Jak zapnout, vypnout nebo resetovat chytrý náramek HUAWEI Band 4?

Dostali jste nebo si koupili chytrý náramek HUAWEI Band 4? A jak ho teď vlastně zapnout? Je vůbec možné vypnout tento náramek, pokud jej nebudete chtít používat a budete si chtít ušetřit baterii? A pokud by nastaly problémy s připojením nebo jste jej chtěli spárovat s jiným telefonem, jak HUAWEI Band 4 vlastně resetovat? Naštěstí je to snadné, podívejte se na návod.

Jak zapnout chytrý náramek HUAWEI Band 4

Pokud vám v balení přijde chytrý náramek HUAWEI Band 4 vypnutý, pak vězte, že se automaticky zapne, jakmile jej začnete nabíjet.

Jak vypnout chytrý náramek HUAWEI Band 4

1. přepínejte obrazovky náramku potažením prstem až do doby, než se objeví obrazovka „more“ (více). Rozklikněte ji a najděte nabídku System  > Power off a tady klikněte na ikonu se symbolem “√”.

2. Abyste pak náramek zapnuli, zase stačí jen připojit k nabíječce, automaticky se nastartuje.

Jak restartovat chytrý náramek HUAWEI Band 4

I samotný restart náramku je velmi snadný. Přepínejte obrazovky náramku potažením prstem až do doby, než se objeví obrazovka „more“ (více). Rozklikněte ji a najděte nabídku System  > Restart. Pak ho budete moci spárovat s jiným telefonem nebo obnovit párování s telefonem původním, pokud třeba začalo zlobit.

Užít si můžete i snadnou změnu ciferníku na náramku.


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: