Pullup-dip.com - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 0x | Slevové kupóny: 2x | Ušetřené: 1x | Doprava zdarma: Ne
 • O obchodě Pullup-dip.com:

  Nemůžete do posilovny, protože je dlouhodobě zavřená nebo prostě ve vašem okolí žádná není? Nebo prostě chcete posilovat na čerstvém vzduchu? Pak zbystřete, e-shop Pullup-dip.com je něco speciálně pro vás. Jedná se o německou společnost, kterou založili dva mladí šikovní kluci, kteří milují venkovní workout, jenže v jejich okolí neměli žádnou tělocvičnu ani jiné zařízení. A tak vymysleli první mobilní posilovací hrazdu, kterou mohou instalovat kdekoliv ve volné přírodě, kde najdou silný strom. Proč nakupovat v obchodě Pullup-dip.com ?

Pullup-dip.com - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Duben 2021)

Pullup-dip.com
 • Sleva 10€
  Při nákupu nad 100 € získáte slevu 10 € Při nákupu nad 100 € získáte slevu 10 € Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Pullup-dip.com Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 1x
Pullup-dip.com
 • Sleva 5 %
  Využijte dodatečnou slevu 5 % na celý sortiment! Využijte dodatečnou slevu 5 % na celý sortiment! Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Pullup-dip.com Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 0x
Nabídky od Pullup-dip.com
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Pullup-dip.com na Váš email

Top obchody v kategorii: Sportovní Potřeby

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Sportovní Potřeby

MyProtein.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :MyProtein.cz Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 577x
Utopy.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Utopy.cz Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 21x
Klotinkfit.com
 • Sleva 5%
  Sportovní oblečení Klotinkfit. Získejte slevu 5% na sportovní oblečení... Více o slevě Sportovní oblečení Klotinkfit. Získejte slevu 5% na sportovní oblečení Klotinkfit. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Klotinkfit.com Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 9x
Hop-sport.cz
 • Sleva 10%
  Sleva 10% platí na posilovací lavice, fotbálky a slunečníky Sora v... Více o slevě Sleva 10% platí na posilovací lavice, fotbálky a slunečníky Sora v eshopu Hop-sport.cz když zadáte slevový kód v nákupním košíku. Využijte slevový kupón Hop-sport a sportovní vybavení nakoupíte levněji Skrýt text
Platnost do : 27/04/2021
Obchod :Hop-sport.cz Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 0x
Fitness007.cz
 • Sleva
  fitness007.cz. Sleva na celý nákup (i na zlevněné produkty). fitness007.cz. Sleva na celý nákup (i na zlevněné produkty). Skrýt text
Platnost do : 30/04/2021
Obchod :Fitness007.cz Kategorie : Sportovní Potřeby Použito : 0x

O obchodě Pullup-dip.com

 • Nemůžete do posilovny, protože je dlouhodobě zavřená nebo prostě ve vašem okolí žádná není? Nebo prostě chcete posilovat na čerstvém vzduchu? Pak zbystřete, e-shop Pullup-dip.com je něco speciálně pro vás. Jedná se o německou společnost, kterou založili dva mladí šikovní kluci, kteří milují venkovní workout, jenže v jejich okolí neměli žádnou tělocvičnu ani jiné zařízení. A tak vymysleli první mobilní posilovací hrazdu, kterou mohou instalovat kdekoliv ve volné přírodě, kde najdou silný strom.

  Metodou pokusu a omylu svůj původní návrh vylepšovali a přidali k němu adaptér na zeď, abyste mohli posilovat i doma, když je venku špatné počasí. Od roku 2016, kdy veřejnosti s velkým úspěchem představili svůj první výrobek, se sortiment rozrostl o další sportovní zařízení pro workout doma i venku. Se sportovním vybavením PullUp & Dip můžete trénovat kdykoliv a kdekoliv.

  Co nabízí Pullup-dip.com?

  Rychlé doručení kdekoliv po světě. Garanci vrácení peněz: na vyzkoušení máte celých 30 dní. Společnost si za svými výrobky v top kvalitě stojí a poskytuje na ně záruku 5 let. O kvalitě produktů i obchodu svědčí i přes 100 000 spokojených zákazníků z 61 zemí světa.

  Sportovní vybavení Pullup-dip.com

  Sortiment e-shopu je rozdělen do kategorií Pull-Up Bars (hrazdy), kalistenické vybavení a příslušenství. Dále zde najdete nejlépe prodávané produkty, zboží ve slevě a další informace o nových produktech, které jsou právě v procesu vývoje.

  Pull-Up Bars

  Pro efektivní posilování vlastní vahou jsou hrazdy základní a velmi populární cvičební pomůckou. Dalo by se říct, že zde platí „za málo peněz hodně muziky“. Na jednom zařízení můžete dělat spoustu cviků. Ocení ji jak amatérští tak profesionální sportovci.

  Nadšence workoutu rozhodně potěší nabídka indoor i outdoor posilovacích hrazd. Najdou zde závěsné hrazdy na zeď nebo na strop (Wall Mounted Pull-Up Bar, Pull-Up and Dip Bar), ale i mobilní dveřní hrazdy (Doorway Pull-Up Bar), které se jednoduše zavěsí do dveřních zárubní. Jejich nespornou výhodou je rychlá montáž i demontáž a malé rozměry. Oblíbeným produktem je i řada venkovních mobilních hrazd Mobile Outdoor Pull-Up and Dip Bar, které můžete připevnit na zahradě nebo v lese na strom.

  Kalestenické sportovní pomůcky

  Kalistenika je speciální forma fyzického cvičení skládající se z jednoduchých, často rytmických pohybů, pro které téměř vždy používáte pouze vlastní tělesnou hmotnost. Kromě toho, že pro cvičení není potřeba žádné speciální kalistenické vybavení, existují i další výhody: nemusíte chodit do tělocvičny, je to bezpečné, kalistenická cvičení trénují několik svalových skupin najednou, speciální cvičení podporují vaší koordinaci, cvičení je vhodné i pro vytrvalostní sportovce.

  Nejdůležitější kalistenické vybavení, které najdete v e-shopu: Pull-up bars, Pull-up bands gumové pásy, dřevěné gymnastické kruhy, bradla, bradla na kliky s ergonomickými dřevěnými rukojeťmi, bradla na stoj na rukou s kulatými dřevěnými rukojeťmi, posilovací kolečko s protiskluzovými návleky na kolena, fitness bradla, sportovní lahev z nerez oceli, posilovací expandéry, profesionální švihadla a další.

  V kategorii dalšího příslušenství nakoupíte např. set pro instalaci hrazdy na strom, ochrannou podložku na strom, sportovní batoh vhodný na přepravu přenosné hrazdy aj.

  Při prvním nákupu můžete zdarma získat e-knihu s cviky, které lze na hrazdách a bradlech provádět a slevu 5 Euro.

  Doprava a platba

  V e-shopu PullUp-Dip.com můžete za vybrané zboží zaplatit bankovním převodem, kreditní kartou nebo prostřednictvím služby PayPal. Standardní doprava z Německa do České republiky stojí 9,90 Euro a trvá 2 – 4 pracovní dny. Pro další informace se podívejte na Pullup-dip.com. Pozor, stránka je pouze v anglickém, německém, francouzském či španělském jazyce.

  Přejít do obchodu Pullup-dip.com

Pullup-dip.com - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Akce : Workoutové hrazdy. Workoutové hrazdy Pullup & Dip vám umožní trénink kdekoliv! Workoutové hrazdy. Workoutové hrazdy Pullup & Dip vám umožní trénink kdekoliv! Skrýt text

Hodnocení obchodu Pullup-dip.com


  (0 z 5)


Počet hodnocení: 0


Přejít do obchodu Pullup-dip.com
Kontakt: FT Fitness Technology GmbH
Blutenburgstraße 25
80636 München
Německo
Platební metody: Platební kartou Převodem na účet Platba online
Doprava: Kurýrem

Vyhledejte slevový kupón Pullup-dip.com a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě Pullup-dip.com a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Pullup-dip.com na výhodný nákup v kategorii: Sportovní Potřeby.

Na Duben 2021 pro obchod Pullup-dip.com máme v nabídce 0x slevový kupón a 2x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Pullup-dip.com již 1x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.