Které vybrat: chytré hodinky HUAWEI Watch GT2e nebo HUAWEI Watch GT2?

Máte v plánu pořídit si chytré hodinky, zaujaly vás ty od Huawei, ale váháte mezi modely Watch GT2e a Watch GT2? Pojďme se podívat na jejich podrobné technické parametry a specifikaci, abyste si mohli o nich udělat lepší obrázek a měli větší základnu pro konečné rozhodnutí. Opět přistupme ke srovnání, co který model nabídne navíc. Hned na začátku dodejme, že vyšší cenu musíte zaplatit za Watch GT2.

Co mají chytré hodinky Huawei Watch GT2 navíc oproti Huawei Watch GT2e?

Když spolu ona modely hodinek porovnáme, tak zjistíme, že dražší z nich, tedy Watch GT2 (v provedení 46 mm průměru těla hodinek) nabídne navíc následující:

  • nižší hmotnost
  • nerezovou ocel v těle hodinek
  • reproduktor
  • mikrofon
  • hovory prostřednictvím Bluetooth propojení s telefonem

Najde se něco, co je lépe nastaveno v hodinkách Watch GT2e?

Model s přídomkem „e“ je určen pro zarytější sportovce, ono „e“ pravděpodobně pochází ze slova excercises, tedy cvičení. Proto v něm najdete 100 sportovních aktivit, které hodinky dokáží sledovat. V GT2 je jich jen 15.

Takže volba je jasná: kdo upřednostní hovory pomocí hodinek, sáhne po Huawei Watch GT2. Ale kdo schce mít sledováno větší spektrum sportovních aktivit, zvolí model GT2e.


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: