Jak spárovat Xiaomi Redmi Band - novinku od Xiaomi – s iOS nebo s Androidem?

Značka Redmi, která patří do skupiny Xiaomi, prezentovala na festivalu fanoušků Xiaomi Mi 2020 svůj první fitness náramek. Dostal jednoduché označení Redmi Band. Ke spárování s telefony nebo tablety ale budete potřebovat jinou aplikaci, než na kterou jsme zvyklí od jiných Xiaomi nositlností. Která to a je a jak se vůbec do párování Redmi Bandu pustit?

Jak spárovat Xiaomi Redmi Band s iOS nebo s Androidem

Párování je naštěstí velmi snadné a pro oba typy operačních systémů podobné. Jen musíte vědět, kterou aplikaci si stáhnout. Tady je 5 kroků, které vás k párování nového náramku Xiaomi Band dovedou.

Krok 1: Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Redmi Band App, otevřete ji. V obchodě s Google Android aplikacemi ji najdete pod názvem „Xiaomi Mi Wear" (pro Androidy 4.4 a vyšší), v iOS App Store je umístěna pod názvem „Xiaomi Mi Wear Lite" (pro iOS 9.0 a vyšší).

Krok 2: Zapněte v telefonu (tabletu) Bluetooth

Krok 3: Klikněte na „Profile“ a pak na Přidat nové zařízení „Add a new device“, pak vyberte váš model náramku.

Krok 4: Xiaomi Redmi Band mějte blízko párovaného mobilu nebo tabletu.

Krok 5: Nakonec jen na náramku Xiaomi Redmi Band odklikněte potvrzení párování, jakmile to po vás náramek bude chtít. A je spárováno.


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: