AllianzDirect.cz slevové kódy, kupóny a slevy

Akce a slevy: 1x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 1407x | Doprava zdarma: Ne
Nabídky od AllianzDirect.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu AllianzDirect.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Všechny kupony AllianzDirect.cz platné dne 02.10.2023

 • Kupony Typ Platnost
  Akce: Sjednejte si cestovní pojištění online u Allianz a objevujte svět. Nebojte se a staňte se dobrodruhem. Jsme tu pro ty, kteří překračují hranice, oceány, světadíly. Sleva Neomezená

Informace o eshopu AllianzDirect.cz

 • Hodnocení:  4.5 (101x)
  Kontakt: Allianz pojišťovna
  Ke Štvanici 656/3
  186 00 Praha
  Telefon: 241 170 000
  E-mail: info@allianz.cz
  Platební
  metody:
  Převodem na účet Platba online

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Půjčky a finance

Recenze obchodu AllianzDirect.cz

 • Službu AllianzDirect.cz poskytuje společnost Allianz pojišťovna, a.s., která patří do velké rodiny globální skupiny Allianz SE. Allianz Direct nabízí rychlý, snadný a pohodlný internetový a telefonický prodej autopojištění, cestovního pojištění, pojištění majetku, komplexního životního pojištění a penzijního připojištění. V nabídce jsou však i finanční produkty, se kterými můžete začít spořit nebo investovat anebo si vypůjčit peníze na bydlení, na váš osobní rozvoj, podnikání nebo třeba na auto.

  Jak se zorientovat v pojištění na stránkách obchodu AllianzDirect.cz?

  Na stránkách AllianzDirect.cz naleznete intuitivní kalkulačky autopojištění, cestovního pojištění, pojištění majetku, komplexního životního pojištění a doplňkového penzijního spoření Modrá penze. Pojištění si sjednáte sami během deseti minut online, neplatíte za zbytečnosti, pojistíte si to, co sami doopravdy chcete. AllianzDirect.cz nabízí nadstandardní servis.

  Co získáte s auto pojištěním na stránkách AllianzDirect.cz?

  Při autopojištění na stránkách AllianzDirect.cz získáte zelenou kartu s měsíční platností, kterou vám pojišťovna zašle ihned na email. Není potřeba nic podepisovat, po zaplacení vám přijde originál zelené karty, za deset minut tedy může být váš vůz pojištěn. Dokonce jej ani nemusíte tisknout na zelený papír, stačí běžný bílý, legislativa to již umožňuje.

  Od roku 2022 (2023) dokonce ani k žádnému tisku dojít nemusí, Policie ČR již bude mít k dispozici online databázi povinného ručení, tedy vám bude stačit i jen elektronické potvrzení nákupu povinného ručení, v databázi si jej pak Policie ČR najde podle poznávací značky vašeho vozu.

  Pojištění vozidla si sestavíte přesně podle vlastních potřeb.

  Pojišťovna AllianzDirect.cz vám nabízí skvělou možnost zvolit si pouze sezónní autopojištění, plnohodnotné povinné ručení, speciálně nastavení pojištění havarijní, nebo můžete platit měsíční splátky bez navýšení. V základních asistenčních službách máte nárok na náhradní vozidlo.

  A jak je to s pojištěním cestovním?

  Při online cestovním pojištění na stránkách AllianzDirect.cz získáte neomezené léčebné výlohy. Non stop asistenční služby v českém jazyce. Pojištění více než 100 sportů bez navýšení ceny. Možnost připojištění rizikových sportů a bezplatné prodloužení cestovního pojištění v případě nečekaných situací v cílove zemi je tady samozřejmostí. AllianzDirect.cz cestovní pojištění si sjednáte rychle a pohodlně během tří minut.

  Pojištění cestovní, pojištění vozu, ale i majetku nebo života, které je platné ihned!

  Pojištění začne platit hned, jak platbu provedete. AllianzDirect.cz nabízí nejvyšší možné krytí s neomezenými limity, kryje například zásah horské služby, přepravu helikoptérou a jiné záchranné akce. Pro více informací, navštivte AllianzDirect.cz.

  Jaký majetek můžete nechat pojistit u pojišťovny Allianz?

  V případě majetkového pojištění je na stránkách obchodu AllianzDirect.cz k mání například pojištění domácnosti, pojištění nemovitosti, dále si můžete pojistit třeba i svou chatu, zajistit si asistenci 24 / 7, k tomu se samozřejmě standardně doplňuje i pojištění odpovědnosti.

  A co třeba životní pojištění?

  V obchodě AllianzDirect.cz můžete rovnou sjednat i životní pojištění, pokud máte představu, jaké se právě pro vás právě ve vaší situaci nejlépe hodí. Pojistit lze jak úrazy, tak nemoci, samozřejmě hospitalizaci, invaliditu, smrt nebo i nemocenskou či ošetřovné. Možností je opravdu hodně, pojištění je navíc nabízeno i s vysokou progresí (násobení vyplácené částky při poškození těla úrazem).

  Finanční produkty tu také mají své speciální místo

  I nabídka finančních produktů je v obchodě AllianzDirect.cz pestrá. Najdete tu jak hypotéky a úvěry, tak stavební spoření, nabídku zajímavého zhodnocení v investicích. Úvěry jsou k mání jak účelové (například hypotéky, stavební spoření), tak ty běžné, neúčelové, kam se řadí americké hypotéky, úvěry pro firmy a podnikatele, hypoteční kontokorenty nebo klasické spotřebitelské úvěry. V případě úvěrů jde o službu zprostředkování, a to díky spolupráci s předními poskytovateli finančních produktů v ČR.

  Uvažujete o založení doplňkového penzijního spoření, tzv. 3. pilíře? I pro něj si přijďte do obchodu AllianzDirect.cz!

  Doplňkové penzijní spoření má spoustu výhod. Můžete získat až 2 760 Kč ročně od státu, dále snížit daňový základ každoročně až o 24 000 Kč, získat příjemný nárok na předdůchod až 5 let před oficiálním důchodovým věkem. Pro získání státního příspěvku přitom stačí spořit od 300 Kč měsíčně.

  Na vybranou máte pak tři strategie spoření, a to konzervativní, vyváženou a samozřejmě i dynamickou. Penzijní spoření je možné uzavírat i pro děti! V 18 se pak dá část naspořených peněz beztrestně vybrat (pokud spoříte 10 a více let) a využít je, na cokoliv potřebujete.

  Platit budete samozřejmě elektronicky, stejně jako celý proces vyřízení služeb v obchodě AllianzDirect.cz bude probíhat elektronicky, bez nutnosti kamkoliv jezdit. Elektronický podpis netřeba, bude vám zaslán SMS klíč, který poslouží místo něj.

Nejčastější dotazy AllianzDirect.cz

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu AllianzDirect.cz?

  1. Vyhledejte slevový kód AllianzDirect.cz na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu AllianzDirect.cz.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu AllianzDirect.cz?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte AllianzDirect.cz na výhodný nákup v kategorii: Půjčky a finance.

  🛍️ Nabízí obchod AllianzDirect.cz dopravu zdarma?

  AllianzDirect.cz nenabízí dopravu zdarma.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod AllianzDirect.cz?

  Obchod AllianzDirect.cz nabízí zboží v kategoriích: Půjčky a finance.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě AllianzDirect.cz?

  Můžete využít platební metody: Převodem na účet, Platba online

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě AllianzDirect.cz?

  Můžete využít dopravu: -

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu AllianzDirect.cz i v zahraničí?

  Ne, momentálně nemáme slevy pro eshop AllianzDirect.cz v zahraničí.

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod AllianzDirect.cz?

  Na říjen, 2023 pro obchod AllianzDirect.cz máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod AllianzDirect.cz?

  Na říjen, 2023 pro obchod AllianzDirect.cz máme v nabídce 1x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod AllianzDirect.cz?

  Akce : Sjednejte si cestovní pojištění online u Allianz a objevujte svět. Nebojte se a staňte se dobrodruhem. Jsme tu pro ty, kteří překračují hranice, oceány, světadíly.

  🛍️ Jaké má eshop AllianzDirect.cz slevové kódy?

  AllianzDirect.cz nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop AllianzDirect.cz?

  Obchod AllianzDirect.cz můžete kontaktovat telefonicky na: 241 170 000 nebo emailem: info@allianz.cz.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchodě AllianzDirect.cz?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu AllianzDirect.cz

  ✅ Akce a slevy 1
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ne
  📅 Aktualizováno říjen, 2023

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu AllianzDirect.cz už 1407x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy AllianzDirect.cz

 • Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.