Patrongo.com slevové kódy, kupóny a slevy

Akce a slevy: 1x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 0x | Doprava zdarma: Ne
Patrongo.com
 • Akce na Patrongo.com
  Patron šetrí váš čas a hlavne vaše nervy. Nikam... Více o slevě Patron šetrí váš čas a hlavne vaše nervy. Nikam nechoďte, nikomu nevolajte a nevyplňujte otravné formuláre. Stiahnete si do mobilu jedinú aplikáciu, ktorá kompletne skontroluje a uzdraví vaše financie. Skrýt text
Platí neomezeně
Použito 0x
Nabídky od Patrongo.com
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu Patrongo.com na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Všechny kupony Patrongo.com platné dne 03.06.2023

 • Kupony Typ Platnost
  Akce: Patron šetrí váš čas a hlavne vaše nervy. Nikam nechoďte, nikomu nevolajte a nevyplňujte otravné formuláre. Stiahnete si do mobilu jedinú aplikáciu, ktorá kompletne skontroluje a uzdraví vaše financie. Sleva Neomezená

Informace o eshopu Patrongo.com

 • Hodnocení:   0 (0x)
  Kontakt: Antivirus s.r.o.
  Inovační 122
  252 41 Zlatníky-Hodkovice
  E-mail: podpora@patrongo.com
  Platební
  metody:
  Platební kartou

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Půjčky a finance

Recenze obchodu Patrongo.com

 • Hoďte starosti s financemi za hlavu a nechte je na Patrongo.com. Ušetříte si tím spoustu času a hlavně nervů, zároveň budete mít o všech svých platbách dokonalý přehled a budete vždy včas informováni o zajímavých výhodných akcích vašich poskytovatelů služeb.

  Vše na jednom místě na Patrongo.com

  V aplikaci Patron máte dokonalý přehled o všech svých platbách. Veškeré platby mezi vámi a vaším mobilním operátorem, poskytovatelem internetu, bankou, poskytovateli energií či pojišťovnou zkontrolujete na jednom místě s pomocí několika kliknutí. Aplikace si navíc zapamatuje vaše nastavení či pravidelné platby, takže je nebudete muset zadávat neustále znovu a znovu. Díky Patrongo.com nemusíte nikam chodit osobně, vše si zjistíte a nastavíte v aplikaci. Ta za vás také hlídá aktuální nabídku vašich poskytovatelů a v případě, že zjistí, že je vám k dispozici levnější služba, nejen, že vám tento fakt oznámí, ale lidé z Patrongo.com vše vyřeší za vás.

  Aplikace Patron je opravdu bezpečná

  Aplikaci Patron si na Patrongo.com můžete stáhnout pro mobilní zařízení se systémem Android i iOS. Šifrování přenášených dat je řešeno s pomocí TLS a veškerá komunikace mezi aplikací a vaší bankou probíhá přes zabezpečené datové toky. Aplikace má navíc pouze tzv. pasivní náhled, díky kterému nepotřebuje znát přihlašovací údaje do vašeho internetového bankovnictví. Pro náhled využívá aplikace Patron direktivy PSD2 platné v rámci celé EU a na vše dohlíží Česká národní banka.

  Jak aplikace Patron funguje?

  Nejdříve si stáhněte aplikaci, kterou najdete v Google Play či na App Store pod celým názvem Patron GO: finanční antivirus. Aplikace není příliš náročná na úložné místo a její instalace je velmi jednoduchá. Dále je nutné se zaregistrovat a zadat některé potřebné údaje, díky kterým může aplikace co nejvíce zpřesnit kontrolu vašich plateb. V následujícím kroku se přihlásíte do své internetové banky a povolíte jí posílat online výpis vašich plateb do aplikace, která je bude kontrolovat. Aplikace sama automaticky rozhodne, které platby bude kontrolovat, případně to můžete nastavit ručně.

  V Patrongo.com vám se vším poradí

  K dispozici jsou vám vyškolení profesionálové z Patrongo.com, kteří vám se vším rádiporadí. Spoustu důležitých informací také najdete přímo na webu, kde se dozvíte, kdo všechno uvidí vaše data, jaké zabezpečení aplikace používá, jak si nastavit vše potřebné, zda k používání aplikace potřebujete chytrý telefon či jak s pomocí aplikace Patron vyřešit předražené platby.

  Používání aplikace Patron je díky odměnám ještě lepší

  Aplikace Patron vám ušetří spoustu starostí a usnadní vám dozor nad vašimi financemi. Aby toho nebylo málo, rozhodli se v Patrongo.com své věrné klienty odměňovat. Za každou položku z vašeho bankovního výpisu, kterou si od aplikace Patron necháte zkontrolovat, získáte věrnostní body. Ty můžete vyměnit za úžasné dárky, které si vybere z katalogu odměn.

Nejčastější dotazy Patrongo.com

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu Patrongo.com?

  1. Vyhledejte slevový kód Patrongo.com na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu Patrongo.com.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu Patrongo.com?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Patrongo.com na výhodný nákup v kategorii: Půjčky a finance.

  🛍️ Nabízí obchod Patrongo.com dopravu zdarma?

  Patrongo.com nenabízí dopravu zdarma.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod Patrongo.com?

  Obchod Patrongo.com nabízí zboží v kategoriích: Půjčky a finance.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Patrongo.com?

  Můžete využít platební metody: Platební kartou

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě Patrongo.com?

  Můžete využít dopravu: -

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu Patrongo.com i v zahraničí?

  Ne, momentálně nemáme slevy pro eshop Patrongo.com v zahraničí.

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod Patrongo.com?

  Na červen, 2023 pro obchod Patrongo.com máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Patrongo.com?

  Na červen, 2023 pro obchod Patrongo.com máme v nabídce 1x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Patrongo.com?

  Akce : Patron šetrí váš čas a hlavne vaše nervy. Nikam nechoďte, nikomu nevolajte a nevyplňujte otravné formuláre. Stiahnete si do mobilu jedinú aplikáciu, ktorá kompletne skontroluje a uzdraví vaše financie.

  🛍️ Jaké má eshop Patrongo.com slevové kódy?

  Patrongo.com nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop Patrongo.com?

  Obchod Patrongo.com můžete kontaktovat emailem: podpora@patrongo.com.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchodě Patrongo.com?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu Patrongo.com

  ✅ Akce a slevy 1
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ne
  📅 Aktualizováno červen, 2023

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu Patrongo.com už 0x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy Patrongo.com

 • Kupony
  Akce: Patron šetří váš čas a hlavně vaše nervy. Nikam nechoďte a nevyplňujte otravné formuláře. Stáhněte si do mobilu jedinou aplikaci, která kompletně zkontroluje a uzdraví vaše finance. Přidejte se k více jak 100 000 Čechům, kteří už na to jdou chytře.
  Akce: Patron šetří váš čas a hlavně vaše nervy. Nikam nechoďte a nevyplňujte otravné formuláře. Stáhněte si do mobilu jedinou aplikaci, která kompletně zkontroluje a uzdraví vaše finance. Přidejte se k více jak 100 000 Čechům, kteří už na to jdou chytře.
  Akce: Patron šetří váš čas a hlavně vaše nervy. Nikam nechoďte a nevyplňujte otravné formuláře. Stáhněte si do mobilu jedinou aplikaci, která kompletně zkontroluje a uzdraví vaše finance. Přidejte se k více jak 100 000 Čechům, kteří už na to jdou chytře.
  Akce: Získej 200 Kč.
  Akce: Zlevním za vás to, co stejně musíte platit. Jsem Patron GO, jediná aplikace, která vám pomůže zlevnit běžné platby a to i v době, kdy všechno zdražuje. Plaťte méně za pojištění, půjčky a poplatky. Ročně můžete ušetřit až 30 000 Kč.