Jak propojit bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo s aplikací Realme Link APP?

Spárovat bezdrátová sluchátka (TWS) Realme Buds Air Neo s telefonem nebo s dalšími chytrými zařízeními, to není nic složitého, navíc k tomu najdete snadný návod v našem předchozím článku. Stačí prostě jen aktivovat Bluetooth a odsouhlasit párování s telefonem. A když máte Realme telefon, jen stisknete jedno tlačítko na pouzdru sluchátek.

Nyní se ale podívejme na to, jak si nastavit detaily pro poslech hudby prostřednictvím Realme Buds Air Neo. K tomu slouží aplikace Realme Link APP, se kterou je nutné sluchátka nejprve propojit, pak teprve je budete moci v této aplikace detailně nastavovat. Se stejnou aplikací se ovládají i další Realme zařízení, jako jsou například hodinky Realme Watch.

Kde si stáhnout aplikaci Realme Link APP?

Pokud jste zběhlí ve stahování aplikací, jistě víte, že máte zavítat do Play store, konkrétně do Google Play.

Uživatelé iOS telefonů ale mají smůlu, v App Store tato aplikace k mání není. Takže na detailnější ovládání, nastavení bezdrátových sluchátek Realme Buds Air Neo budete muset zapomenout.

V Realme telefonech je aplikace již předem připravena.

kde stáhnout aplikaci

Jak propojit bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo s aplikací Realme Link APP?

Následujících 5 kroků vám umožní propojit bezdrátová sluchátka Realme Buds Air Neo s aplikací Realme Link APP.

Krok 1: Do Android telefonu stáhněte aplikaci Realme Link APP

Krok 2: Založte si účet nebo se přihlaste do účtu, který u Realme/HeyTap už máte, nechte aplikaci rozběhnout se, rozhodněte se o povolení přístupů.

Krok 3:  Klikněte na ikonku „+“, abyste přidali nové zařízení - Realme Buds Air Neo

Krok 4: Vyberte Realme Buds Air Neo a odsouhlaste párování

Krok 5: Ještě můžete párovat i manuálně: Sluchátka s pouzdrem držte v blízkosti telefonu a klikněte na „zařízení v blízkosti“ („Nearby devices“). Pak zase jen vyberte Realme Buds Air Neo a odsouhlaste párování.

Poznámka: Sluchátka dostanete do párovacího módu tak, že na pouzdře dlouze stisknete tlačítko. Jakmile budou sluchátka s aplikací propojena, můžete si je detailně nastavit, sledovat stav nabití baterií apod. Jednoduché, že?


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: