Který vybrat? Fitness náramek Huawei Band 4 nebo Realme Band?

Fitness náramky s velmi rozdílnou cenou, ale možná s podobnými parametry. Nebo ne? Designově se od sebe liší v pojetí zpracování těla hodinek a zejména v pojetí celkového tvaru, kdy Huawei Band patří k náramkům s plochou obrazovkou, která nekopíruje tvar zápěstí, kdežto Realme Band je ergonomicky přívětivější a o něco dražší. Kterému z obou náramků dát přednost? Pojďme se podívat na rozdíly v jejich parametrech, co který náramek zvládá lépe. Díky tomu pro vás pak bude snazší mezi nimi zvolit vítěze.

Co nabídne fitness náramek Realme Band navíc oproti Huawei Band 4?

Nejprve se na porovnání podívejme optikou náramku Realme Band, v čem dokáže nabídnout lepší služby, než jeho zdárný konkurent Huawei Band 4. Odpověď je velmi rychlá. Nic. Všechny parametry má buď stejné, nebo horší než Huawei Band 4. Základními dvěma výhodami tedy zůstává ergonomičtější design a výrazně nižší cena. Dodejme, že oba náramky se nabíjejí pomocí vestavěného USB.

Co nabídne fitness náramek Huawei Band 4 navíc oproti Realme Band?

V tomto případě už bude výčet pestřejší, neboť náramek Huawei Band 4 dokáže nabídnout několik výhod, které Realme Band nemá - ovšem za vyšší pořizovací cenu. Jedná se o následující:

  • senzor nošení (aby měření tepu neblikalo a neprobíhalo, když náramek sundáte)
  • větší kapacita baterie
  • dvojnásobná výdrž na jedno nabití
  • měření SpO2

Výhod náramku Huawei Band 4 jsme sice našli jen několik, ale pokud dáte výdrži a senzoru nošení přednost před ergonomičtějším designem a nižší cenou, bude volba jasná.


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: