Mají hodinky Amazfit Ares nebo Amazfit T-Rex také NFC?

V poslední době se při výběru telefonu, hodinek nebo náramku často rozhodujeme i podle toho, zda mají i NFC. Je proto logické, že se zákazníci často ptají, zda hodinky Amazfit Ares nebo hodinky Amazfit T-Rex mají i NFC, aby s nimi bylo třeba možné platit, nebo se snadněji spojit s telefonem pro přenos dat. Odpověď na otázku najdete v tomto článku.

Amazfit Ares nemá NFC, ale Amazfit T-Rex v čínské verzi už ano

Amazfit Ares mají dvě verze, a to je čínská a globální. Ani jedna z nich však neobsahuje MFC technologii, takže pokud hledáte NFC náramek, rozhodně budete muset tento ze svého hledáčku vynechat.

Amazfit T-Rex mají také dva základní modely, čínský a globální. Hodinky Amazfit T-Rex určené pro čínský trh jsou vybaveny NFC, ale ty globální již nikoliv. Zda se rozhodnete pro koupi čínské varianty, to už je čistě na vás.

Fitness náramky a hodinky však nestojí jen na NFC

Výrobce vás však ujišťuje, že pokud jste spíše sportovcem, a na NFC funkcích vám tolik nezáleží, jistě si mezi 70 sporty, které v hodinkách Amazfit Ares jsou, najdete i ty svoje a jako s fitness zařízením s nimi rozhodně budete spokojeni.


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: