Acetex.cz slevové kódy, kupóny a slevy

Akce a slevy: 1x | Slevové kódy: 0x | Ušetřené: 5x | Doprava zdarma: Ne
Nabídky od Acetex.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z eshopu Acetex.cz na Váš email
Tato stránka je chráněna prostřednictvím funkce reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání od společnosti Google.

Všechny kupony Acetex.cz platné dne 02.10.2023

 • Kupony Typ Platnost
  Konzultace zdarma: Získejte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a dotaci Sleva Neomezená

Informace o eshopu Acetex.cz

 • Hodnocení:  5 (2x)
  Kontakt: ACETEX s.r.o.
  Rybná 716/24
  Staré Město Praha 1
  110 00
  Telefon: 770 110 011
  E-mail: info@acetex.cz
  Platební
  metody:
  Převodem na účet
  Doprava: Rozvoz obchodem

Nejoblíbenější obchody

Top obchody v kategorii: Dům a nábytek

Recenze obchodu Acetex.cz

 • Odborná montáž fotovoltaické elektrárny, tepelného čerpadla, pro váš rodinný dům, formou řešení na klíč bez starostí. Garantujeme získání dotace.

  Chcete ušetřit na energiích a zvažujete pořízení fotovoltaického systému či tepelného čerpadla? S oběma technologiemi vám pomůže česká společnost Acetex, která se zabývá jak realizací fotovoltaiky a tepelných čerpadel, tak získávání a vyplacením dotací. Pokud zvažujete, zda bude tepelné čerpadlo či fotovoltaika tou pravou volbou právě pro vás, či chcete získat odhad ceny celého projektu, využít můžete konzultace zdarma a bezplatného zhotovení plnohodnotného návrhu optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a případné dotace.

  Snadná orientace na webových stránkách

  Orientace na webových stránkách společnosti Acetex.cz je opravdu snadná. Na úvodní stránce naleznete nejen veškeré kategorie a rozcestníky, ale také seznam důvodů, proč se pořízení fotovoltaiky či tepelného čerpadla skutečně vyplatí. Rovněž zde můžete prostřednictvím kontaktního formuláře požádat o bezplatnou konzultaci.

  Hlavní lišta v hlavičce webu zahrnuje několik přehledných kategorií. První kategorií je Fotovoltaika a tepelné čerpadlo, která zahrnuje podkategorie Fotovoltaika, Tepelné čerpadlo, Reference VFE, Reference TČ, Recenze a Otázky a odpovědi. Druhou hlavní kategorií je sekce Vše o nákupu, kde naleznete podkategorie Jak probíhá spolupráce, Financování, Dotace, Nová Zelená úsporám, Dotace kotlíková, Záruka a servis a Virtuální baterie. Poslední kategorií (kromě sekce Kariéra a Kontakt) je Klientská zóna, kde najdete vše potřebné k výběru, nákupu a provozu fotovoltaiky či tepelného čerpadla, tedy kategorie Ke stažení, Články, Objednání servisu, Aplikace, Monitoring a Wallbox.

  Sortiment e-shopu

  Teď už se však pojďme podívat na samotný sortiment zboží, které lze na portálu Acetex.cz zakoupit. V sekci Fotovoltaika naleznete kompletní nabídku fotovoltaické elektrárny, která zahrnuje produkty Energie pro vlastní spotřebu a ohřev vody, Uložení energie do virtuální baterie a Uložení energie do fyzické baterie. U každého z nich je k dispozici seznam výhod a benefitů a rovněž také hrubý odhad ceny a dotace, kterou lze na realizaci získat. Můžete tak snadno vybrat to pravé řešení pro váš domov, potřeby i rozpočet.

  Podobně přehledně je řazena také nabídka tepelných čerpadel. Momentálně můžete vybírat mezi tepelnými čerpadly Viesmann řada 100s, 200s a 200A. Pokud si chcete utvořit představu, jak bude vypadat výsledek, v sekci Tepelná čerpadla i Fotovoltaika jsou k prohlédnutí klientské realizace s fotografiemi. Dále zde na vás čeká podrobný popis technologií, výhody, průběh realizace, dotace, financování a informace o záruce a servisu.

  Jak probíhá nákup na Acetex.cz?

  Samotný výběr a nákup je na portálu Acetex.cz skutečně snadný. Jak se dočtete v sekci Jak probíhá spolupráce, vše začne osobní schůzkou a konzultací zdarma, kde získáte návrh optimálního řešení. Schůzka může proběhnout u vás doma, či na jedné ze dvou poboček Acetex v Praze a Brně. Následně za vás Acetex vyřídí veškeré legislativní záležitosti a získá pro vás dotaci. Pak přichází na řadu odborná instalace, která trvá zhruba čtyři dny. Po dokončení realizace je vám plně k dispozici záruční i pozáruční servis a odborné poradenství.

  S kým Acetex.cz spolupracuje při realizaci?

  Při instalaci fotovoltaiky či tepelného čerpadla spoluprace Acetex.cz s mnoha renomovanými společnostmi a firmami. Příkladem partnerů může být společnost a dodavatel Viesmann, Pra izolační práce, BayWa r.e., AEG, Pylontech, Goodwe, Domy Klečany, Wattsonic, Caft či Stiebel Eltron.

  Péče o zákazníky a další služby

  Potřebujete poradit či objednat servis nebo konzultaci? Stačí využít telefonní zákaznické linky, e-mailové adresy či kontaktního formuláře přímo na webu. Acetex lze rovněž kontaktovat na sociálních sítích facebook a instagram, kde navíc naleznete fotky klientských realizací. Odpovědi na své dotazy však naleznete také přehledně a pohromadě v sekci Otázky a odpovědi.

  Inspirujte se v magazínu i recenzemi zákazníků

  Stále jste se nerozhodli, zda je fotovoltaika nebo tepelné čerpadlo realizované společností Acetex.cz tou pravou volbou právě pro vás? Inspirovat se můžete nejen klientskými realizacemi a zákaznickými recenzemi v sekci Recenze, ale také návštěvou přidruženého magazínu v sekci Články. Zde na vás čekají zajímavé texty o tom, jak efektivně optimalizovat energetické náklady vašeho domu a současně snížit svou uhlíkovou stopu. Rovněž zde najdete aktuality a novinky ze světa fotovoltaiky a souvisejících technologií a legislativy.

  Využijte praktickou mobilní aplikaci i monitoring

  Zapomenout nesmíme ani na další důvodu, proč se Acetex.cz zkrátka vyplatí. Nespornou výhodou je mobilní aplikace Acetex, kterou si můžete stáhnout na Google Play či v App Store. Tato aplikace umožňuje mít dokonalý přehled nad stavy energií vašeho domu, stavu odběru z distribuční sítě, stavu nabití baterií či na statistikami finančních nákladů a úspor.

  Zároveň si můžete pořídit monitorovací systémy pro vzdálenou údržbu fotovoltaické elektrárny, zřídit alarmový automat na posílání upozornění e-mailem a další monitorování. V neposlední řadě Acetex.cz nabízí možnost zakoupení Wallboxu neboli nabíjecí stanice pro bezpečné nabíjení elektromobilů, na kterou můžete získat až 40 000 Kč v rámci dotace.

Nejčastější dotazy Acetex.cz

 • 🛍️ Jak použít slevový kód v eshopu Acetex.cz?

  1. Vyhledejte slevový kód Acetex.cz na stránce Kuponovnik.cz a klikněte na "Použít slevový kód".
  2. V novém okně zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".
  3. Vyberte si zboží v eshopu Acetex.cz.
  4. Do položky "Využít slevový kód/Máte slevový kupón?" vložte zkopírovaný kód.
  5. Hotovo vaše sleva je uplatněna.

  🛍️ Jak využít slevu v eshopu Acetex.cz?

  Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky. Využijte Acetex.cz na výhodný nákup v kategorii: Dům a nábytek.

  🛍️ Nabízí obchod Acetex.cz dopravu zdarma?

  Acetex.cz nenabízí dopravu zdarma.

  🛍️ Jaké zboží nabízí obchod Acetex.cz?

  Obchod Acetex.cz nabízí zboží v kategoriích: Dům a nábytek.

  🛍️ Jaké platební metody mohu využít při nákupu v obchodě Acetex.cz?

  Můžete využít platební metody: Převodem na účet

  🛍️ Jakou dopravu mohu využít v obchodě Acetex.cz?

  Můžete využít dopravu: Rozvoz obchodem

  🛍️ Mohu nakoupit v eshopu Acetex.cz i v zahraničí?

  Ne, momentálně nemáme slevy pro eshop Acetex.cz v zahraničí.

  🛍️ Kolik je aktuálních slevových kódů pro obchod Acetex.cz?

  Na říjen, 2023 pro obchod Acetex.cz máme v nabídce 0x slevový kód.

  🛍️ Kolik je aktuálních akcí a slev pro obchod Acetex.cz?

  Na říjen, 2023 pro obchod Acetex.cz máme v nabídce 1x akci a slevu.

  🛍️ Které jsou nejoblíbenější kupóny a slevové kódy pro obchod Acetex.cz?

  Konzultace zdarma : Získejte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a dotaci

  🛍️ Jaké má eshop Acetex.cz slevové kódy?

  Acetex.cz nemá momentálně žádné slevové kódy.

  🛍️ Jak mohu kontaktovat eshop Acetex.cz?

  Obchod Acetex.cz můžete kontaktovat telefonicky na: 770 110 011 nebo emailem: info@acetex.cz.

  🛍️ Black Friday 2023 v obchodě Acetex.cz?

  Ne

  🛍️ Jaké jsou výhody obchodu Acetex.cz

  ✅ Akce a slevy 1
  🛒 Slevové kódy 0
  🚚 Doprava zdarma Ne
  📅 Aktualizováno říjen, 2023

  Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v eshopu Acetex.cz už 5x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.

Neplatné nebo prošlé kupóny a slevové kódy Acetex.cz

 • Tento obchod nemá zatím žádné vypršené kupóny nebo slevové kódy.