Jsou hodinky Realme Watch vodotěsné?

Už víme, jaké výhody mají hodinky Realme Watch a jak je zprovoznit, ale podívejme se také na to, zda je můžete používat i při plavání nebo s nimi zmoknout. Jsou hodinky Realme Watch vodotěsné?

Odolnost proti prachu a vodě je tu opravdu vysoká

Hodinky Realme Watch mají velmi vysokou odolnost proti prachu a vodě, a to dokonce na stupni IP68. To znamená, že s nimi můžete bez obav do vody. A to jak do vody sladké v bazénech, řekách nebo vodních nádržích, tak také do moře. Jen pozor, hodinky Realme Watch nejsou určeny pro potápění. Pouze pro aktivity jen kousek pod hladinou, tedy pro plavání nebo šnorchlování.

Ale dejte si pozor se sprchováním nebo koupelí – tady totiž budete jistě používat teplejší vodu – a vyšší teplota je to, co hodinkám může způsobit momentální ztrátu odolnosti proti působení vody a prachu.

Hodinky se nepokoušejte ve vodě ovládat

Jakmile budete s hodinkami ve vodě, nikdy nemačkejte jejich ovládací tlačítko umístěné na straně. Mohli byste totiž vpustit vodu dovnitř. Hodinky jsou vodotěsné pod podmínkou, že je nebudete pod vodou chtít ovládat.

Než se rozhodnete hodinky po pobytu ve vodě nabíjet nebo je jakkoliv používat, nejdříve je dokonale vysušte. Hodinky Realme Watch samozřejmě nevydrží působení agresivních kapalin, a to ani běžných čističů, třeba na koupelny.


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: