Ebola.cz - Slevové Kódy, Kupóny a Slevy

Akce a slevy: 1x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 110x | Doprava zdarma: Ne
Ebola.cz
 • Akce na Ebola.cz
  Kvalitní hosting pro Vás. Stránky Vám u nás poběží rychle a spolehlivě.... Více o slevě Kvalitní hosting pro Vás. Stránky Vám u nás poběží rychle a spolehlivě. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Bez dalších příplatků za zabezpečení HTTPs. SSL certifikáty zdarma. SSD disky samozřejmostí. Skrýt text
Platnost do : 13/10/2022
Použito : 0x
Nabídky od Ebola.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu Ebola.cz na Váš email

O obchodě Ebola.cz

 • Již od roku 2007 nabízí ebola.cz kvalitní hosting domén za velmi příznivé ceny. Vaše webové stránky Vám na hostingu u eboly.cz poběží rychle, spolehlivě a bez výpadků. Oproti jiným webhostingovým společnostem nabízí ebola.cz ojedinělé funkce.

  Hostingové tarify od ebola.cz

  Na výběr máte ze čtyř možných tarifů - při Basic tarifu platíte za 10 GB prostoru a možností správy pěti domén cenu 39 Kč měsíčně. Nejoblíbenější tarif mezi zákazníky je Advanced, který nabízí 30 GB prostoru až pro patnáct domén. Cena za tento tarif je 99 Kč měsíčně. Třetím tarifem je Premium, který obsahuje 50 GB prostoru až pro třicet domén. Za tento tarif zaplatíte 199 Kč.

  Business je čtvrtý tarif z nabídky ebola.cz. Velikost svého prostoru i počet domén si zvolíte sami a podle toho se vypočítá měsíční platba. Tento tarif znamená nejlepší volbu pro vaše business prezentace. Abyste se mohli snadno rozhodnout, který tarif je pro vás ten pravý, na stránkách ebola.cz najdete přehledné srovnání hostingových tarifů podle různý parametrů. Samotné objednání hostingu zahrnuje tři jednoduché kroky, které jsou na stránkách ebola.cz srozumitelně popsány.

  Benefity webhostingu od ebola.cz

  Samozřejmostí je instalace open source programů jako jsou například wordpress, joomla či drupal na jedno kliknutí bez nutnosti dalších znalostí. Další obrovskou výhodou je automatická záloha dat, která probíhá každý den, kdy ebola.cz drží Vaši zálohu sedm dní. Zálohu si můžete vyvolat sami bez asistence helpdesku. Tato služba je zcela zdarma. Díky webhostingu ebola.cz rovněž přehledně v grafech a tabulkách zjistíte spoustu informací. Například, kdo navštěvuje Vaše stránky, ve kterých dnech hodinách, z jakého počítače aj.

  Další velmi užitečná funkce je rozbalení souborů na FTP. Již nemusíte čekat, až si nahrajete soubory na FTP, ale postačí nahrát zip soubor a na jedno kliknutí ve webftp manažeru si soubor rozbalíte. V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat online podporu.

  Profesionálové v oboru ocení i 11 snadno přepínatelných verzí PHP. Bez přesouvání na jiný server a dalších složitých kroků. Stačí kliknout a do hodiny stránky běží v jiné verzi PHP. Aktuálně ebola.cz nabízí verze PHP 5.2 – 8.0. Pro vývojáře má společnost další eso v rukávu – možnost zřízení libovolného množství repozitářů GIT a to včetně deploye a stačí k tomu kliknutí v administraci.

  Na stránkách e-shopu nechybí ani stránka s užitečnými radami, které můžete při hostování stránek u ebola.cz využít. Najdete je pod ikonou Podpora a nápověda. Veškeré informace jsou rozděleny do kategorií, jako např. administrace, databáze, domény a DNS, emaily, návody k aplikacím, více hostingů pod jedním účtem, www a php apod. Odborný tým ebola.cz vám rád odpoví na jakýkoliv dotaz přes formulář na webových stránkách.

  Pro více informací o službách přejděte na ebola.cz.

  Přejít do obchodu Ebola.cz

Ebola.cz - Jak Použít Slevový Kód?

 • Vyhledejte slevový kupón Ebola.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

  Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

  Vyberte si zboží v obchodě Ebola.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

  Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Ebola.cz - Jak Využít Slevu pro Obchod?

 • Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Ebola.cz na výhodný nákup v kategorii: Ostatní, Počítač a Notebook.

Ebola.cz - Často Kladené Otázky

 • Nabízí obchod Ebola.cz dopravu zdarma?

  Ebola.cz nenabízí dopravu zdarma.

  Jaké zboží nabízí obchod Ebola.cz?

  Obchod Ebola.cz nabízí zboží v kategoriích: Ostatní, Počítač a Notebook.

  Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Ebola.cz?

  Můžete využít platební metody: Převodem na účet, Platba online.

  Jakou dopravu mohu využít v obchodě Ebola.cz?

  Můžete využít dopravu: -.

  Kolik je aktuálních slevových kupónů pro obchod Ebola.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod Ebola.cz máme v nabídce 0x slevový kupón.

  Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Ebola.cz?

  Na Říjen, 2022 pro obchod Ebola.cz máme v nabídce 1x akci a slevu.

  Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Ebola.cz?

  Akce : Kvalitní hosting pro Vás. Stránky Vám u nás poběží rychle a spolehlivě. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Bez dalších příplatků za zabezpečení HTTPs. SSL certifikáty zdarma. SSD disky samozřejmostí.

  Statistiky obchodu Ebola.cz
  ✅ Akce a slevy 1x
  🛒 Slevové kódy 0x
  💵 Ušetřené 110x
  🚚 Doprava zdarma Ne

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě Ebola.cz už 110x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Top obchody v kategorii: Ostatní

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Ostatní

Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, ... Více o slevě Sleva 50% na registraci (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN) domény na Wedos. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky. Sleva platí na nové objednávky domény, na první rok. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 199x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7.... Více o slevě Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7. Slevový kód zadávejte v prvním kroku své objednávky. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 94x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 33% na Wedos.cz
  33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře... Více o slevě 33% sleva na služby Wedos VPS ON (VPS na cloudové infrastruktuře OpenNebula). Pro uplatnění akce použijte při objednávce tento slevový kód Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 56x
Wedos.cz
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 19x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 50% na Wedos.cz
  50% sleva na službu WEDOS WebSite - nástroj na tvorbu webových stránek... Více o slevě 50% sleva na službu WEDOS WebSite - nástroj na tvorbu webových stránek bez potřeby znalosti programování. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 13x
Wedos.cz
 • POUZE U NÁS!
  Sleva 25% na Wedos.cz
  WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem... Více o slevě WEDOS Disk je pronájem diskového prostoru na našich serverech za účelem soukromého ukládání souborů. Použijte tento slevový kód a ušetříte 25%. Kupón lze uplatnit v prvním kroku objednávky služby WEDOS Disk Skrýt text
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 8x
Wedos.cz
Platnost do : 31/12/2022
Použito : 1x
Darcik.cz
 • Sleva 5% na Darcik.cz
  Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky internetového obchodu... Více o slevě Unikátní sleva 5% na všechno zboží z nabídky internetového obchodu Darcik.cz, kde naleznete velkou nabídku dárkového zboží. Sleva platí i na akční produkty a i při nízké ceně nákupu. Skrýt text
Platnost do : Neomezená
Použito : 90x

Ebola.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Akce : Kvalitní hosting pro Vás. Stránky Vám u nás poběží rychle a spolehlivě. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Bez dalších příplatků za zabezpečení HTTPs. SSL certifikáty zdarma. SSD disky samozřejmostí.
 • Akce : Kvalitní hosting pro Vás. Stránky Vám u nás poběží rychle a spolehlivě. Rádi Vám pomůžeme a poradíme.
 • Akce : Kvalitní hosting pro Vás. Stránky Vám u nás poběží rychle a spolehlivě. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Bez dalších příplatků za zabezpečení HTTPs. SSL certifikáty zdarma. SSD disky samozřejmostí.
 • Akce : Kvalitní hosting pro Vás. Stránky Vám u nás poběží rychle a spolehlivě. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Bez dalších příplatků za zabezpečení HTTPs. SSL certifikáty zdarma. SSD disky samozřejmostí.

Hodnocení obchodu Ebola.cz


  (4.5 z 5)


Počet hodnocení: 97


Přejít do obchodu Ebola.cz
Kontakt: EBOLA Czech s.r.o.
Brněnská 26
796 01 Prostějov
Platební metody: Převodem na účet Platba online