Jak nastavit Huawei Router AX3 Pro? Je to lehčí, než jste si mysleli!

Nastavení routeru nikdo nebylo tak jednoduché, jako je tomu nyní s routerem Huawei Router AX3 Pro. Dokonce i náctiletí by to hravě zvládli, výrobce totiž zapracoval na tom, aby byl jejich router trchnologicky přístupnější také pro rodiny, kde si chtějí měnit jeho nastavení zcela sami. Takže jak na to?

Metoda první: nastavení pomocí aplikace Huawei AI Life APP

Krok 1: Ponechte svůj telefon připojený k vaší Huawei AX3 Pro Wi-Fi, která se po jeho připojení do sítě a ke zdroji dat vytvoří.

Krok 2: Otevřete aplikaci Huawei AI Life App a klikněte na „set now“ neboli „nastavení“. Nebo můžete kliknout na „+“ a tak přidat váš Huawei AX3 Pro router.

Krok 3: Poté klikněte na „Start Setting“, tedy začít nastavovat.

Krok 4:  Začněte vytvořením vašeho širokopásmového účtu a hesla

Krok 5: Pro nastavení účtu a hesla následujte kroky v aplikaci, nejsou nijak náročné.

Metoda druhá: nastavení pomocí webové stránky Huawei AX3 Pro

Krok 1: Připojte váš router ke zdroji internetu (uplink)

Krok 2: Ponechte svůj telefon připojený k vaší Huawei AX3 Pro Wi-Fi, která se po jeho připojení do sítě a ke zdroji dat vytvoří.

Krok 3: Otevřete v telefonu internetový prohlížeč a do adresového řádku vepište „192.168.3.1“

Krok 4: Dostanete se na stránku vašeho routeru, kde už snadno dokončíte jeho nastavení podle pokynů. Podrobnosti najdete i v našem dalším článku.

Pak už bude váš router Huawei Router AX3 Pro připraven pro běžné používání.


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: