platbou? Na výběr máte přepravní společnosti GLS nebo PPL, vyzvednout si můžete balíček na výdejním místě Zásilkovny. Zaplatit můžete převodem, online platební kartou anebo samozřejmě i na dobírku při převzetí.

  Přejít do obchodu Wiseelk.cz

Wiseelk.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Sleva : Sleva 10 % na celý sortiment. Sleva 10 % na celý sortiment. Sleva 10 % na celý sortiment. Sleva 10 % na celý sortiment. Skrýt text
 • Sleva : Doprava zdarma bez omezení! Doprava zdarma bez omezení! Doprava zdarma bez omezení! Doprava zdarma bez omezení! Skrýt text

Hodnocení obchodu Wiseelk.cz


  (0 z 5)


Počet hodnocení: 0


Přejít do obchodu Wiseelk.cz
Kontakt: FJY s.r.o.
Braunerova 563/7
Praha 8 - 180 00
Platební metody: Platební kartou Na dobírku Převodem na účet Platba online
Doprava: Kurýrem Zásilkovna

Vyhledejte slevový kupón Wiseelk.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Wiseelk.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Wiseelk.cz na výhodný nákup v kategorii: Děti a Hračky.

Na Červen 2021 pro obchod Wiseelk.cz máme v nabídce 1x slevový kupón a 0x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Wiseelk.cz již 1x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.