Jak nabíjet bezdrátová sluchátka Redmi AirDots?

Váháte, jak správně nabíjet bezdrátová sluchátka Redmi AirDots? Nevadí, tady je pár tipů, jak na to, i jak poznat stav jejich aktuálního nabití. Jak jsme u Xiaomi produktů zvyklí, jsou nastaveny tak, aby se používaly co nejsnadněji. A to platí i pro tato sluchátka. Pojďme se pustit do jejich nabíjení.

Jak správně nabíjet bezdrátová sluchátka Redmi AirDots

Než se pustíte do prvního nabíjení, je nutné ze sluchátek sundat folii, která tvoří izolaci na nabíjecích kontaktech. Pak je teprve možné je nechat poprvé naplno nabít. ¨

Krok 1: K nabití bezdrátových sluchátek Redmi AirDots potřebujete jen umístit je do jejich nabíjecího (a zároveň ochranného a přenosového) pouzdra. Tím se zahájí automatické nabíjení. Zbaere cirka 40 minut, než budou sluchátka napoprvé plně nabita.

Krok 2: Pak je ještě potřeba připojit nabíjecí pouzdro micro USB kabelem ke zdroji elektřiny, aby se posléze dobilo i samotné pouzdro. Slouží jako zásobárna energie poté, co se vám sluchátka používáním vybijí. Na jedno nabití pouzdra můžete několikrát dobít obě sluchátka.

Jak poznat stav aktuálního nabití?

  • stabilní červená ukazuje dobíjení pouzdra
  • zhasnutí indikátoru znamená dokončení nabíjení, resp. plné nabití pouzdra
  • při nabíjení sluchátek dlouze svítí červený indikátor
  • jakmile jsou sluchátka plně nabitá, na jednu minutu se změní barva indikace na bílou, pak indikátor zcela zhasne

Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: