Má chytrý dron DJI Mavic Air 2 v kameře zoom?

Jak víte z naší recenze, chytrý dron DJI Mavic Air 2 je vybavem půlpalcovým CMOS snímačem, který dokáže nahrávat až v kvalitě 4K, rychlostí 60 snímků za vteřinu, pořídit dokáže i fotky s rozlišením 4 800 MPx. Také je vybaven HDR technologií a technologií sledování cíle během celého letu (zafixování kamery na jeden objekt, třeba jezdce na kole). Ale, má kamera chytrého dronu DJI Mavic Air 2 i možnost zoomování? Pokud ne, který model je vybaven i zoomem?

Chytrý dron DJI Mavic Air 2 nemá možnost zoomovat

Bohužel, kamera dronu DJI Mavic Air 2 nedokáže přiblížit obraz. Ale i přesto jde o poměrně výkonný foťák, posuďte sami. Time-lapse videa (zpomalená) dokáže natáčet až v rozlišení 8K, k tomu nabídne nahrávání až v kvalitě 4K, v rychlostí 60 snímků za vteřinu, pořídit dokáže i fotky s rozlišením 4 800 MPx. Snímač má velikost půl palce.

Chytrý dron DJI Mavic Air 2 má také spoustu kreativních nástrojů k natáčení ještě lepších videí. Jsou mezi nimi jak sledování stanoveného objektu po celou dobu letu, tak time-lapse na jedno kliknutí, možnost pořízení fotografií, HDR panorama, chytrá fotografie, krátký film na jeden klik, takže kdykoliv zachytíte přesně tu scénu, kterou chcete a jak ji chcete mít pojatou. Snadné je také nastavování parametrů a celkové ovládání kamery.

Snadné natáčení a focení v jednom momentu

Chytrý dron DJI Mavic Air 2 dokáže během chviličky přecházet mezi režimy natáčení, a tak celý váš fil, fotky i krátké filmy nebo time-lapse budou plynulé, bez přestávek jinde nutných k přehození nastavení. Ovládání je opravdu snadné a rychlé.

Poznámky:

Fotografie: DJI Mavic Air 2 ukládá fotky ve formátu JPG, v jiném formátu je stáhnout nelze, Nepodporuje RAW, bez omezeného rozlišení.

Video: Video lze stáhnout v maximálním rozlišení 4K. A jestli jej dokážete přehrát na mobilním zařízení, to závisí jen a pouze na parametrech telefonu.

DJI Mavic Air 2 podporuje umístění ND filtrů

DJI Mavic Air 2 neumožňuje pořizovat fotky během natáčení videa.


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: