Uživatelský manuál pro Xiaomi Mi Drop, aplikaci určenou ke sdílení

Uživatelský manuál pro Xiaomi Mi Drop, aplikaci určenou ke sdílení

Hledáte aplikaci pro sdílení souborů s hudbou, obrázky nebo pro sdílení aplikací? A máte Xiaomi telefon? Tak si projděte tenhle návod na sdílení souborů z telefonů Xiaomi do všech Android telefonů. Proč tuhle aplikaci využít? Protože přenos probíhá 200 krát rychleji než u Bluetooth, a to až do rychlosti 50 Mbps. Podívejme se na klíčové postupy ve sdílení.

Jak poslat soubor přes Mi Drop?

Krok 1: Otevřete aplikaci Xiaomi Mi Drop a klikněte na „Send“ (poslat)

Krok 2: Vyberte soubory k přenosu, klikněte na tlačítko odeslání a vyčkejte na příjemce

Krok 3: Jakmile se v nabídce příjemců objeví profil toho, komu chcete soubory na telefon odeslat, vyberte ho a zahajte transfer.

ShareMe aplikace

Jak přijmout soubor v aplikaci Xiaomi Mi Drop?

Přijetí souboru je ještě snazší. Jen klikněte v aplikaci na „Receive“ (přijmout) a vyčkejte, než se odesílající telefon připojí.

Jak vytvořit propojení mezi dvěma smartphony s pomocí QR kódu?

I pomocí QR kódu se dá v aplikaci Xiaomi Mi Drop propojit dva mobily. Příjemce odesílaných souborů si nejprve pomocí nabídky „Connecting using QR code“ nechá vygenerovat QR pro propojení s odesílatelským telefonem. No a odesílatel v aplikaci zvolí nabídku „Scan QR code to connect“ a naskenuje příjemcem vygenerovaný QR kód. Tím je propojení vytvořeno.

Jak sdílet aplikaci Xiaomi Mi Drop s kamarády?

I sdílení této aplikace je velmi snadné.  Jen ji otevřete a klikněte na „share Mi Drop“. Ukáží se vám využitelné hotspoty anebo Bluetooth, kterými si samotnou aplikaci můžete nasdílet a pak hned používat pro úspornější a rychlejší sdílení, bez internetu.


Lenka Rutteová

Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články:

Trendy v bydlení 2023

14 interiérových trendů pro rok 2023, které oživí váš domov

Nový rok s sebou tradičně přináší také nové trendy, a to nejen ve sféře oblečení, ale také bydlení. Přestože nábytek a zařízení bytu nepodléhají...

nejlepší robotický vysavač 2023

Usnadněte si úklid: Nejlepší robotické vysavače 2023

Není pochyb o tom, že chytré technologie pronikají do všech sfér našich životů - a výjimkou nejsou ani domácnosti. Pokud už vás nebaví několikrát...

Nejlepší domácí tiskárny

Přecházíte na home office? Máme pro vás tipy na nejlepší tiskárny

Začali jste pracovat na home office, či jen zkrátka tu a tam potřebujete kvalitní tiskárnu, která vás nezklame ve chvíli, kdy se nejméně hodí? Pak...

Jaký je nejlepší elektrický kartáček?

Nejlepší elektrické zubní kartáčky 2022: Praktický dárek, který potěší

Prosinec je tady a vy stále nemáte vymyšlené všechny vánoční dárky? Pokud chcete letos své potomky, partnera, rodiče či přátele potěšit dárkem,...