Jak udělat aktualizaci firmware na chytrých hodinkách Huawei Watch GT2?

V nejnovějších verzích firmware na hodinkách Huawei Watch GT2 jsou k dispozici třeba nové funkce karty. Také se podařilo optimalizovat stabilitu systému, takže není divu, když i čeští uživatelé o aktualizaci stojí. Jenže jak se do ní pustit? Naštěstí to není nic složitého, navíc si můžete vybrat mezi dvěma cestami.

Jak získat firmware upgrade pro hodinky Huawei Watch GT2?

Zde jsou dvě cesty, jak získat firmware upgrade pro hodinky Huawei Watch GT2. Kterou si vyberete, je jen a jen na vás.

Huawei Watch GT2

Způsob první

Krok 1: Propojte hodinky Huawei Watch GT2 s aplikací Huawei Health app ve vašem telefonu.

Krok 2: Otevřete aplikaci, klikněte na „Devices“ (zařízení), pak klikněte na váš model hodinek a posléze klikněte na „Firmware update“.

Krok 3: Pak už jen následujte pokyny, které se při této operaci budou objevovat na obrazovce – tedy za předpokladu, že právě nějaká aktualizace k dispozici je.  

Způsob druhý

Pro Android telefony: Otevřete aplikaci Huawei Health app, klikněte na „Devices“ (zařízení), pak klikněte na váš model hodinek a v nabídce povolte automatické stahování aktualizací přes Wi-Fi, tedy „uto-download update packages over Wi-Fi“. Jakmile se objeví nová aktualizace, hodinky vás na to hned upozorní. A jakmile se ocitnete ve wi-fi připojení, aktualizují se hodinky samy.

Pro iOS telefony: Otevřete aplikaci Huawei Health app, klikněte na profilový obrázek v levém horním rohu na domovské obrazovce. Pak klikněte na „Settings“ a také zda povolte „Auto-download update packages over Wi-Fi“, tedy automatické stahování aktualizací přes Wi-Fi. Jakmile se objeví nová aktualizace, hodinky vás na to hned upozorní. A jakmile se ocitnete ve wi-fi připojení, aktualizují se hodinky samy.


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: