Jak propojit bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo s aplikací Realme Link APP?

Jak propojit bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo s aplikací Realme Link APP

Spárovat bezdrátová sluchátka (TWS) Realme Buds Air Neo s telefonem nebo s dalšími chytrými zařízeními, to není nic složitého, navíc k tomu najdete snadný návod v našem předchozím článku. Stačí prostě jen aktivovat Bluetooth a odsouhlasit párování s telefonem. A když máte Realme telefon, jen stisknete jedno tlačítko na pouzdru sluchátek.

Nyní se ale podívejme na to, jak si nastavit detaily pro poslech hudby prostřednictvím Realme Buds Air Neo. K tomu slouží aplikace Realme Link APP, se kterou je nutné sluchátka nejprve propojit, pak teprve je budete moci v této aplikace detailně nastavovat. Se stejnou aplikací se ovládají i další Realme zařízení, jako jsou například hodinky Realme Watch.

Kde si stáhnout aplikaci Realme Link APP?

Pokud jste zběhlí ve stahování aplikací, jistě víte, že máte zavítat do Play store, konkrétně do Google Play.

Uživatelé iOS telefonů ale mají smůlu, v App Store tato aplikace k mání není. Takže na detailnější ovládání, nastavení bezdrátových sluchátek Realme Buds Air Neo budete muset zapomenout.

V Realme telefonech je aplikace již předem připravena.

realme Link

Jak propojit bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo s aplikací Realme Link APP?

Následujících 5 kroků vám umožní propojit bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo s aplikací Realme Link APP.

Krok 1: Do Android telefonu stáhněte aplikaci Realme Link APP

Krok 2: Založte si účet nebo se přihlaste do účtu, který u Realme/HeyTap už máte, nechte aplikaci rozběhnout se, rozhodněte se o povolení přístupů.

Krok 3:  Klikněte na ikonku „+“, abyste přidali nové zařízení - Realme Buds Air Neo

Krok 4: Vyberte Realme Buds Air Neo a odsouhlaste párování

Krok 5: Ještě můžete párovat i manuálně: Sluchátka s pouzdrem držte v blízkosti telefonu a klikněte na „zařízení v blízkosti“ („Nearby devices“). Pak zase jen vyberte Realme Buds Air Neo a odsouhlaste párování.

Poznámka: Sluchátka dostanete do párovacího módu tak, že na pouzdře dlouze stisknete tlačítko. Jakmile budou sluchátka s aplikací propojena, můžete si je detailně nastavit, sledovat stav nabití baterií apod. Jednoduché, že?

Často kladené dotazy

Jak propojit bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo s telefonem nebo s dalšími chytrými zařízeními?

Stačí jen aktivovat Bluetooth a odsouhlasit párování s telefonem. A když máte Realme telefon, jen stisknete jedno tlačítko na pouzdru sluchátek.

Kde si stáhnout aplikaci Realme Link APP?

Aplikaci Realme Link APP si můžete stáhnout v Google Play Store. Uživatelé iOS telefonů ale mají smůlu, v App Store tato aplikace k mání není. V Realme telefonech je aplikace již předem připravena.

Jak propojit bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo s aplikací Realme Link APP?

Postupujte podle těchto 5 kroků: 1. Do Android telefonu stáhněte aplikaci Realme Link APP. 2. Založte si účet nebo se přihlaste do účtu, který u Realme/HeyTap už máte, nechte aplikaci rozběhnout se, rozhodněte se o povolení přístupů. 3. Klikněte na ikonku „+“, abyste přidali nové zařízení - Realme Buds Air Neo. 4. Vyberte Realme Buds Air Neo a odsouhlaste párování. 5. Ještě můžete párovat i manuálně: Sluchátka s pouzdrem držte v blízkosti telefonu a klikněte na „zařízení v blízkosti“ („Nearby devices“). Pak zase jen vyberte Realme Buds Air Neo a odsouhlaste párování.Lenka Rutteová

Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články:

online nákupy

Black Friday 2023

Vánoce se neúprosně blíží, a s nimi i nákupní šílenství. Než však začneme s úderem prvního prosince otevírat okénka adventního kalendáře, čeká nás...

prodejna mall.cz

Tipy a triky pro nakupování na Mall.cz

Internetový portál Mall.cz patří již mnoho let mezi nejoblíbenější e-shopy u nás . A není divu - nabídne jak skvělé ceny, tak opravdu obrovský...

úvodní obrázek Alza

11 zajímavostí o Alze: Co jste nevěděli o oblíbeném e-shopu

Alza právem patří mezi nejznámější české e-shopu s elektronikou. Nejen, že snad každý z nás zná maskota v podobě zeleného mimozemšťana, ale...

prodejna Okay.cz

Okay.cz: Co jste nevěděli o oblíbeném e-shopu?

Když se řekne elektro, nejspíš si stejně jako my vybavíte řetězec Okay.cz. Tento populární obchod si zkrátka už pěknou řádku let drží své místo na...