Jak spárovat bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo s iPhonem nebo s Android smartphonem?

Jak spárovat bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo s iPhonem nebo s Android smartphonem?

Nejnovější sluchátka od Realme nabízejí opravdový bezdrátový hudební zážitek. Jsou totiž vybavena čipem R1 True Wireless chip s Bluetooth 5.0. To zajistí okamžité a hlavně stabilní propojení s vaším novějším zařízením, které má Bluetooth alespoň 4.2. Ale jak na to, aby se spojení uskutečnilo, jak spárovat bezdrátová sluchátka Realme Buds Air s iPhonem nebo s Android smartphonem? Je to naštěstí velmi snadné.

Bezdrátová sluchátka Realme Buds Air fungují jak s iPhonem, tak i s Android smartphonem

Jak s Android telefonem, tak s telefonem s iOS (iPhonem) jsou sluchátka schopná fungovat. Díky Bluetooth 5.0 udrží stabilní spojení, které nebude vypadávat. Bluetoth 5.0 je navíc méně energeticky náročné, než je tomu u nižších verzí, a tak dovoluje sluchátkům i delší výdrž na jedno nabití.

Jak spárovat bezdrátová sluchátka Realme Buds Air s iOS nebo s Androidem?

Jak spárovat váš telefon a bezdrátová sluchátka? Budou stačit jen tři jednoduché kroky.

Pro uživatele iOS, Androidu nebo Googlu:

Krok 1: Zapněte ve svém telefonu (či v jiném chytrém zařízení) Bluetooth.

Krok 2: Obě sluchátka vyndejte z pouzdra a umístěte je blízko párovaného zařízení.

Krok 3: Klikněte na „Realme Buds Air Neo“, jakmile se objeví na displeji nabídka na jeho párování. Tím je hotovo. Kdykoliv se pak sluchátka přiblíží zase k vašemu telefonu, automaticky se s ním spárují.

Poznámka: abyste doladili detaily nastavení, je nutné si stáhnout aplikaci Realme Link APP, kde si dezaily donastavíte podle sebe – stažení aplikace telefonů Realme není nutné. U nich se při párování postupuje trošičku jinak:

Pro uživatele Realme telefonu:

Krok 1: Zapněte ve svém Realme telefonu Bluetooth

Krok 2: Na pouzdru se sluchátky jen stiskněte tlačítko a pouzdro se sluchátky uvnitř položte blízko párovaného telefonu.

Krok 3: Poté vám na telefonu vyskočí pop-up okno, ve kterém vám systém oznámí, že Realme telefon byl spárován se sluchátky. Můžete kliknout na možnosti nastavení a doladit detaily. Tím je hotovo. Kdykoliv se pak sluchátka přiblíží zase k vašemu telefonu, automaticky se s ním spárují.

Často kladené dotazy

Jsou bezdrátová sluchátka Realme Buds Air kompatibilní s iPhonem a Android smartphonem?

Ano, bezdrátová sluchátka Realme Buds Air jsou kompatibilní jak s iPhonem, tak i s Android smartphonem. Díky Bluetooth 5.0 udrží stabilní spojení, které nebude vypadávat a je méně energeticky náročné.

Jak spárovat bezdrátová sluchátka Realme Buds Air s iOS nebo Androidem?

Pro spárování sluchátek s iOS nebo Androidem postupujte následovně: 1) Zapněte Bluetooth ve svém telefonu či jiném chytrém zařízení. 2) Obě sluchátka vyndejte z pouzdra a umístěte je blízko párovaného zařízení. 3) Klikněte na "Realme Buds Air Neo", jakmile se objeví na displeji nabídka na jeho párování. Sluchátka se poté automaticky spárují s telefonem, kdykoli se k němu přiblíží.

Jak spárovat bezdrátová sluchátka Realme Buds Air s Realme telefonem?

Pro spárování sluchátek s Realme telefonem postupujte následovně: 1) Zapněte Bluetooth ve svém Realme telefonu. 2) Na pouzdru se sluchátky stiskněte tlačítko a pouzdro se sluchátky uvnitř položte blízko párovaného telefonu. 3) Poté vám na telefonu vyskočí pop-up okno, ve kterém vám systém oznámí, že Realme telefon byl spárován se sluchátky. Můžete kliknout na možnosti nastavení a doladit detaily. Sluchátka se poté automaticky spárují s telefonem, kdykoli se k němu přiblíží.Lenka Rutteová

Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články:

Trendy v bydlení 2023

14 interiérových trendů pro rok 2023, které oživí váš domov

Nový rok s sebou tradičně přináší také nové trendy, a to nejen ve sféře oblečení, ale také bydlení. Přestože nábytek a zařízení bytu nepodléhají...

nejlepší robotický vysavač 2023

Usnadněte si úklid: Nejlepší robotické vysavače 2023

Není pochyb o tom, že chytré technologie pronikají do všech sfér našich životů - a výjimkou nejsou ani domácnosti. Pokud už vás nebaví několikrát...

Nejlepší domácí tiskárny

Přecházíte na home office? Máme pro vás tipy na nejlepší tiskárny

Začali jste pracovat na home office, či jen zkrátka tu a tam potřebujete kvalitní tiskárnu, která vás nezklame ve chvíli, kdy se nejméně hodí? Pak...

Jaký je nejlepší elektrický kartáček?

Nejlepší elektrické zubní kartáčky 2022: Praktický dárek, který potěší

Prosinec je tady a vy stále nemáte vymyšlené všechny vánoční dárky? Pokud chcete letos své potomky, partnera, rodiče či přátele potěšit dárkem,...