2jakost.cz - Kupóny a Slevové Kódy

Akce a slevy: 0x | Slevové kupóny: 0x | Ušetřené: 1120x | Doprava zdarma: Ne
 • O obchodě 2jakost.cz:

  Přijde vám škoda, aby bylo nutné likvidovat novou lednici jen proto, že je převozem škrábnutá nebo se poškodil dokonce jen obal, takže výrobek má stále plnou záruku? Jiným to přijde také jako zbytečné plýtvání. Proto vznikl tým lidí, který založil eshop 2jakost.cz! Už teď je vám jasné, že nabízejí ke koupi spotřebiče druhé jakosti, které samozřejmě vyjdou levněji, přestože jim vlastně nic není. Proč nakupovat v obchodě 2jakost.cz ?

2jakost.cz - Nejnovější Kupóny a Slevové kódy (Duben 2021)

Momentálně nejsou pro tento obchod dostupné žádné aktivní kupóny nebo slevové kódy.
Nabídky od 2jakost.cz
Slevové kódy, kupóny a akce jedině z obchodu 2jakost.cz na Váš email

Top obchody v kategorii: Dům a Nábytek

Podobné Kupóny a Slevové Kódy v Kategorii: Dům a Nábytek

4Home.cz
 • Sleva 5%
  4home Slevový kód 5% na váš nákup. 4home Slevový kód 5% na váš nákup. Skrýt text
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :4Home.cz Kategorie : Dům a Nábytek Použito : 736x
4Home.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :4Home.cz Kategorie : Dům a Nábytek Použito : 470x
Svetla24.cz
 • Sleva 12% + doprava zdarma
  Hledáte svítidla na zahradu, fasádu domu nebo terasu? Využijte 12% slevu... Více o slevě Hledáte svítidla na zahradu, fasádu domu nebo terasu? Využijte 12% slevu na všechna svítidla na nákup nad 5 500 Kč + dopravu zdarma na území České republiky na www.svetla24.cz – platí i na zlevněné zboží! Skrýt text
Platnost do : 30/06/2021
Obchod :Svetla24.cz Kategorie : Dům a Nábytek Použito : 56x
Blancheporte.cz
 • Sleva
  Dárek ke každé objednávce + sleva -10% na celou objednávku Dárek ke každé objednávce + sleva -10% na celou objednávku Skrýt text
Platnost do : 08/05/2021
Obchod :Blancheporte.cz Kategorie : Dům a Nábytek Použito : 43x
Estilofina-nabytek.cz
Platnost do : 31/12/2021
Obchod :Estilofina-nabytek.cz Kategorie : Dům a Nábytek Použito : 26x

O obchodě 2jakost.cz

 • Přijde vám škoda, aby bylo nutné likvidovat novou lednici jen proto, že je převozem škrábnutá nebo se poškodil dokonce jen obal, takže výrobek má stále plnou záruku? Jiným to přijde také jako zbytečné plýtvání. Proto vznikl tým lidí, který založil eshop 2jakost.cz! Už teď je vám jasné, že nabízejí ke koupi spotřebiče druhé jakosti, které samozřejmě vyjdou levněji, přestože jim vlastně nic není.

  Neváhejte a obraťte se na ně, pokud potřebujete cokoliv z velkých spotřebičů, něco do domácnosti, na ohřev, cokoliv z elektroniky anebo na zahradu či pro vaše hobby. Prohlédněte si nabídku a rozhodněte se, na základě popisu a případných dalších informací, které získáte díky online chatu, zda si zboží s velkou slevou koupíte.

  Není druhá jakost jako druhá jakost!

  Než se v obchodě začnete pohybovat, je potřeba si všimnou důležitého rozdělení do tří kategorií v rámci nabízené druhé jakosti.

  Jsou jimi poškozený obal, kdy výrobek je zcela v pořádku, ale došlo k poškození obalu při manipulaci v přepravě nebo skladu. Záruka je v plném rozsahu a dokonce ani na spotřebiči žádné poškození, byť kosmetické, není.

  Dále je to poškození samotného výrobku, které ale nemá vliv na funkčnost – jde vždy pouze o kosmetické vadu, vzniklou zejména při manipulaci v samotné výrobě, například nedostříknutá stěna spotřebiče, co ale nemá vliv na práci spotřebiče, takže jde stále o kousek s plnou zárukou.

  Třetí skupinou nabízené druhé jakosti jsou pak výrobky již rozbalené – ale pozor, nejdná se jen o rozbalené produkty, které už byly u zákazníka a které on bez udání důvodu vrátil během zákonné lhůty v 14 dní, na kterou samozřejmě máte při online nákupu vždy nárok i vy, v této kategorii totiž můžete najít i rozbalené výrobky nové nepoužité, které byly vystaveny na prodejně, v obou případech jde opět o zboží s plnou zárukou.

  Velké spotřebiče

  Jestli čekáte malý eshop s několika málo typy výrobků s druhou jakostí, pak jste na omylu. Nabídka je velmi široká, což si právě ukážeme. Například v kategorii velkých spotřebičů jsou to přístroje pro praní a sušení, pro chlazení, pro mytí a samozřejmě i ty pro vaření, dokonce včetně odsavačů, mikrovlnných trub nebo dřezů.

  Z kategorie pro domácnost pak můžete vybírat pomocníky do kuchyně, vysvače, žehličky, bytový textil, výbavu pro úklid domácnosti, bytové doplňky, pomocníky s krátsou a zdravím nebo také zařízení z oblasti vzduchotechniky.

  A co třeba elektronika? Tady je na výběr z televizí, audio a video přístrojů, dále vybavení do kanceláří, jako například tiskárny, čtečky knih, klávesnice a myši, tablety a notebooky, kamery a příslušenství k elektronice. Nechybí ani smart elektronika v podobě mobilů či navigace.

  Jestli se potřebujete doma ohřát nebo si zajistit teplou vodu, jsou ve druhé jakosti k mání bojlery, malé zásobníkové ohřívače anebo topidla., včetně tepelných zářičů. Pro zahradu a hobby pak můžete vybírat také ze spousty výrobků druhé jakosti, jsou tu například hračky, nářadí, auto moto, věci pro volný čas, nábytek na zahradu, pak též pily, drtiče, vysavače a fukary listí, ale nechybí například ani grily, a to jak elektrické, tak ty na dřevěné uhlí.

  Jak zaplatit a nechat dovézt?

  Možnosti platby jsou široké, platit lze ihned online přímo u obchodníka, ale také převodem nebo na dobírku, a to jak hotově, tak kartou. V obchodě 2jakost.cz myslí i na ty z vás, kdo si chtějí pořídit dražší spotřebič na splátky, spolupracují tu se společností Cofidis.

  A co se dopravy týká, ani tady se nemusíte spokojit jen s jednou možností. Ve vybraných dnech a na vybrané výrobky je doprava zdarma, osobní odběr také, ten je možný v Praze nebo v Českých Budějovicích. Až k vám domů může zboží doputovat přes GLS, PPL nebo Gebruder Weiss, která přepravuje maxi velikosti předmětů - řidiči jsou tu vybaveni technikou pro manipulaci s větším či těžším předmětem. Možnost je tu i v dopravě zboží na Slovensko, ale až na základě individuální domluvy, například v online chatu.

  Přejít do obchodu 2jakost.cz

2jakost.cz - Neplatné nebo Vypršené Kupóny a Slevové Kódy

 • Výprodej : Skladový výprodej Skladový výprodej Skrýt text
 • Slevy : Nové produkty se slevami Nové produkty se slevami Skrýt text
 • Sleva 10% : Sleva 10% na vše Sleva 10% na vše Skrýt text
 • Sleva 10% : Slevový kód 10% na vše Slevový kód 10% na vše Skrýt text

Hodnocení obchodu 2jakost.cz


  (4.5 z 5)


Počet hodnocení: 50


Přejít do obchodu 2jakost.cz
Kontakt: ELEKTRO SOLID s.r.o.
Nuselská 62
140 00 Praha
Telefon: 212 248 088
Platební metody: Platební kartou Hotově Převodem na účet Platba online Splátkový prodej
Doprava: Osobní vyzvednutí Zásilkovna

Vyhledejte slevový kupón 2jakost.cz a klikněte na "Použít slevový kód".

Zkopírujte kód prostřednictvím CTRL + C, CMD + C (pro Apple produkty) nebo klikněte na "Zkopírovat kód".

Vyberte si zboží v obchodě 2jakost.cz a do položky "Máte kód slevového kupónu?" vložte zkopírovaný kód.

Hotovo vaše sleva je uplatněna.

Klikněte na "Využít slevu", otevře se vám nová stránka, kde můžete nakupovat akciové výrobky.

Na Duben 2021 pro obchod 2jakost.cz máme v nabídce 0x slevový kupón a 0x akci a slevu.

Kuponovnik.cz pomohl ušetřit v obchodě 2jakost.cz již 1120x. Proto neváhejte, nakupujte a ušetřete ještě dnes.