Který vybrat? Fitness náramek Huawei Band 4 nebo Honor Band 5?

Propracovali jste se při výběru náramků určených pro sledování zejména fitness parametrů vašeho těla až k výběru mezi modely Huawei Band 4 nebo Honor Band 5? Jde o produkty od jedné značky, a přestože designově dost odlišné, možná ve výběru mezi nimi tápete. Pojďme se podívat blíže na jejich parametry, abyste měli usnadněný další výběr a mohli s klidným svědomím jeden z nich vyřadit ze skupiny produktů, o které byste mohli i nadále mít zájem.

Co nabídne fitness náramek Honor Band 5 navíc oproti Huawei Band 4?

Je něco, co umí náramek Honor Band 5 lépe než Huawei Band 4, něco čím by vás hned více zaujal? Podívejme se na výčet parametrů, které má lepší:

  • jemnější displej
  • větší kapacita baterie (ale bohužel kratší výdrž na jedno nabití)
  • více sportovních módů

Pokud bychom to měli shrnout, nabídne podobně drahý náramek Honor Band 5 v podstatě jen lepší displej a o jeden sportovní mód navíc.

Co nabídne fitness náramek Huawei Band 4 navíc oproti Honor Band 5?

Nyní porovnávání otočme a podívejme se, v čem je lepší model Huawei Band 4, čím by vás mohl zaujmout. Už víme, že má delší výdrž na jedno nabití. Výhody jsou tedy následující:

  • delší výdrž na jedno nabití (20 dní oproti 14 dnům)
  • jednodušší nabíjení - přes vestavěné USB (netřeba originální nabíječku, jako je tomu u Honor Band 5 s pogo piny).

Tak už víte, čemu dáte nakonec přednost? Jemnějšímu displeji nebo delší výdrži a univerzálnímu nabíjení?


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: